Opinie o Artur Kaźmierczak Grupa Promocyjna w Cieplice Śląskie-Zdrój

anonim Nowy wpis

zopotov Nowy wpis

czy on jest?

Administrator Nowy wpis

Opinie poruszające kwestie związane z pracą w Kaźmierczak Artur Grupa Promocyjna okazują się być cennymi wskazówkami podczas podejmowania decyzji związanych z zatrudnieniem w przedsiębiorstwie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w firmie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

gość Nowy wpis

czy ktoś wie na jakiej ulicy mają swoje biuro?

Iza

Pan własciciel nie odbiera telefonu, wynagrodzenia jak nie ma tak nie było. Nie polecam nikomu, lepiej iść na ulotki niż hostessowanie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Natalia

Nie polecam! Są niekulturalbi, niemili, zero organizacji + robią wały na młodych ludziach. Pracowałam dla nich na 3 akcjach, czekałam po miesiącu za każdym razem na pieniądze, a za ostatnim razem mi ich w ogóle nie wypłacili! Nie odbierają telefonów. Są mi winni 310zł.

dede

to jakieś kpiny i paranoja. Właściciel i księgowy w jednym to absolutna porażka nie pracujcie tam bo swoje pieniądze zobaczycie po paru miesiącach po licznych telefonach a pan albo odbierze albo nie.

ola111

nic się nie zmieniło, nadal nie płacą! Szukam ludzi którzy nie odzyskali kasy od tej firmy, jak jesteście w takie sytuacji piszcie! [usunięte przez moderatora]

ja

debile z tych ludzi ktorzy tam siedza ,sa niekompetentni i malo wiarygodni.Ostrzegam wszytskich gdyz po ciezkim miesiacu pracy mozna nie doczekac sie swojego wynagrodzenia,a jak juz je dostaniesz to musisz wykonac tysiac telefonow i za kazdym razem odsylaja ci na nastepny dzien i tak w kolko! jedna z sekretarek stwierdzila ,ze to nie jej wina ze nie wyplaca pan [usunięte przez moderatora] pieniedzy! szczyt bezczelnosci!!!

Ja też nie polecam, i jak powyżej od 2 miesięcy czekam na pieniądze, do Pana [usunięte przez moderatora] w ogóle nie można się dodzwonić, w zeszłym miesiącu odpisał mi na maila, ze za tydzień prześle pieniądze, do tej pory ich nie mam, a Pan [usunięte przez moderatora] nie dość, że nie odbiera to na maile tez nie odpisuje. Nie pracujcie tam!

NIE POLECAM!!!!!!!!!!!! nie placą, brak orhanizacji i robienie z człowieka głupka, a sami nie są nic warci!

Ev

Nie pracujcie tam!! Ja już drugi miesiąc czekam na pieniądze!!

Zostaw merytoryczną opinię o Artur Kaźmierczak Grupa Promocyjna - Cieplice Śląskie-Zdrój

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad