Opinie o Mat-Fach Industrial Usługi Remontowo-Wykończeniowe Mateusz Wójcik w Chorzów

counter
Lucjan Nowy wpis

Dzień dobry . To wygląda na to że mieliśmy szczęście nasz numer został zablokowany po 3 dniach jak prosiłem o kosztorys . Nie polecam .Gliwice

Lucjan Nowy wpis

Zaskoczona Nowy wpis

Firma z początku wydawała się w porządku. Właściciel osobiście kładł kafelki. Małe pomieszczenie przerosło jednak wykonawców, bo po tygodniu pracy, ekipa pozabierała swoje narzędzia i pod naszą nieobecność, uciekła z miejsca pracy niekończywszy zakresu prac jakie obiecali wykonać. Po tym zdarzeniu niestety nie mieli odwagi odebrać od nas telefonu. Brak profesjonalizmu. Nie polecam nikomu tej firmy.

Wiecie może coś nowego o tym co dzieje się w przedsiębiorstwie Mat-Fach Industrial Usługi Remontowo-Wykończeniowe Mateusz Wójcik w miejscowości Chorzów, bo jeszcze nic nie pojawiało się na ich temat? Czekamy na aktualne sprawozdania odnośnie pracy.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Zostaw merytoryczną opinię o Mat-Fach Industrial Usługi Remontowo-Wykończeniowe Mateusz Wójcik - Chorzów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad