Opinie o Technikahydro Gizela Wagner w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Technikahydro Gizela Wagner. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Technikahydro Gizela Wagner o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Technikahydro Gizela Wagner w Gdynia

Marek Nowy wpis

Jak traktują w firmie nowych pracowników ?

Najemca Nowy wpis

Skład budowlany Technikahydro to firma godna polecenia Ja jestem zadowolony bo szybko realizowane są zamówienia. perfekcyjne doradztwo..wszystko co zakupiłem było w dobrym gatunku. Dziękuję za polecenie tej firmy i ja też polecam

Baczny obserwator Nowy wpis

Ostatni wpis Pracownik jest dobry . Ktoś kto uczciwie pracuje potrafi zrozumieć i pracodawców i pracowników Coś się stało z ludźmi najlepiej im wychodzi hejt Opamietajcie się Ją pracuje z ludźmi 40 lat i widzę źle zmiany i nastawienie młodych ludzi Oni wiedzą najlepiej. chętnie krytykują a sami szukają pracy lżejszej od leżenia ale oczywiście nie wszyscy.

Pracownik Nowy wpis

Ja tam pracuje bywa ciężko ale szanują pracowników i godziwe płacą wszędzie trzeba pracować nigdzie nie płacą za siedzenie i gderanie Jaki problem Wojtku ogarnij swoją firmę zatrudnij pracowników napewno wszystkich zadowolisz Życzę powodzenia

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Technikahydro Gizela Wagner spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wojtek

A może ktoś z pracowników się wypowiedzieć ? Jak ta firma działa ?

Bezstronny

Fajna firma. Sympatyczni ludzie kompetentni i slowni Pracę i zamówienia wykonują na czas Można na nich polegać Takich firm więcej na rynku Jesteście OK

Józek

Wszyscy chwała i trudno się dziwić zasługują na bardzo dobre opinie Poprostu im się takie pochwały należą Zalecam więc sprawdźcie pozdrawiam i piszcie opinie swoje

Jurek

Polecam firmę bo jest ok sprawnie działa solidnie i profesjonalnie Ja jestem zadowolony Dlatego polecam

Gwarek

Firma jest godna polecenia zamówienia są realizowane szybko w przyzwoitej cenie a zlecone pracę instalacyjne wykonane profesjonalnie i na czas Korzystajcie z ofert tej firmy bo warto

Człowiek sukcesu

Ja sam ciężko pracuje prowadząc swoją działalność i doceniam i szanuję te opinie na temat Technikahydro Zasługują na wszystkie pochwały pracują dużo. są komunikatywni i uczciwi Pracę wykonują sumiennie a zamówienia na czas i w dobrym gatunku Dlatego powinno się takie firmy gloryfikowac i polecać co niniejszym czynię Firma Godna Polecenia

Budowa amator

Zacząłem budować dom nie mając pojęcia na co się pokrywam. POLECONO MI FIRMĘ TECHNIKAHYDRO i tam ludzie solidni uczciwi i kompetentni poradzili pomogli przy zamówieniach i wszystkich inwestycjach Myślę że wprowadzę się z Rodziną w maju. DZIĘKI WSPÓŁPRACY Z TĄ FIRMĄ OSIAGNOLEM TAK WIELE. Technikahydro polecam i dzięki

Klijent

Nowy Rok i nowe wyzwania mam zamiar zakończyć budowę będzie montaż instalacji wykonawca oczywiście Technikahydro niezawodna, sprawdzona, bardzo sprawna napisze ponownie po zakończeniu montażu Narazie

Niko

Na zakończenie Roku 2019 życzę firmie najlepszych klientów, A w2020 roku tylko sukcesów, dużo pracy i jeszcze więcej dobrych opinii Trzymajcie poziom w marcu będę znowu waszym klientem, Do zobaczenia

Seweryn

Widzę tyle pochlebnych opinii i trudno się dziwić zasługują na nie bo są najlepsi, bardzo skuteczni, skromni, To są ludzie komunikatywni, uczciwi, kreatywni,, Dlatego ja współpracuje z nimi i to był dobry wybór polecam wszystkim Współpracujące z firmą Technikahydro jest ok

Jaroslaw

Za kilka dni Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok 2020 składam życzenia najlepsze bo zaslugujecie Tak trzymajcie bo jesteście dobrzy w tym co robicie Polecam wszystkim Technikahydro jest OK

Sebastian

Firma jest ok miałem odpalay pięc Co i jestem z roboty zadowolony, Ponadto kupowałem materiał na dom było zawsze dobrze na czas solidnie i w dobrym gatunku, Pamiętajcie Technikahydro zawsze i wszędzie

Zadowolony czlowiek

Witam chciałbym zawiadomić iż firma Technikahydro jest to firma dobrze prowadzona SA bardzo kreatywni, zawsze gotowi doradzić, pomóc, Jeżeli przy zamówieniu są braki asortymentowe to szybko to uzupełniają i wszystko jest na czas , Jestem zadowolony i uważam że ta firma jest godna polecenia i pochwały, Sprawdźcie sami Hej

Bartek

Znalazłem chwilę aby też przekazać moja dobrą opinię na temat Technikahydro Jest to firma bardzo solidna, kompetentna, bardzo przychylna dla klientów, Firma Poprostu frontem do zamawiających Ja byłem jestem i będę klientem tej firmy, Wiem oczym pisze Polecam,

Remek

Dobrze ze są takie dobre opinie całkowicie na to zasługują jest to firma godna zaufania, pracują ludzie kompetentni, pracowici i uczciwi, Polecam wszystkim Czołem

Tadek

Potwierdzam i podpisuje się pod wszystkimi wpisami spoko ludzie, sumienni, slowni, kompetentni, pełna profeska , Radzę zapamiętać ten kontakt i korzystać warto, Ja wszystkim polecam, Serwus

Zostaw merytoryczną opinię o Technikahydro Gizela Wagner - Gdynia

Technikahydro Gizela Wagner
4.9/5 Na podstawie 64 ocen.
  • Świętojańska 47 lok. 2
    81-391 Gdynia