Opinie o WHITESTONE w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie WHITESTONE. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w WHITESTONE o rekrutacji.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WHITESTONE w Warszawa

Super miejsce pracy

EX
@.

Chyba nie wiesz co piszesz lub nie masz godności i zobowiązań finansowych.

Honorata
@EX

Taki zarzut dany komuś, że nie ma godności wypadałoby wyjaśnić, nie sądzisz? :/

EX Nowy wpis
@Honorata

Miałem na myśli konieczność wysłania 100 maili i tyle samo sms do właściciela z uprzejmą prośba o wypłatę wynagrodzenia za pracę. W odpowiedzi uzyskujesz odpowiedzi typu "już puściłem przelew, dziwne że jeszcze nie masz wpływu na konto", lecz niestety nie jest to prawda. Tak jest co miesiąc. Brak własnej godności pracowników jest w takim przypadku w pełni zasadny. Jeśli pracownicy się nie będą szanować, to z pewnością nie uzyskają szacunku od Pana TK.

Alina Nowy wpis
@EX

Jakie masz jeszcze doświadczenia? Czy wydarzyło się cokolwiek pozytywnego?

Gość Nowy wpis
@EX

Wypłaty wynagrodzenia nie otrzymałam do tej pory a nie pracuję już w firmie od ponad roku. Wysyłane maile, smsy, kontakt telefoniczny nic nie dają. Brak jakiejkolwiek odpowiedzi ze strony Pracodawcy i zainteresowania. To jest poprostu kpina.

Leszek Nowy wpis

Ja jest tu teraz z terminowością wypłat? Czytałem w komentarzu że bywało różnie i o kasę trzeba było się prosić. Ktoś mnie oświeci czy się poprawiło? W razie gdyby potrzebowali osób do pracy

Yola

Serdecznie odradzam pracę tutaj, chyba, że ktoś lubi otrzymywać wypłaty z kilkumiesięcznym opóźnieniem.

@Yola

Potwierdzam, Pan Mecenas nie płaci na czas :)

Artur
@:)

Jakie są jego wytłumaczenia w tej sprawie?

@Artur

Żadne :)

Wiecie może czy w WHITESTONE szukają chętnych na staż?

tak

szukają

@tak

Bezpłatna siła robocza jest wszędzie szukana.

Lidia
@Prawnik

Chyba jednak trochę przesadzasz. Na pewno wiele osób byłoby zainteresowanych odbyciem stażu w firmie WHITESTONE. No ale nasuwa się teraz pytanie: czy po skończonym stażu istnieje jakakolwiek szansa na stałe zatrudnienie? Wiesz coś o tym?

@Lidia

Nawet jeśli ktoś otrzyma propozycję pracy, to wypłatę otrzyma raz na 3 miesiące lub nawet dłużej.

XYZ
@Prawnik

@Prawnik czy każdy pracownik ma problem z regularną wypłatą? :(

Aplikowałeś do firmy WHITESTONE? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Czy firma zaplanowała już jakieś ciekawe szkolenia na nowy rok?

Filip

Podpowiedzcie czy zajmuje się firma? Czy teraz są prowadzone rekrutacje?

@Filip

Admin usilnie stara się przesunąć w dół nieprzychylne wpisy.

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie WHITESTONE?

Prawnik

Czy wreszcie portal przestanie moderować ten profil?

@prawnik a premia ?

Prawnik

Nie ma w Polsce zwyczaju chwalenia pracodawców. W każdej pracy mogłoby też być lepiej. Ale polecam. Pieniadze OK, praca OK.

@Prawnik

Co oznacza "pieniądze ok", "praca ok"? Jeżeli chodzi o pieniądze - wysokość wynagrodzenia jak w pierwszej lepszej kancelarii więc nie ma czym się chwalić, różnica jest tylko taka, że w innych kancelariach wypłatę otrzymuje się w regularnych interwałach, tutaj - po napisaniu 9843 maili z przypomnieniem, po wysłuchaniu 72636 pokrętnych odpowiedzi w stylu "wysłałem do ciebie przelew tydzień temu, NIE MAM POJĘCIA dlaczego jeszcze nie otrzymałaś wypłaty". W kwestii pracy - większość "szeregowych" pracowników i jeden z partnerów są fajni, szef działa bez planu, ma absurdalne pomysły, gdyby nie pomoc innych parterów nie powstałoby tam żadne merytorycznie poprawne pismo. Jeżeli chciałbyś się czegoś nauczyć a pomimo tylu negatywnych opinii tutaj chciałabyś/chciałbyś się czegoś nauczyć to wyłącznie od radców(usunięte przez administratora) ;)

@Prawnik

jest zwyczaj chwalenia pracodawców i ludzi jeżeli jest tylko za co potwierdzam pieniądze może i ok w zalezności od potrzeb 2-3 tys płatne z wielkim opóźnieniem po wysłaniu 200 maili i 300 smsów i wysłuchaniu steku bzdur jak to już pensja wyszła nie wiadomo czemu nie przyszła itd. Ludzie bardzo fajni robota bardzo chaotyczna co kto lubi ... (jak ktoś lubi mieć pensje na czas to raczej nie tutaj)

@JJ

potwierdzam taka prawda choć uważam że poza naprawdę wybitnymi 2 radcami to jeszcze jeden adwokat który tam od wielu lat pracuje tez jest ok(usunięte przez administratora)

Izabela

Jasne jest to, że nie kwestionuję w żaden sposób Twojego zdania. Ale byłoby dobrze, żebyś trochę rozwinęła swoją poprzednią myśl - wówczas będzie można się do niej nieco konkretniej odnieść. Dlaczego Właściciel firmy WHITESTONE zrobił na Tobie nieprzyjemne wrażenie? Z czym jest to związane?

prawnik

To proste, jak ktoś zakończył pracę (może wbrew swojej woli) to będzie krytykował !

Magdalena
@prawnik

Pracujesz w WHITESTONE? Jeśli tak to jak oceniasz pracę u tego pracodawcy? I na jakim stanowisku jesteś?

prawnik
@Magdalena

Praca w porządku, nie ma siedzenia po nocach. Ludzie OK.

@prawnik

Oczywiście, każdy, kto zakończył pracę w tym miejscu będzie ją krytykował bo nie ma powodu żeby je chwalić. (usunięte przez administratora)

Zbigniew
@JJ

Rozszerz swoją myśl. Dlaczego nie ma powodu aby chwalić pracę w Whitestone? Wpłynęły na to zarobki, atmosfera czy inne czynniki?

@Zbigniew

Bardzo proszę: - CIĄGŁY brak wypłat w terminie - totalny chaos organizacyjny - tłumaczenie się przed klientami za zapominanie przez szefa o ich mailach - pisałam już o ciągłym braku wypłat w terminie? - podejście szefa do pracowników - telefony wyłączane za zaleganie z płatnościami - poza tym - brak wypłat w terminie!

mam tak samo jak Ty

ha ha ha to prawda, poza tym w ogóle lepiej nie wychylać się "z takimi głupotami" jak ciasto na pożegnanie lub urodziny bo marnuje się cenny czas w którym pracownicy nie mają co robić bo nie mają zleceń od pracodawcy. Czas to czas. Polecam w zamian aktywne patrzenie się w monitor, w oczekiwaniu na jakąś sprawę(usunięte przez administratora)a w ostateczności oddawanie się rozmowom ze współpracownikami, o tym że znów nie dostało się pensji i porównywanie kto jest bardziej tym faktem zirytowany.

Leszek

Możesz bardziej szczegółowo napisać o warunkach zatrudnienia i wynagrodzeniu w Whitestone? Twoje informacje będą pomocne.

@Leszek

tak bardzo proszę, wynagrodzenie od 1,5 - 2 do 3 tys w zależności kto jak zabłyśnie na rozmowie płatne raz na 3 miesiąca po wysłaniu 25 maili z przypomnieniem ze nie dostało się wypłaty.

Kosieradzki

Pracodawca ma możliwość usuwania nieprzychylnych komentarzy po wykupieniu odpowiedniego pakietu.

lawyer

No dobre, zastanawiam się czemu dopiero teraz pojawiły się negatywne opinie, bo od 10 lat to stała praktyka. Przewinęło się przez tą kancelarię kilkudziesięciu dobrych prawników którzy szybko uciekli(usunięte przez administratora)

Prawnik

Super kancelaria, można pracować nad bardzo ciekawymi tematami i bardzo dużo się nauczyć, fantastyczna atmosfera, polecam!

@Prawnik

Niechcący 1 *, jest 5*!!! Proszę admistratpra o zmianę!

@Prawnik

nie ośmieszaj się takimi wpisami przecież każdy wie jak tam jest totalny chaos (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o WHITESTONE - Warszawa

• Jak się pracuje w WHITESTONE?

Zobacz opinie na temat firmy WHITESTONE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WHITESTONE?

WHITESTONE
1.8/5 Na podstawie 5 ocen.

WHITESTONE