Firma Multikino Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Firma Multikino Sp. z o.o.

szczeraopinia

Wszystkich, którzy planują rozpocząć współpracę z krakowskim multikinem chciałabym odwieść od tego pomysłu. Praca polega mniej więcej na byciu osobą sprzątającą, często potrafią zmienić zmianę kiedy już przyjdziesz do pracy i nagle dowiesz się że masz szorować kible i doczyszczać miejsca, których nie ma sensu w ogóle czyścić (np. czyszczenie rogów podłogi szczoteczką do zębów, czyszczenie kontenera na śmieci i papranie się w gównie). Kierownictwo nazwie Cię nieodpowiedzialnym kiedy powiesz, że nie możesz przyjść do pracy w dany dzień lub uwzględni Twoje prośby grafikowe w zależności od humoru i fazy księżyca. Będziesz musiał/a tolerować osoby, które będą chciały zrobić Ci na złość i uprzykrzyć Twoja pracę do granic możliwości. Ostatnio mają tam miejsce częste zwolnienia z bezpodstawnych przyczyn, ale także sami pracownicy, którzy poznali się już na pracy w multikinie nie chcą mieć już z nim nic wspólnego i składają wypowiedzenia. P.S. Twoje wejściówki też nie zawsze mogą zostać przez Ciebie wykorzystane, często zabrania się wchodzić na filmy pracownikom.

Zjemcibigos

Co do zarobków, to 13 zł brutto za h Wymagają w tygodniu przynajmniej 3 pełnych dyspozycyjności i przynajmniej jedna w weekend. Ja nie polecam

Te

Porażka. Brak normalnych kas. Tylko kasy z zarciem. Stoisz w kolejce i się wsciekasz bo ludzie coli rozwodnionej nigdy nie pili, a i popcornu który w sklepie kosztuje 2 zł a tu 15 nie jedli. Fotele poniszczone akurat za 32 zł. Porażka

vanessa mel

Co za beznadziejne kino (Multikino w Bydgoszczy), mieliśmy rezerwację, byliśmy w kinie 30 min przed czasem, a z powodu kolejki odmówiono nam wstępu. Córka zawiedziona płacze, wspaniałe zakończenie tygodnia. Odradzam, omijajcie z daleka zwłaszcza jak idziecie z dziećmi, wiedzą że jest zakończenie ferii, niedziela zamiast otworzyć wszystkie kasy to na 60 osób czekających w kolejce czynne są tylko 2. Zero organizacji i myślenia wyprzedzającego, a rezerwację możecie sobie darować nawet jak będziecie 2 godziny przed czasem a nie dojdziecie na czas do kas to was wyśmieją.

Malutka

Praca dla studenta na + , ludzie w pracy super ;) stawka może nie powalająca ale są konkursy i duże premie znam osobę co jakieś 800 zł dostała . Jedyny duży minus to kadrowa magda... Bo często złamie dyspozycje i trzeba szukać zastępstwa na swoją rękę...

robas

Zakup biletu z jedzeniem? Chory pomysł! Kolejka jak za komuny. NIE POLECAM! Jeśli masz iść do kina i się zdenerwować w kolejce to zastanów się!

claire

Pracowałam 3 miesiące jednocześnie studiując. Praca jest dobra dla studentów chcących dorobić, nie dla kogoś kto chce pracować dużo i wyciągnąć porządną pensję na miesiąc. Zarobki w granicach 300-400 miesięcznie, zależnie od godzin. Dają 8 brutto, po pół roku 50 gr więcej. Praca jest wg mnie w porządku, ludzie są świetni. Dla porównania miałam restaurację fast food, za takie same zarobki to zdecydowanie Multikino wygrywa. Zapraszają na rozmowy wszystkich którzy wysłali CV, bo nie ma dla nich znaczenia doświadczenie, po prostu przyjmują tych którzy się nadają. Jest straszna rotacja. Oczywiście jest grupa stałych pracowników, którzy już tam są minimum rok, ale ci inni to pracują po parę miesięcy i się zwalniają. Generalnie 2-3 zmiany tygodniowo się dostaje, nawet przy wypisaniu pełnej dyspozycyjności na 7 dni.

Anna

Witam, pracowałam w tej "firmie" 3 miesiące, to co tam się dzieje to żenada, ludzie którzy pracują dłużej są chamscy, wredni i gnoją na każdym kroku. Jesteś nowa to od razu robisz wszystko za innych. Dyspozycyjność trzeba dać na minimum 3 dni w tygodniu, dostałam na 3 zmiany (np. na poniedziałek, wtorek, środa) niestety jak nie było klientów to zwalniali nas po 2-3 godzinach. Przykładowo w tygodniu miałam wyrobić według grafiku 24godziny, a wyrobiłam 11. Totalnie żenada stawka 6,5 netto. Przez miesiąc zarobiłam 350zł żenada. Nie polecam tej pracy, chora atmosfera.

justyna92

cześć. wybieram się na rozmowę do krakowskiego multikina - jutro. z tym, że całe zaproszenie przez telefon wydało mi się dość dziwne bo powiedzieli że zadaniem będzie kogoś rozśmieszyć... a do tego zaprosili ponoć wszystkich kandydatów na jedną godzine. nie wiem co o tym myśleć. wie ktoś o co w ogóle chodzi??? mieliście do czynienia z czymś takim w multikinie? jak w takim razie wygląda to spotkanie kwalifikacyjne?

Gośka

Pracowałam w tym multikinie i mogę wam dużo opowiedzieć, faktycznie stawka na początek nie powala i jest to 6,30 brutto, po 3 miesiącach wzrasta, po kolejnych znów ale maks to chyba coś koło 8 zł brutto. Kusza opcją 12 darmowych wejściówek na seanse w miesiącu, ani to dużo, ani to mało. Ludzie pracują tam mega fajni, co do kierowników to tez jest spoko, idzie się dogadać jeśli chodzi o godziny pracy, ale trzeba mieć 3 pełne dni dyspozycyjności w tygodniu bądź 6 połówek. Jak się nagle okaże, że nie możesz przyjść do pracy to musisz sobie sam znaleźć osobę, która przyjdzie za Ciebie. Ani polecam, ani odradzam, praca na chwilkę fajna, ale nie na za długo. Brak możliwość awansu choćby o stanowisko wyżej.

Aaron

Nie wiem co powiedzieć. Byłem dzisiaj na "rozmowie kwalifikacyjnej" w tej firmie. Spędziłem tam 3 godziny czekając na swoją kolej. Ale to nic. Stawka jaką mi i całej reszcie kandydatów zaproponowano to 6,30 PLN/h BRUTTO. Netto to jakieś 5 zł. Czy to możliwe? Czy jest tutaj ktoś kto tam pracuje i potrafi to jakoś wyjaśnić? Rozumiem, że praca nie jest ciężka itd. no ale ludzie. Za cały etat w takim razie płacą nie więcej niż 900 zł. Wynajem pokoju w Krakowie, z dala od centrum to wydatek średnio 450 zł. Nie wiem czy się przesłyszałem, czy nie zauważyłem jakiś innych profitów płynących z tej pracy. Prosiłbym o komentarz osobę, która tam pracuje - może się po prostu mylę.

Zostaw opinię o Firma Multikino Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Multikino Sp. z o.o.