Opinie o Tempo-Team Eu-Flex Poland w Holandia

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Tempo-Team Eu-Flex Poland. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Tempo-Team Eu-Flex Poland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tempo-Team Eu-Flex Poland w Holandia

Krzysztof

Pracowałem na poczcie w opmeer ludzie z domku na poczcie w Amsterdamie do pracy +/- 50km najgorsze w tym wszystkim jest to że nie ma godzin pracy około 25 tygodniowo teoretycznie jest gwarantowane 30 ale mimo to przy tak małej ilości godzin nie da się odłożyć chyba że ktoś chcę tam wegetować i się bawić a z tego co zauważyłem 70% ludzi tam po to jest. Co do adresu pod którym mieliśmy mieszkać a miały to być domki holenderskie wylądowaliśmy w bungalach w pokoju 2m na 2m. Nie polecam

Jonson

Jak wygląda praca na magazynie rowerowym albo montażu i jak zakwaterowanie? Pozdrawiam

Czekający pierdzacy w krzesło

Na początku listopada złożyłem aplikacje do pracy za pośrednictwem firmy Tempo Team. Dziś mija 3 tydzień a ja ani nie mam grafiku ani nie rozumiem dlaczego nie pracuje. W borze karza czekać. Byłem w zeszły piątek rano na 2 godzinach na szkoleniu i o 17 znowu na 2h szkolenia. W biurze okazało się że nie płacą za ten czas mimo że kazano mi w tych godzinach wykonywać ich polecenia na terytorium klienta . Jeżeli dziś nie otrzymamy grafiku to rezygnuje. Pytanie tylko jak odzyskać te pieniądze za tamten dzień? Mam dowody że tam byłem a magazynie, jeździłem wózkiem podpisałem się itp.

Tymian

Agencja nie radzi sobie dobrze z ustalaniem grafiku dla swoich pracowników co dopiero dla pracowników wypożyczonych z innych agencji. Odkąd pracuje mam problem z aplikacją. Przez imię i nazwisko nie mogę się zalogować tylko przez mejla i dzisiaj mi dopiero aplikacja zaczęła działać. Po miesiącu przepracowanym. Parodia po prostu. Moja mama pracowała dla tempo team i nie raz miała grafik taki że ona ma na 6:00, koleżanka na 7:00, a kierowca 8:00 i nie miała jak do pracy dojechać. Czy tam ktoś wgl pracuje? Moje sugestie dla Tempo Team: Zmienić pracowników na tych, którzy chcą pracować

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Tempo-Team Eu-Flex Poland? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Kierowca C+E i HDS - Rotterdam
Sedulus Sp. z o.o.
Kamil.gornik@onet.pl

Szukam kolegi Marek Tomaszewski pracowal przez tą firmę. Proszę o pomoc

Jolka

Po 6 miesiącach firma żąda wpłaty 56,22 euro, straszy windykacja w kwocie 40 euro i nie podaje dlaczego mam chcieć jej wpłacić kwotę pierwotną. Pisma przysyła po holendersku, bez podpisów za to z numerem rachunku bankowego. I co wy na to?

@Jolka

Ale za co żąda wpłaty?? poza tym jak są pisma to można sobie przetłumaczyć przecież to nie problem dzisiaj

Kqkq

Praca w UPS przy załadunku, rozładunku- da się wytrzymać?

Nie polecam wyjazdu hotel o wysokim standardzie a mieszkasz w 8 osobowym mieszkaniu z jedna lodowka Nie ma nawet czym odkurzyc mieszkania, obok hotelu umiejscowiony jest osrodek dla ludzi bezdomnych impreza trwa 24h. Nikt nie pomaga nad tym zapanowac a na pewno nie ludzie z Goodsteya czyli agencji mieszkaniowej podnajmujacej lokacje Tempotemowi. Co do samej pracy jest sie Nr. w systemie a ludzie ktorzy obecnie sa rekrutowani beda pracowac na lini 5 jest to najszybsza linia w fabryce ... na innych liniach straszy sie ludzi ze tam pojda za kare. Ogolny brak szacunku dla jednostki ludzkiej, chyba ze jest sie Hiszpanem i agencja ma z ciebie dotacje.

vestyra
@Karolina

@Karolina Mamy znajomych, którzy wyjechali tam do pracy, mini mieszkanie przydzielone z tego co wiem na dwie osoby, aneks kuchenny i łazienka napewno z jednym pokojem lub dwoma, telewizor. Najlepsza możliwa lokacja Tempo Team/Ranstad. Dlatego nie wiem czy masz na myśli to samo miejsce. W takim razie co polecasz (agencja, praca, lokacja)?

vestyra
@vestyra

@Karolina A o Hemie coś wiesz?

@vestyra

Jak ktos lubi dojazd 70km w jedna strone i 30h to polecam

Ginger

Na pewno nie na POST NL tzn są nadgodziny ale ani dodatkowo płatne ani wolne dni za to nie są dane, czy to legalne jest szczerze nie wiem bo nie znam prawa pracy holenderskiego a szczególnie jak ktoś robi na fazie A i przez agencje "towarzyską"

Julita

@Marcin, możesz powiedzieć coś więcej o warunkach pracy? Napisałeś o kosztach za mieszkanie i ubezpieczenie, czy jeszcze na inne stałe koszty trzeba się przygotować? Czy zatrudnienie jest bezpośrednio u pracodawcy w oparciu o umowę o pracę? Czy przez cały okres zatrudnienia firma służy pracownikom pomocą w relacjach z pracodawcą?

@Julita

@Julita pracujesz w Tempo Team?? bo takie pytania ciagle zadajesz aby sie rozwinac aby to czy tamto od dlugiego juz czasu a wystarczy po prostu pojechac i zobaczyc jak jest sa plusy i minusy jak w kazdej pracy w kazdym miejscu na swiecie a jak Cie cos konretnie interesuje to zadaj pytanie w punktach i tyle. Mieszkanie to sprawa losowa zalezy gdzie sie trafi jedna sa lepsze warunki inne gorsze a takze od samych ludzi na ktorych sie trafi z ktorymi trzeba mieszkac, ubezpieczenie to jest takie aby tylko było najtansze najgorsze byleby tylko przepis nie był złamany, czasem zapomna zabrac z konta to na nastepny tydzien zabiora podwojnie, inne stałe koszta?? sa smieszne kontrole i sie przypieprzaja o wszystko bylaby tylko zedrzec kase stałe tez jest jezeli sie jest kierowca to zabieraja za to kase

@Julita

Praca w Giant Lelystad. Tygodniowka na konto 420 euro przy 50 h pracy. Mieszkanie hotel lelystad. Jak dbasz tak masz (to do warunkow w hotelu) Cos wiecej?

Mike
@anonymous

Możesz coś więcej powiedzieć o pracy w giancie?

@Mike

Rozne zadania. Magazyn: zbieranie czesci, rozwozenie czesci po liniach produkcyjnych, sortowanie asortymentu. Wheelbuilding: Montaż kol od zera, zakladanie opon na felgi, dostarczanie gotowych kol na linie produkccyjna, Paint street(lakiernia): Malowanie ram, naklejanie naklejek, szzlifowanie ram przed malowaniem, czyszczenie ram po malowaniu Jumper: Pracujesz tam gdzie akurat brakuje ludzi. Mozesz trafic wszedzie Assembly line: Montaz rowerow na lini produkcyjnej ( wszystko co mozesz sobie wyobrazic)

Ginger

Przeczytałem każdą tutaj opinię i z częścią mogę się zgodzić z częścią nie ale jak ktoś chce mojego zdania na temat pracy przez Tempo Team Eu flex na Post NL to zawsze mogę podać numer tel i porozmawiać

pioro
@Ginger

siemka to poprosze o numer G rzrgorz

@pioro

napisz do mnie na maila zocha_zoska@tlen.pl bo tu podałem numer ale widze ze nie ma tego posta juz

Rafaĺ
@Ginger

Czesc chciaĺ bym porozmawiac na temat pracy na poczcie . Bo pracowalem w innej firmie na poczcie i jakies tam doswiadczenie mam prosze o katakt na numer +48660028852

Witam. Ktoś chętny na wyjazd w ten weekend? 3 tygodnie temu wróciłem z Holandii. A W grupie raźniej ???? pracaholandia00@gmail.com

Daria2604

Witam, wyjeżdża ktoś w tę sobotę z Warszawy do goedhart panningen?? :)

Olek

Jesteście pewni, że pozytywnie nie można nic napisać?

Patryk
@Olek

Nie można.Wyzysk i niewolnictwo.pracowalem tam.tydzien nierolniczej pracy.

zosia
@Patryk

To jedź do ''rolniczej'' analfabeto,ha ha ha

@Olek

Pracowałem 3 razy pod tempo team i nie miałem żadnej przykrej sytuacji. zakwaterowanie w porzadku, raz udało się trafić na domek który był lepiej wyposażony niż nie jeden dom. Jedyny minus to też że odciągali 120e tygodniowo za zakwaterowanie i ubezpieczenie.

Zenek

Witam. Firmy tempo team nie polecam w ogóle. Zakwaterowanie było bardzo daleko od miejsca pracy. Trzeba było dojeżdżać prawie 50 km w jedną stronę. Lokacja była bardzo kiepska. Baraki blaszane jak w Auschwitz Birkenau. Wszędzie mrówki, muchy a gdy temperatura spadała w nocy do 15 stopni to taka sama temperatura była w baraku więc bardzo łatwo było o zapalenie płuc czy oskrzeli. Wokol ciągle imprezy i alkoholicy. Był też problem z internetem. Koordynatorzy mieli to wszystko w głębokim poważaniu. Job joach czyli Pani Anna to osoba która nie powinna w ogóle tam pracować. Nie potrafiła nic załatwić. Praca tez była trudna. Stanie w jednym miejscu i w kółko to samo. Ale to akurat nie było najgorsze. Najgorsi byli ludzie którzy tam pracują a szczególnie Łotysze. Wystarczyło na chwilę z kimś stanac i pogadać a oni już jak żołnierze ss lecieli do ciebie i się czepiali. Jest to praca tylko dla tych którzy są zdesperowani i bardzo potrzebują pieniędzy. Pozdrawiam

Pracownicy2018

Nie polecam.Banda zlodzieji i oszustow.Tydzien bez cieplej wody ani pradu.2 tygodnie bez klucza do pokoju,po 2 tygodnia koordynator wreczgl nam klucz,lecz pozniej zostalismy obiazebi kara za rzekomo zmienione przez nas zamki na kwote 250€.Lokacja w stabie fatalnym,mimo ze to koordynatorzy widzieli oraz robili zdjecia zostalismy obiciazeni kara za szkody ktore byly wykonane przez poprzednich lokatorow.Szkody sa nie naprawiane a nowi lokatorzy wprowadzajacy sie po starych zostaja ponownie za szkody obciazeni.Co do wyplat,tez sprawa nie wyglada fajnie,wciaz czekamy za wyolate za dwie zalegle soboty .Nie mozna uzyskac odpowiedzi na pytania,mimo ze chwala sie "opieka " polskich koordynatorow to jednak jestesmy wciaz odsylani od osoby do osoby a kazda z nich twierdzi ze sie niczym nie zajmuje.Ostatni raz z ta firna

wykorzystani jak murzynii
@Pracownicy2018

Ludzie zgloscie w koncu to do ambasady w den haag.

Benek

Jak wygląda praca w post nl? jaka stawka przy 23 latach?

Emil

Jestem trochę zaskoczony opiniami na temat TT. Z mojej strony mogę jedynie napisać, że firma jako pośrednik jest całkiem wiarygodna i nie stwarzała mi żadnych problemów. Oczywiście, jeśli chodzi o samą firmę wypłaty, godziny pracy oraz kontakt z koordynatorami czy to od parku, czy związanych z pracą był bardzo dobry. Natomiast jeśli chodzi o zakwaterowanie to tu trochę się zmienia, aczkolwiek to tylko i wyłącznie przez współlokatorów. Parki, w których mieszkałem miały naprawdę całkiem dobry standard. Były to domki 4-osobowe wiec jeśli trafiłeś na normalnych ludzi żyło się (usunięte przez administratora) :D def "normalnych": sprzątali, potrafili się zachować, poziom komunikacji średni i w gore ( byle nie trafić na patola z 4 wyrazami w słowniku { (usunięte przez administratora) muszę się (usunięte przez administratora) } bo to już koniec fajnego mieszkania wiem coś o tym :D ) na parku były różnego typu atrakcje jak np. basen, korty, bar z restauracją itp. Jeśli chodzi o moje miejsca pracy to był to vion oraz van merksteijn staalcoating wynagrodzenie: Vion - po opłatach domku/ubezpieczenia na czysto tygodniówka 40-45h 330-350euro. Sama praca zależy jak trafiłeś rozbieżność miedzy "zapierdolem" a spokojną pracą jest tam naprawdę duża więc albo wytrzymasz, albo daj sobie spokój. Van Merksteijn - po opłatach na czysto za 38h 280-300 euro. Sielanka jakich mało i to dosłownie na + mała ilość polaków tam pracujących sami Holendrzy oraz naturalizowani Holendrzy. Ja pracowałem jedynie po 3 miesiące w obu firmach zwyczajnie, żeby dorobić do moich turystycznych planów. Teraz również mam zamiar wyjechać z Tempo Team. Myślę, że pod koniec tego miesiąca mi się uda. Byle trafić na normalnych ludzi tak jak w van merksteij i będę zadowolony. Pozdro 14/08/2018

Kuba

Nawet najlepsza firma nie jest w stanie upilnować dorosłych ludzi, którzy robią z mieszkania śmietnik!!

Dyzio

Witam, Wybiera sie ktos w czerwcu do pracy w Bakkersland ?

marrruda
@Dyzio

Owszem:)

@marrruda

Nie polecam, przyjechaliśmy pracy nie ma.

Cichy
@anonymous

Czy wyjeżdża ktoś teraz w sobote z kurdwanowa do goedhart panningen?

Emi
@Cichy

witam, ja z narzeczonym jedziemy

Zostaw merytoryczną opinię o Tempo-Team Eu-Flex Poland - Holandia

• Jak się pracuje w Tempo-Team Eu-Flex Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Tempo-Team Eu-Flex Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 64.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tempo-Team Eu-Flex Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 5 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Tempo-Team Eu-Flex Poland