Opinie o Sun And Beauty Make-Up Artist Milena Szelka w Gdańsk

Sun And Beauty Make-Up Artist Milena Szelka
4 5 8 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 138 dni.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Sun And Beauty Make-Up Artist Milena Szelka?

Załamana
Nazwa działu: Handlowy

Odradzam! Cokolwiek permanentnego czego nie będzie można się pozbyć ???? robiłam brwi i płakać mi się chce jak patrzę na to co zrobiła mi Pani Milena???? mam brwi cieńsze o połowę gdzie zaznaczyłam na początku, że nie chcę zmieniać kształtu, a Pani Milena "tylko wygoliła meszek wokoło" i zrobiła z nich proste kreski rodem z lat 90'... Niestety nie wiedziałam, że powinna mi pokazać kształt zanim zaczęła cokolwiek robić. Kiedy to zobaczyłam prosiłam trzy razy żeby to poprawiła, ale ona jakby nie słuchała i poprawiała po tym co już było... Jestem załamana

Daria Nowy wpis
@Załamana

Miałam to samo nie polecam pod każdym względem, a co do kwasu hialurowego? Grudy, grudy i jeszcze raz grudy.

Julka Nowy wpis
 Rekomendacja

Z czystym sumieniem polecam ten salon każdemu .Do pani Mileny trafiłam całkiem przez przypadek ale po rozmowie z nią na temat zabiegu , zdecydowałam się na ostrzyknięcie kwasem hialurynowym właśnie u niej . Długo szukałam Pani której mogłabym w tej kwesti zaufać ponieważ jest to zabieg który wiąże się z dużą odpowiedzialnością . Z wypełniania ust HA jestem bardzo zadowolona , zabieg powtórzyłam już trzy razy właśnie u niej , efekt jest olśniewający , wszystko przebiega w bardzo sterylnych warunkach z zadbaniem o każdy szczegół .Na moich oczach Pani Milena otwierała kartonik z kwasem , oraz opakowanie które było szczelnie zamknięte , znajdowała się tak katka na której był numer seri oraz data produkcji tego oto kwasu , dostałam tą karteczkę jak i ulotkę z opisem kwasów przez producenta . Po zabiegu nie czułam żadnych dolegliwości , gdyż stosowałam się do zaleceń które zostały mi podane po zabiegu . Skorzystałam również z innych usług które są wykonywane w salonie ponieważ jestem z nich bardzo zadowolona a efekty są olśniewające . Polecam usługi wykonywane przez Panią Milene każdemu , jeśli są jakieś pytania odnośnie przebiegu i możliwych niepożądanych efektów to Pani Milena na spokojnie o wszystkim opowie i bez żadnych obaw będzie można jej zaufać i oddac się w jej ręce. Jestem jak najbardziej na tak ????????

Kasia Nowy wpis
 Rekomendacja

Salon godny polecenia robiłam sobie makijaż permanentny brwi i efekt przerósł moje najśmielsze oczekiwania brwi są pięknie podkreślone dodatkowo zdecydowałam się na kilka innych zabiegów i za każdym razem jestem w 100% zadowolona podejście do klienta jak i samo wykonanie zabiegów na jak najwyższym poziomie wiec z czystym sumieniem polecam i moja ocena to 6+

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

wiktoria
Nazwa działu: Handlowy

salon godny polecenia, malutki przytulny, panie umiechniete bardzo mile i znajace sie na rzeczy, wiedza jak dogodzic kobiecie, kazde zabiegi kosmetyczne wykonane sa profesionalnie i satysfakcja z kazdego zabiegu w 100% bede napewno czestym gosciem w salomon sun and beauty

Sandra
 Rekomendacja

Zapisałam się na zabieg mezoterapii igłowej twarzy i całe szczeście trafiłam do Pani Mileny . Bardzo sympatyczna i uśmiechnięta Kobieta objaśniła mi wszystko przed zabiegiem, rozluźniła atmosferę dzięki temu wszystko przeszłam bez stresu i bezboleśnie ... kontakt z klientem oceniam na 6+

TakNie

Nie ma osoby pracującej, która będzie chciała się podzielić swoim doświadczeniem? Jak obecnie wygląda zatrudnienie w firmie Sun And Beauty Make-Up Artist Milena Szelka w miejscowości Gdańsk? Wiecie co się dzieje? Czekamy na aktualne opinie od użytkowników na temat Sun And Beauty Make-Up Artist Milena Szelka. Dajcie znać jak sytuacja wygląda teraz.

Zostaw opinię o Sun And Beauty Make-Up Artist Milena Szelka - Gdańsk

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie