Opinie o Kancelaria Radcy Prawnego Marek Gola w Strzelce Opolskie

counter
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 35 dni.

Czy Kancelaria Radcy Prawnego Marek Gola oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Wiktor Nowy wpis

Czy kancelaria miała postój ?

Miro Nowy wpis
Klient

Bardzo szybko ocenia sytuację i podaje wszelkie możliwe opcje jej rozwiązania oraz potencjalnymi scenariuszami ich ewentualnego przebiegu z uwzględnieniem ewentualnych kosztów mogących się pojawić, jak i długości czasu, którego dana opcja może wymagać aż do całkowitego jej rozstrzygnięcia. Jego sumienność w podejściu do sprawy świadczy o dużym doświadczeniu. Pan Marek Gola jest osobą bardzo życzliwą, miłą i kulturalną co świadczy o jego wysokim profesjonalizmie. Serdecznie polecam!

Agnieszka z Dąbrowy Górniczej Nowy wpis
Klient

Szczerze polecam!!! Pan Mecenas Marek Gola to osoba godna polecenia.Kompetentny,rzetelny,sumienny a przede wszystkim skuteczny.Pełen profesjonalizm,potrafi słuchać i zawsze dobrze doradzi.Zawsze dobrze przygotowany do sprawy. Mimo stresu towarzyszącemu przed sprawą potrafi rozładować napięcie i dodać otuchy .Przesympatyczny człowiek . Na rozprawie walczy do końca z oczekiwanym skutkiem.Mnie się udało.Jestem wdzięczna- bo sama nie dałabym rady.Warto mieć takiego opiekuna - przedstawiciela, który zadba o Twoje interesy.Naprawdę warto!!!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Lucyna P

Miałam tę przyjemność że w mojej sprawie jaką wytoczyłam w sądzie ,reprezentował mnie Pan Mecenas Marek Gola. Bardzo pozytywne wrażenie wywarło na mnie Jego osobiste zaangażowanie, pełen profesjonalizm i uczciwość zawodowa. Zawsze bardzo dobrze przygotowany do sprawy, dodający otuchy i wspierający .Szczerze polecam Pana Mecenasa.

Wątek o warunkach w przedsiębiorstwie Kancelaria Radcy Prawnego Marek Gola w mieście Strzelce Opolskie nadal nie ma wielu opinii. Nadal czekamy na aktualne sprawozdania.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Radcy Prawnego Marek Gola - Strzelce Opolskie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad