Opinie o PP Fracht Piotr Piekarski w Mińsk Mazowiecki

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy PP Fracht Piotr Piekarski. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PP Fracht Piotr Piekarski o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PP Fracht Piotr Piekarski w Mińsk Mazowiecki

1986

NIE POLECAM. NIE MAJA POJĘCIA O TRANSPORCIE NIE KONTROLUJĄ ZLECEŃ I NIE PROWADZĄ TRANSPORTU MIĘDZYNARODOWEGO A JEDYNIE PO FRANCJI. MAŁO TEGO BRAK KONTAKTU ZE SPEDYCJA. ODRADZAM WSPOLPRACE

Kto robi te kpiny wspomniane, bo tego to już wprost nie określasz? Ja dopiero patrzę za warunkami, tak jak wcześniej zostało wspomniane to 9,800 zł chyba można było zarobić? a ci poznani kierowcy to w jakich latach jeździli? nastąpiły podwyżki?

Drivertruck

Jakiś czas temu chciałem pracować w pp fracht jako kierowca...po przyjechaniu na miejsce i zobaczeniu samochodu nogi się pode mną ugięły. Samochód pobity, poklejony, brudny do tego stopnia, że człowiek brzydzi się wejść w ubraniu roboczym. Zanim tam przepakowałem swoje rzeczy ponad godzine sprzatalem butelki, puszki, niedopałki papierosów już nie wspomnę o tej centymetrowej warstwie kurzu i piachu. Po zorientowaniu się, że nie ma lodówki (przez telefon pracodawca zapewniał, że lodówka jest) postanowiłem, że nie będe się męczył, zrobię kilka przerzutów i wrócę do domu szukać innej firmy. Po powrocie na bazę Pani z ogromnął łaską wypłaciła pieniądze za te kilka przepracowanych dni i na odchodne powiedziała "won stąd". Kto ma trochę oleju w głowie i honoru ominie szerokim łukiem tą "firmę" lub ucieknie z niej.

1986

@1986

Uważajcie na firmę PP fracht nie placi tylko windykacja pomogła nie maja pojęcia do prowadzenia aut .Robią tylko francje cały czas kabotaze zero pojęcia Uważajcie

Lukasz ukasz
@1986

Ale pierdoly piszesz, dales (usunięte przez administratora) i nie radziles sobie z robota to Cie wykopali w otchlan miski ryżu. Jest to jedna z nielicznych firm ktora wyplaca na czas kase kierowcom. Szacun dla PP Frach

Drivertruck Nowy wpis

Czy możliwa jest praca zdalna w firmie PP Fracht Piotr Piekarski w przypadku pracy jako Kierowca?

Siemka, jakie macie odniesienie do tej opinii z ubiegłego roku, w której ktoś teoretycznie przestrzegał przed praca? Co z tymi autami, w jakim teraz są stanie? Upewniam się bo jakiś czas temu była oferta za kolko ze stawka do 7,275 zł. był ktoś na rozmowie? Warto obserwować kolejne oferty?

Szefu89 Nowy wpis

Auta nadal stare, średnio zadbane, wręcz zniszczone poprzez duża rotację kierowców, zakupił tandem na C+E, ale nie wiem czy ktoś jeździ czy tylko solówka śmiga. Płacić płacił, ale kokosów nie ma 4tys. Za Solo było. Można negocjować.

Firma PP Fracht Piotr Piekarski prowadziła rekrutację na stanowisko Kierowca. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
Nie typ piach

Cześć wszystkim zainteresowanym pracą. Wydaje Się miły Ten gość ale to kawał cwaniaka, nawet bym powiedziala (usunięte przez administratora). jak będziesz grzeczny to i tak Cie wydyma na np odprowadzanych składkach. (usunięte przez administratora) jakich w sumie coraz mniej na tym rynku. Ale jeszcze takie (usunięte przez administratora) się trafiają. Stawkę na dzień dobry dostaniesz 220 230 śmiech na sali jak na dzisiejsze czasy. Samochody takie że wstyd stanąć pomiędzy innymi kierowcami gdzieś na Europie. A i uwazaj na siebie jak już się zdecydujesz bo tam badań lekarskich się nie robi do pracy... Wiadomo trzeba za to pracownikowi zwrócić.

Chris

Właściciel ok natomiast spedycja to żart... Zielonego pojęcia o czasie pracy kierowcy, przerwy 45min. z pretensjami " Pan często staje". Awizacje w większości za wcześnie, wyrobić się na czas nie ma jak. Brak szans na ułożenie czasu pracy.

Czy zdarzają się nadgodziny w PP Fracht Piotr Piekarski?

Szefu89

Jeśli jeździsz na 2 kartach kierowcy lub na magnesie, to i nadgodziny będziesz miał.

Czy firma PP Fracht Piotr Piekarski udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

MAN

Chyba żarty sobie robisz, pożyczki pracownicze... ???? Jak zostaniesz niewolnikiem to może i da Ci zaliczkę.

MAN

Kolejny Dziadtrans, po rozwiązaniu umowy nie wypłaca reszty wynagrodzenia, ale spokojnie z dziada się ściągnie. Zwolnił mnie, bo nie chciałem jeździć samochodem bez sprawnej klimatyzacji. Polecam Pracodawcę jeśli chcesz być NIEWOLNIKIEM. Właściciel firmy transportowej oszczędza na wszystkim czym się da począwszy od opon na autach (conajmnie 5 lub 6 letnie opony z pajęczyna po bokach już) po naprawę klimatyzacji w samochodzie, bo drogo. Tradycja już jest zatrudnienie nowego pracownika na umowę o pracę na 3 miesiące, potem następny będzie pracownik na 3 miesiące i tak w kółko. Ci co są na '' stałe '' to dziadki w wieku emerytalnym lub rok przed emeryturą. Nikt normalny nie chce tam pracować. Jedyne pozytywne spektrum to fajne dziewczyny co ogarniają zlecenia z transa, bo ten nowy chlopaczek za Ilonę to tragedia zakręcony gorzej niż baranie rogi. (usunięte przez administratora) i Wodorosty oraz co najmniej 5 metrów mułu.

Czy PP Fracht Piotr Piekarski ma ściśle ustalone godziny pracy?

mokka

Czytałeś,że nie polecają firmy, gdzie się pchasz

Zostaw merytoryczną opinię o PP Fracht Piotr Piekarski - Mińsk Mazowiecki

• Jak się pracuje w PP Fracht Piotr Piekarski?

Zobacz opinie na temat firmy PP Fracht Piotr Piekarski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PP Fracht Piotr Piekarski?

PP Fracht Piotr Piekarski
1.8/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Ignacego Paderewskiego 2
    05-300 Mińsk Mazowiecki