Opinie o Firma Handlowa Partner Kęsicka Grażyna w Włocławek

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Firma Handlowa Partner Kęsicka Grażyna. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Firma Handlowa Partner Kęsicka Grażyna o rekrutacji.

Branże: Wyposażenie domu - pozostała działalnoość

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Handlowa Partner Kęsicka Grażyna w Włocławek

Czy w Firma Handlowa Partner Kęsicka Grażyna występują paczki/bony świąteczne?

Generał

Tak są bony. Jak jest zima i nie ma centralnego to w pseudobiurze (kanciapa 3x3) szefowa wstawia farelke. Jeśli się jej używa temp jest ok 12 stopni. Szefowa wtedy wchodzi mówi: ALE TU SAUNA!! Ewidentnie chora tarczyca i nie tylko. Potrzebna pilną konsultacja lekarskaoraz interwencja sanepidu (rozwalony kibel i brak wody w toaletach) oraz sądu pracy tudzież prokuratury. W takich warunkach nikt nie wytrzyma a zwłaszcza niepełnosprawni których szefowa zatrudnia tabunami że względu na pazerność i głupotę.

Kłamczucha

Właścicielka firmy sama już gubi się w swoich kłamstwach. Uważajcie na to co mówi na pierwszej rozmowie, bo później jest zupełnie inaczej. Kłamstwo ma zawsze krótkie nogi.

@Kłamczucha

Piszesz, że stawka na rozmowie nie do końca została sprecyzowana. Chociaż jakieś rozmowy na ten temat były w jakich granicach balansuje takie wynagrodzenie? Ktoś tu też pisał, że ciężko jest wyrobić najniższa krajową, podjęłaś w końcu pracę i możesz coś powiedzieć z własnego doświadczenia?

Człowiek
@Kłamczucha

Czyli rozmowę rekrutacyjną przeprowadza właścicielka? Dasz znać, w jakiej toczyła się atmosferze oraz jakie zapewnienia utkwiły w Twojej pamięci i miały następnie nie doczekać się realizacji?

@Człowiek

Tak, właścicielka osobiście przeprowadza rozmowę. Atmosfera rozmowy przebiegała na początku bardzo dobrze dopóki nie został poruszony temat umowy. Dziwne też było to że jest zakaz używania telefonów komórkowych, o którym dowiadujesz się dopiero po podjęciu pracy. Ktoś kto będzie chciał się z Tobą skontaktować ma dzwonić na telefon stacjonarny. Stawka na rozmowie nie do końca została sprecyzowana. Właścicielka kręciła, co do konkretnej kwoty. Jeśli chcesz pracować jako (usunięte przez administratora) to miejsce jest idealne.

Haha
@Kłamczucha

Z tego co wiem każdy ma inną stawkę w tej firmie a najlepsza jest stawka na stanowisku florysty gdzie mają akord a pani wlascicielka przy pytaniu czemu jest odliczona z soboty za nieobecność w pracy wypłata nie wie co odpowiedzieć robi oczy większe od sowy a niby taka mądra ????

Jestem tu
@Haha

Dlatego właśnie w roku ubiegłym 3 florystki odeszły na emeryturę przynajmniej tak pani wlascicielka utrzymuje zatrudniając nowych pracowników ????????????????

@Haha

Skoro każdy ma inną stawkę to jest ona zależna od stażu pracy albo kwalifikacji? Na jakiej zasadzie to działa? Co do tematu akordu to wiesz jakie są średnie zarobki na stanowisku florysty?

@Jestem tu

A dużo aktualnie osób tu pracuje? I czy są obecnie też pracownicy w wieku przedemerytalnym? Bo można z tego wnioskować, że niektórzy pracują tu latami, ewentualne, że do tej pracy można aplikować w każdym wieku.

@Kłamczucha

Osoby które tam dłużej pracują zostały przyjęte jak właściwielka pseudo firmy miała wszystko w porządku z głową. A tych pracowników zostało już niewielu. Jak siostra właścicielki, która też zwraca się do niej nie po imieniu a "SZEFOWO". Wielki podziw dla nich, że jeszcze to wytrzymują i dają się tak traktować i poniżać. Pseudo Szefowa każdemu za jego plecami obrabia (usunięte przez administratora) tylko po to aby jeden na drugiego donosił. Wyzysk za marne grosze. Ale karma wraca i już chyba zaczęła wracać. Właścicielce życzę szybkiego zamknięcia interesu aby więcej nikt nie został tam wykorzystany.

Stawka za pracę ponoć ustalana indywidualnie, ale może znasz choć niektóre kwoty? Były tu nawet niedawno komentarze, jakoby florystki, pracujące na akord zarabiały najwięcej.

Xxxxx Nowy wpis

Stawki to nie dowiesz się nawet od właścicielki. Jest to owiane wielką tajemnicą ???? Jeśli będziesz tyrać jak (usunięte przez administratora) ponad swoje siły to może najniższą krajową dostaniesz ????

Aro Nowy wpis
@Xxxxx

No cóż na pewno nie sposób się czegoś dowiedzieć o wysokości stawki z dotychczasowych ogłoszeń. Jedno mnie też zastanawia. Pisano dawniej, jak magazynier był potrzebny, że umowa o pracę na okres próbny jest. A Ty piszesz , że trzeba się spinać, by najniższa krajowa na wypłacie była. Przecież to mi właśnie gwarantuje umowa o pracę. Jaka jest więc teraz pierwsza umowa w tej firmie, umowa zlecenie, umowa o dzieło?

Xxx Nowy wpis
@Aro

Brak umowy pracujesz na czarno ????

PRAWDOMÓWCA

Pani "presez" w rażący sposób narusza przepisy, zasady bezpieczeństwa i higieny pracy, przepisy dotyczące legalności zatrudnienia, stosunku pracy, wynagrodzenia za pracę i innych świadczeń wynikających ze stosunku pracy dla nowo zatrudnionych pracowników. W sposób cyniczny oraz lekceważący, sukcesywnie unika przedłożenia umowy o pracę poczym tym samym odmawia wypłaty ekwiwalentu za przepracowany okres. Pragnę dodać, że Pani "prezes", widząc dany komentarz, niosący prawdę, który najprawdopodobniej nie przypadł do gustu, potrafila w sposób dorosły, dojrzały, tym samym tracąc resztki godności, zadzwonić osobiscie z dodatkowo zastrzeżonego numeru telefonu w ramach być może uniknięcia zdemaskowania o godzinie 7:30 rano do pracownika w stosunku co do którego nie podjęła podczas zatrudniania a nawet do tej pory, stosownych oraz obowiązkowych czynności wynikających z Prawa Pracy, aby poinformować uprzejmie, że do puki ten komentarz nie zostanie usunięty nie wypłaci złamanego grosza.Uprzejmie informuję, że sprawa trafiła na policję z art. 284 § 1 k.k. oraz do Państwowej Inspekcji Pracy. Gwarantuję iż na podstawie zgromadzonych dowodów oraz świadków tak samo sukcesywnie zostaną wyciągnięte konsekwencje z nieodpowiedzialnego, nieprofesjonalnego podejścia co do wyżej wymienionej osoby, zwanej dalej "przedsiębiorcą", Pani prezes.

Jakie godziny pracy obowiązują w Firma Handlowa Partner Kęsicka Grażyna?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Firma Handlowa Partner Kęsicka Grażyna? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.

Czy w firmie Firma Handlowa Partner Kęsicka Grażyna są regularne szkolenia pracownicze?

Szkolenia w tej firmie to żart. Nic takiego tu nie istnieje.

A jakieś szkolenia bhp czy coś w tym stylu? Czy firma jasno od początku mówi o braku szkoleń czy mimo wszystko są obiecywane, a potem okazuje się zupełnie inaczej? Może firma pomaga wziąć udział w kursach doszkalających?

rozmowa

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej, ale jak usłyszałam, że szefowa miała nieprzyjemne doświadczenia z umowami i nie jest w stanie zatrudnić nawet na okres próbny tylko na czarno to podziękowałam. Przecież nikt dla państwa nie będzie pracował za darmo !

@rozmowa

Ale czy brak umowy jest tylko na czas próbny? Czy potem, już po tym okresie, jest jakaś umowa, może nie UoP, ale chociaż zlecenie? A w ogłoszeniu była informacja o jakiejkolwiek umowie, czy nie podali nic o tym?

Czy w Firma Handlowa Partner Kęsicka Grażyna występują paczki/bony świąteczne?

Dostajesz kartkę świąteczną z życzeniami i symboliczną kwotę ale tylko na Boże Narodzenie.

Dominika

A czy poza świętami macie jakieś dodatki np wczasy pod gruszą? Albo jakieś benefity pozapłacowe?

@Dominika

Nie ma czegoś takiego jak wczasy pod gruszą. Urlop najdłuższy to tylko tydzień. Nie ma żadnych benefitów płacowych.

Paulina

Aha, no i to cały socjal? A nie rozumiem tylko czemu urlop tylko tydzień? Chyba jest normalna liczba dni do wykorzystania?

@Paulina

Dostajesz tydzień urlopu, nikt nigdy dłuższego nie dostał. Zawsze z tym był problem. A to wymyślanie że dużo pracy jest, że każdy chce wziąć urlop latem, więc się nie dostaje dłuższego urlopu.

zibi007
@Paulina

dni urlopu umowne ze względu na to ze zatrudnieni sa na czarno bez umów,oczywiscie jestes na urlopie nie dostajesz kasy, czysty wyzysk i tyle.

brylon09
@zibi007

oj tak, tylko na czarno,dziwie się ze jeszcze nie dobrali sie do tyłka włascicielce,okrada ludzi !!

Czarny
@zibi007

Praca dla desperatów, na czarnucha

zykra 89

to bzdura, nic nie dostajesz ,- to wpis boota!!!

@Dominika

dodatki to robota w soboty od 6.00 rano! , jakie benefity jak na pieniadzach oszukuja, tam jest tylko brud i chłody syberyjskie nic nie jest ogrzewane

zykra 89

bzdura, Kęsicka to jedna wielka kombinatorka- karma wróci

FLORYSTKA
@Paulina

BUHAHA JAKI SOCJAL ? TAM COŚ TAKIEGO NIE ISTNIEJE, NIE DOSTAJESZ UMOWY, NIE MA NAWET CIEPŁEJ WODY, NA TOALETĘ LEPIEJ NIE SIADAĆ, ALE JEST PAPIER TOALETOWY LEKKO PRZYMARZNIĘTY :) JUŻ COŚ , I TRZEBA SIĘ CIEPŁO UBRAĆ NAJLEPIEJ W PARĘ WARSTW INACZEJ NIE PRZETRWASZ.

FLORYSTKA
@zykra 89

Po hali to proponuję biegać, jak będziesz za wolny zrobisz złe wrażenie. Za wolne przebiegi ona nie płaci.

Generał

Larysa

W ofercie na pakowacza wymagają, żeby ktoś miał orzeczenie o niepełnosprawności. A czy ta praca jest w ogóle dostosowana do kogoś z różnymi schorzeniami, firma jest zakładem pracy chronionej?

Rrr

Nie polecam tej firmy. (usunięte przez administratora) przy ilościach, nie wiadomo za jaką kwotę się pracuje tylko wymijające obietnice, porażka poprostu. Brak umowy a warunki pracy tragiczne w zimowych kurtkach trzeba pracować bo brak ogrzewania. Łazienka i socjal jak za (usunięte przez administratora)

Beata

A czemu za darmo, studenci mogą tu odbyć praktyki bezpłatne albo staż ale bezpłatny? Trochę nie rozumiem Twojej opinii. A pracownicy nie będący studentami mają normalnie płacone , prawda? Widzę, że podpisujesz się jako były pracownik, co było powodem zakończenia współpracy?

Klient

Otrzymałem od Firmy Partner ul. Komunalna 5 kwietnik. Kwietnik był zapakowany w jakieś śmieci w obskurnym kartonie. Zamawiałem złota patyne a otrzymałem srebrny. Ciężko w tej firmie o reklamacwyslyje. Mój znajomy w tej firmie pracował przez 3 dni dlatego tak krótko ponieważ warunki pracy niepozwalaja normalnie w tej firmie funkcjonować. Brak komunikacji powoduje że w tej firmie jest chaos. Nie liczą się z człowiekiem i jego zdaniem tylko ile z ciebie wyciągną. Oczywiście nie myśl że dostaniesz wynagrodzenie bo za nim je dostaniesz ta firma potraca ci za wysyłki rzekomo źle spakowane przez ciebie. (usunięte przez administratora) TRUDNO SAMI SOBIE ZAPRACOWALI NA SWOJĄ OPINIĘ. WCALE SIĘ NIE DZIWIE ZE NIKT TAM NA DŁUŻSZY OKRES NIE PRACUJE

brylon09
@Klient

tak,tak uwazajcie ludkowie na ta firme-(usunięte przez administratora)

zykra 89

to (usunięte przez administratora) nie wyplacaja pieniedzy, robota w nie ogrzewanej hali ,stawki głodowe, wszystko na czarno,obiecuja nie płaca, (usunięte przez administratora) ,za złozenie kwiatka płaca 0,14 groszy od sztuki, pomyłka, dziwie sie ze jeszcze ich nie pozamykali, gdy przychodzi kontrol wszyscy chowaja sie po kiblach !!

sebastianek

Dajcie sobie spokój z pracą tam. JEDNA WIELKA AMATORKA. Kartony na paczki trzeba było nawet sztukować bo było im szkoda. (usunięte przez administratora)

@sebastianek

Oj to prawda. A jak nie sztukować, to w moim przypadku musiałem sobie samemu szukać. Wyjmować towar i jeszcze pakować paczki., jestem pełen podziwu, że ta firma jeszcze funkcjonuje.(usunięte przez administratora)

Danuta

skoro brak podstawowych narzedzi do pracy w tym miejscu to pewnie o zapleczu socjalnym i chcoiazby kawie w pracy tez nie ma szans ? co wy o tym powiecie?

@Danuta

Niestety o takim zaopatrzeniu można sobie po marzyć. Nie kupisz nie masz. Proste. Niestety szafki nie które osoby mają wspólne, stare, poniszczone meble i brudne. Aż nie chce się jeść w takim pomieszczeniu.

Były praciwnik

Miałem przyjemność pracować w tej firmie, chociaż nie wiem czy do przyjemności można to zaliczyć. Pracowałem jako osoba pakująca. I to stanowisko to jakaś pomyłka. Paczki pakowane są w śmieci, bo inaczej tego nazwać nie można. Nowe kartony przeznaczone są tylko na wybrane rzeczy. O jakimkolwiek wyposażeniu na tym stanowisku można zapomnieć. Nóż trzeba sobie kupić samemu bo to co tam jest nie nadaje się do pracy. Ta sama sytuacja z miarką, która jest tylko dla wybranych, a jak nie masz to sobie kup. Każda osoba pakująca musi się podpisać na dokumencie i ma to zrobić palcem, bo długopis też trzeba sobie kupić. Ogólnie atmosfera jest ok, współpracownicy wporządku. A jeśli chodzi o szefostwo to nie będę się wypowiadał.

Tomasz
@Były praciwnik

Brak narzędzi do pracy faktycznie niedogodność. Nic nie dostałeś na początku zatrudnienia, czy po prostu inne osoby używały sprzętu i dla ciebie nie starczyło?

@Tomasz

Niestety , żeby dostać cokolwiek z narzędzi do pracy najlepiej wyposażyć się samemu. Ciężko jest dostać. Owszem możesz chodzic i się prosić. Może coś pomoże.

Izabela

Witam, znajomość jakich języków obcych będzie plusem w rekrutacji? Podajcie ewentualne stanowiska i pozostałe wymogi ich dotyczące.

Xyz

Firma jak większości w naszym mieście. Praca na kilku różnych stanowiskach to raczej plus, bo daje różne możliwości. Wypłata zawsze na czas z dokładnym wyjaśnieniem co i jak (ile było np. wcześniejszych wyjść czy wolnych dni). Pracownicy różni ale zawsze można było się z każdym dogadać. W każdym miejscu pracy są sytuacje sporne ale atmosfera była ok. Gdyby nie sprawy rodzinne może nadal bym był/była jej pracownikiem. Polecam

Pracownik były

Miałem okazję tam robić. Brak słów. Dziwne zasady. Zakaz telefonu, wspólnych śniadań co moim zdaniem działało by lepiej na relacje pracowników. (usunięte przez administratora) Człowiek nie robi na jednym stanowisku. A o pakowaniu nie wspomnę. Żal. Z daleka od tej firmy. Dziwne listy obecności. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Handlowa Partner Kęsicka Grażyna - Włocławek

• Jak się pracuje w Firma Handlowa Partner Kęsicka Grażyna?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Handlowa Partner Kęsicka Grażyna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Firma Handlowa Partner Kęsicka Grażyna
  • Komunalna 6