Opinie o Artur Nikorowicz Indywidualna Praktyka Lekarska w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Artur Nikorowicz Indywidualna Praktyka Lekarska. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Artur Nikorowicz Indywidualna Praktyka Lekarska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Lekarze ogólni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Artur Nikorowicz Indywidualna Praktyka Lekarska w Bielsko-Biała

ot co Nowy wpis

lekarz ,który się co chwila irytuje na pacjentów, reszta obiektywnych opinii na jego temat usunięta widać, pan doktor lubi jak mu Arielka słodzi. Reszta może spadać

Olga Nowy wpis

Byłam pacjentką Pana Doktora w latach 2012-2017 w Krakowie. Niestety już nie pracuje w Krakowie. Od tego czasu nie znalazłam tak kompetentnego i czujnego lekarza. Zawsze otrzymywałam słuszne i działające w krótkie terminy zalecenia. Pan Doktor zawsze był miły i grzeczny. Bardzo mi brakuje tego doktora!

Iza Nowy wpis
@Olga

Super, że tak pozytywnie oceniasz. Wiesz może dlaczego nie pracuje w Krakowie?

o Nikorowiczu jest może 4 opinie na 'tak', jaki to wspaniały lekarz, moim zdaniem te opnie są pisane przez samego zainteresowanego, czyli doktora od siedmiu boleści. Wygląda mi na aroganta i gbura, robi wykłady jak małemu dziecku dorosłej osobie, ustawia pacjentów jak dzieci, on tu panem na włościach, totalna porażka i pretensjonalizm ...nie polecam..A i zamiast w gabinecie na pacjentach się skupić, ten lata do rejestratorek , a panie widać w lekkim popłochu....

Arielka
@ja

To ja nie wiem dlaczego.. dla mnie zawsze jest miły, czy chce skierowanie na badanie albo receptę to zawsze beż problemu mi wypisze, nawet się z nim posmieje także ja nie mam do niego problemu :d

@Arielka

Też nie wiem, najlepiej zapytać samego zainteresowanego dlaczego tak się zachowuje. Widać jednych pacjentów lubi i ma dla nich dobre słowo i uśmiech , a dla innych nie . Ja zdecydowanie nie polecam, przeciwnie radzę szukać lekarza, od którego się wychodzi podbudowanym, a nie psychicznie zbitym .Przychodzę do lekarza po pomoc, a nie po dyskusję , z lekarzem, któremu się wydaje tylko,że pozjadał wszystkie rozumy i ma pretensje do innych ,że być może są lepsi, a właściwie to ma pretensje o wszystko do wszystkich, o empatii nie wspomnę. Tym bardziej,że nie dopuszcza do głosu, samego pacjenta. Typowa postawa roszczeniowa! Typowego polskiego konowała. To że wypisuje recepty i skierowania to żadna nowina , to jego obowiązek jeśli nie on, to inny lekarz to zrobi. Liczy się jaki ma stosunek do chorego,do człowieka ,który przychodzi po wsparcie, a nie po to , aby go strofowano lub wygłaszano bóg wie jakie teorie . Moja noga od lat nie stanęła w tym gabinecie i nie postanie. Szukam lekarzy z sercem i takich, którzy prawdziwie lubią swoich pacjentów i potrafią pomagać. I na szczęście jeszcze tacy są. Z takim podejściem- do ludzi w ogóle- być może sam pozbędzie się pacjentów, bo w końcu nie jest wysokiej rangi specjalistą, aby ludzie się bez niego obejść nie mogli. Na tym KOŃCZĘ dyskusję , która niczego absolutnie nie wprowadza w moje życie. Nie pcham się tam, gdzie mnie mile nie widzą. Do Arielki mam uwagę aby odpisywała jak już musi ludziom , którzy na temat lekarza mają konkretne pytania , a nie dyskutowała ze mną , bo mam inne zdanie niż ona i do niej się doktor uśmiecha , gratuluje "sukcesów" w tej materii.

Monika Nowy wpis
@ja

Zgadzam się z pani opinia

Jakie narzędzia pracy zapewnia Artur Nikorowicz Indywidualna Praktyka Lekarska? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Arielka~

Nie wiem nic na ten temat, w internecie może Pan /Pani coś znajdzie, nie wiem jakie ma narzędzia pracy, ale uśmiech do pacjenta ma i to jest najważniejsze, bo do mnie ma.Poza tym nie ma lepszego lekarza. Jest the best!

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Artur Nikorowicz Indywidualna Praktyka Lekarska? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Fizjoterapeuta - praca w TERMACH
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Arielka

Jedyny lekarz, który podchodzi do pacjenta z sercem, profesjonalizmem, jest empatyczny, uśmiechnięty i przy tym doradzi, można z nim porozmawiać normalnie i wytłumaczyć co się dzieje a nie zbywa jak inni lekarze. Bardzo dobry i sympatyczny człowiek :)

Zostaw merytoryczną opinię o Artur Nikorowicz Indywidualna Praktyka Lekarska - Bielsko-Biała

Artur Nikorowicz Indywidualna Praktyka Lekarska
  • Potok 54