Opinie o Krzysztof Zienkiewicz Gastro Food w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Krzysztof Zienkiewicz Gastro Food. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Krzysztof Zienkiewicz Gastro Food o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krzysztof Zienkiewicz Gastro Food w Gdynia

Misia Nowy wpis

Witam, spóźniłam się o miesiąc na ofertę pracy dla handlowca. Mam doświadczenie w branży HoReCa, stąd moje zainteresowanie. nie widzę tu opinii bezpośrednio odnoszących się do pracy przedstawiciela. można więc o taką prosić? Całkowite zarobki mnie interesują skoro podstawa wynosi 6 tys zł.

Koza Nowy wpis

Podejmując pracę w Gastro Foodzie trzeba wziąć pod uwagę kilka aspektów . Zapomnij o wolnej sobocie - pracujesz w każdą -(usunięte przez administratora) - bo szefostwo uważa że twoja stawka obejmuje już pracę(usunięte przez administratora) w tygodniu. Z tego tytułu brak jest dnia wolnego czy dodatkowej kasy (usunięte przez administratora) - biegasz po całej hali szukając swoich palet - czasami na dokumenty czekasz ponad 1 godzinę , bo (usunięte przez administratora)z biura się nie wyrabiają - zapomnij o dniu wolnym - kiedy potrzebujesz - bo dyspozytor (usunięte przez administratora)będzie gadał czy potrzebujesz tego wolnego, nie możesz zrezygnować bo nie na kto jechać na twoją trasę - zapomnij o jakimś socjalu

Karolina Nowy wpis
@Koza

(usunięte przez administratora) I czy faktycznie tyle roboty jest w biurze, że pracownice mogą się nie wyrabiać? Jak to na zarobkach się odbija, są za to premie?

Koza Nowy wpis
@Karolina

Jaki dział logistyki. Towar ma być dostarczony do klienta i na tym koniec. Auta uginają się pod ciężarem i już. (usunięte przez administratora) A czekasz na dokumenty, bo dziewczyny które pracują nie ogarniają tego. Nie mają dużo roboty, ale są tak szybkie jak ślimaki.

Widzę, że Pani akurat na forum pisała o pracy za (usunięte przez administratora), a szukali teraz kogoś do działu logistyki i tutaj już zarabia się podobno 4,7 tys, tak? Zakres obowiązków jest podany ale mimo wszystko opiszecie pracę tutaj z własnego doświadczenia? Przytaczają zaangażowany zespól, ile osób liczy, jaki średni staż i atmosfera?

Zosia

Pracowałam tam jakiś czas temu i wcale nie miałam (usunięte przez administratora). Akurat pensje miałam taka, jaką chciałam przy podpisywaniu umowy.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Krzysztof Zienkiewicz Gastro Food? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Przedstawiciel handlowy ds. kluczowych klientów wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH

Zostaw merytoryczną opinię o Krzysztof Zienkiewicz Gastro Food - Gdynia

• Jak się pracuje w Krzysztof Zienkiewicz Gastro Food?

Zobacz opinie na temat firmy Krzysztof Zienkiewicz Gastro Food tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Krzysztof Zienkiewicz Gastro Food?

Krzysztof Zienkiewicz Gastro Food
  • Światowida 8A