Opinie o betlewski.pl - Betlobag Adam Betlewski w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Betlobag Adam Betlewski. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Betlobag Adam Betlewski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Betlobag Adam Betlewski w Warszawa

Geox

Firma Betlewski powinna być stawiana za przykład dla przyszłych managerów jak NIE ZARZĄDZAĆ przedsiębiorstwem.Pensja ustalona przy przyjęciu do pracy będzie na wieki wieków amen.Premie przewidziane są tylko i wyłącznie dla ulubieńców szefa (czytaj: kabli).Osoby zarządzające działami w firmie nie posiadają ani odpowiedniego wykształcenia,ani odpowiednich kompetencji do piastowania w/w stanowisk. Atmosfera w firmie fatalna,wszyscy boją się zwolnień,każdy na każdego zerka wilkiem,każdy pod każdym kopie dołki aby tylko przetrwać.Pazerność właścicela nie wyszła mu na dobre, firma chyli się ku bankructwu.

@Geox

Czy możesz powiedzieć coś więcej na ten temat? W jakim dziale w firmie Betlewski miałeś/miałaś okazję pracować? Na jakiej podstawie oceniłeś/aś kompetencje lub wykształcenie osób zarządzających w firmie? Aktualnie, żeby prowadzić biznes e-commerce nie trzeba mieć wykształcenia kierunkowego, żeby w ogóle taka firma miała racje bytu - to nie jest tak jak w przypadku lekarzy czy prawników :) Pamiętaj, że nie od razu Kraków zbudowano. Ale oczywiście każdy może mieć swoje zdanie. Przyznam, że poczułem impuls, żeby odpowiedzieć na ten przypadkowo znaleziony przeze mnie komentarz, gdyż pracowałem w tej firmie dłuższy czas i to, co opisujesz zupełnie mija się z rzeczywistością, której miałem okazję doświadczyć. Nigdy nie bałem się zwolnień, nie słyszałem o tym, aby ktokolwiek się bał... Wszyscy raczej lubią spędzać ze sobą czas, rozmawiać, nie tylko w pracy, ale i po pracy, nigdy nie odniosłem wrażenia, żeby ktokolwiek patrzył na mnie krzywo lub kopał pode mną dołki, donosił do szefa :) Raczej na ogół otrzymywałem wsparcie i ogólne zrozumienie. Jak w każdej firmie, są lepsze i gorsze momenty, ale niestety całkowicie nie mogę się zgodzić z Twoją opinią. Pamiętaj, że mamy czasy pandemii i niektóre biznesy boleśnie odczuły drastyczną zmianę warunków panujących na rynku. Wystawianie tego typu opinii raczej świadczy źle o Tobie, a nie o pracodawcy. Dobrze, że jesteś anonimowy bo współczuję Twojemu kolejnemu pracodawcy zatrudniania Ciebie/współpracy z Tobą, ponieważ jak wydać wyżej, to jedyne co po sobie potrafisz zostawić. Bardzo przykro czyta się takie komentarze. Ale jak wiadomo - karma wraca. Mimo wszystko życzę powodzenia i sukcesów na gruncie zawodowym.

Geox
@Michał

@Michał Twoja odpowiedź na ten " przypadkowo " znaleziony komentarz jest bardzo konstruktywna i broniąca firmy, zapewne jesteś jej pracownikiem. Być może nie boisz się zwolnienia bo jesteś blisko szefa. Starajcie się dalej utrzymywać dobry pr firmy ale mam wątpliwości czy Wam się to uda. PS. Gratuluję kreatywności w odpowiedzi działowi marketingu.

@Geox

Czy muszę być pracownikiem, żeby pisać pozytywne opinie o moim byłym pracodawcy? Moim zdaniem niestety większość opinii w Twoim stylu jest podyktowana źle sprecyzowanymi oczekiwaniami względem własnych obowiązków i pracy w ogólnym tego słowa znaczeniu. Jest wiele publikacji na temat tego, że to w dużej mierze my sami kreujemy sobie rzeczywistość, w której funkcjonujemy. Twoja rzeczywistość jak dla mnie jest bardzo przykra, pretensjonalna i pełna rozgoryczenia. Ogólnie rzecz biorąc, mam taką zasadę, że jeśli wystawiam jakąkolwiek opinię to albo jest ona pozytywna, albo nie wystawiam jej wcale. Z moich doświadczeń z pracy w tej firmie, mogę się jedynie podzielić z Tobą tym, że jeśli miałem jakiś problem lub coś mi nie pasowało to mówiłem o tym wprost i wyjaśniałem sprawy na bieżąco. Właśnie dzięki takim działaniom nigdy nie miałem problemów, kiedy pracowałem dla Betlewskiego. Co to znaczy dla Ciebie być bliżej szefa? I nadal mnie ciekawi to jakie stanowisko w firmie zajmowałeś, czy może była to praca "na Magazynie", który nie ma nic wspólnego z pracą w biurze? Naprawdę uważam, że złe opinie o pracodawcach wystawiają tylko osoby, które na ogół mają problem ze sobą - problem który zostaje przeniesiony na pracodawcę. Bardzo łatwo jest obsmarować kogoś w Internecie będąc anonimowym i nie podając żadnych szczegółów na swój temat. Jeszcze raz życzę Ci wszystkiego dobrego i znalezienia takiej pracy, w której będziesz czuł się jak najlepiej.

Janusz

O, i prawda to!

Birdian
@@Michał

"Ogólnie rzecz biorąc, mam taką zasadę, że jeśli wystawiam jakąkolwiek opinię to albo jest ona pozytywna, albo nie wystawiam jej wcale. " To bardzo smutne bo opinie są właśnie po to aby inne osoby zachęcić lub przestrzec od danego wyboru. Wartościowe są więc i te pozytywne i te negatywne. Mnogość negatywnych opinii oczywiście może świadczyć o zmasowanym hejcie bez powodu ale może też świadczyć o poważnych problemach w firmie, wskazać ogólną konfliktowość kadry zarządzającej czy panującą negatywną atmosferę. To na ile one wydają się być prawdziwe czy pomocne niech sobie już każdy sam oceni.

Ola

Poniższe opinie to wyssane z palca bzdury pisane prawdopodobnie przez jedną osobę, która w bardzo nieładny sposób rozstała się z firmą. ;-) Pracuję tutaj już prawie rok i nie zgadzam się z tymi dziwnymi oskarżeniami. Betlobag oferuje możliwość rozwoju zawodowego, w biurze panuje przyjazna atmosfera, a szef słucha swoich pracowników i nagradza tych, którzy wychodzą z inicjatywą. Z wypłatami też nie ma problemów.

Justa
@Ola

Olu jeżeli dla Ciebie przelewanie wypłat w ratach nie jest problemem to świetnie, nie wszyscy mogą sobie jednak pozwolić aby otrzymywać swoje wypracowane pieniądze w 2 lub 3 transzach tym bardziej, że nie są to jakieś kolosalne wynagrodzenia. Firma tonie i im szybciej to zrozumiecie tym lepiej dla was.

Mariola
@Ola

A to dziwne bo ja się zgadzam z opiniami. Nie zauważyłam by szef kogoś słuchał poza kablami i dupolizusami. Na rozmowie kwalifikacyjnej przez Joannę obiecywane gruszki na wierzbie. A potem o wszystko się upominanie. Wypłaty nie otrzymałam, pisałam do Aski oczywiście olała. Tyle potrafi. Firma zwyczajnie upada.

@Mariola

Mariolu, Twój komentarz o dupolizusach i kablach nie jest na miejscu. Nie wiem dlaczego cały zespół wrzucasz do jednego worka, kiedy połowy nie miałaś nawet okazji spotkać? :-D Przykro mi, że masz takie doświadczenie z firmą Betlobag. Przelałaś już całą swoją gorycz? Może zajmiesz się czymś bardziej konstruktywnym niż obsmarowywanie błotem pod każdym możliwym postem? :-)

Stefan

Polecam - w tej firmie pracują i zarządzają ludzie a nie roboty więc można się dogadać i ustalić warunki pracy. Wystarczy też być człowiekiem i podejść szczerze i uczciwie do tematu. Ciekaw jestem czy ktokolwiek z negatywnie wypowiadających się w internecie potrafi konstruktywnie i szczerze porozmawiać z szefem…

@Stefan

Pewnie niestety większość z nich nie. Może głupio to trochę zabrzmi, ale czy nie warto jakiegoś szkolenia kiedyś wprowadzić tak ogólnie dla wszystkich ludzi? Szefowie też powinni wiedzieć jak dobrze rozmawiać z pracownikiem i odwrotnie.

Anett

Najgorsza firma w jakiej pracowałam

Rocky
@Anett

dlaczego?

Magda
@Anett

Uzasadnij proszę swoją opinię

@Magda

Być może uznała, że serio nie ma co drążyć, albo po prostu brak jej więcej słów? Chociaż widzę po wpisach, że ktoś sugeruje fałszywe działania jakiegoś ze zwolnionych pracowników. Ciekawe ile w tym prawdy?

Betlobag Adam Betlewski prowadziła rekrutację na stanowisko Samodzielna/y Księgowa/y. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
Laura

Czy nadal atmosfera i warunki pracy w firmie Betlobag nadal sa tak fatalne jak czytam poniżej ?

Klara
@Laura

Moja droga, te wszystkie opinie, które możesz przeczytać "poniżej" to stek bzdur. Mam wrażenie, że ci ludzie pracowali w zupełnie innej firmie. Prawdopodobnie jest to celowe zagranie któregoś z byłych pracowników, który dawno temu pożegnał się z firmą w nieelegancki sposób - czytaj sam nie grał fair. Szkoda, że tym właśnie pracownikom nie można wystawiać opinii ;) Jeśli chcesz wiedzieć coś konkretnie to pytaj śmiało. Pozdrawiam

Sylwia

Moja wyplata nigdy nie jest na czas. Dyskryminacja pracowników.

Strasznie traktują pracowników, mało profesjonalna firma.

@Michał

To znaczy, jak dokładnie traktują pracowników? Twój wpis nie ukrywam, że stał się teraz dla mnie bardzo interesujący, ponieważ wynika z niego, że niekoniecznie praca w firmie Betlobag jest dobra pod względem panującej tam atmosfery. Co prawda mogę się mylić, ale, tak czy inaczej, liczę na Twoją odpowiedź.

Mailna

@Michał strasznie ? a co takiego się dzieje?

Basia

Najgorsze miejsce pracy, nie polecam

Alinka

Nie polecam, bardzo źle traktują pracowników. Slabo placa . Szef Nie docenia dobrych pracownikow - otacza się samymi niekompetentnymi ludzmi.

Teodor

Zbyt dobre opinie firma sobie wypracowała żeby postępować niezgodnie z przepisami, polecam pracę bo tu można wiele się nauczyć.

Darez
@Teodor

Ciekawe czego, pakowania paczek hahah

JAC3k

To co się dzieje w tej firmie to (usunięte przez administratora) nie polecam. przy wypłacie parę złotych brakuje

ES

Pracuję tu od kilku lat. Firma daje ogromne możliwości rozwoju i sama też dynamicznie się rozwija. Powstają nowe stanowiska. Panuje rodzinna atmosfera, częste spotkania integracyjne. Ubezpieczenie, opieka lekarska, karta multisport, nowe biuro. Dobre warunki pracy. Cieszę się, że tu trafiłam. :)

KRG

Pracowałem w tym miejscu. Zarobki niskie, pojawiają się dodatkowe obowiązki jak dźwiganie paczek i czyszczenie firmowej toalety, umowa śmieciowa, na koniec pracodawca (usunięte przez administratora) mnie na kilkaset złotych. Odradzam to miejsce kategorycznie!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Betlobag Adam Betlewski - Warszawa

• Jak się pracuje w Betlobag Adam Betlewski?

Zobacz opinie na temat firmy Betlobag Adam Betlewski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Betlobag Adam Betlewski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 5 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Betlobag Adam Betlewski
3.5/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Gen. Romana Abrahama 5 lok. 37
    03-982 Warszawa