Opinie o Hermes Magdalena Górzyńska w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Hermes Magdalena Górzyńska. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Hermes Magdalena Górzyńska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hermes Magdalena Górzyńska w Gdańsk

Witam, szczerze odmawiam i ostrzegam was przed pracą w tej firmie która mieści się w Bukowinie. Szef Łuk*sz typowy (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Oferuje ci 5 tys na miesiąc ale z umową na pełny etat i najniższa krajową. Oczywiście tyle nie płaci. Wymiar pracy to Dniówki od 5.30 w poniedziałek do soboty a nocki od 20.00 w niedzielę do 6 w sobotę co daje tylko 2 dni wolnego w miesiącu. Brak możliwości wzięcia wolnego chyba że z obietnicą odpracowania w inne dni. Pracuje sie naprawdę 10-14 godzin dziennie w ciągu dniówek od 5:30 w poniedziałek do soboty robi się ponad 30km w pełnym słońcu czy deszczu na dworze, ponieważ magazyn jest za mały na pomieszczenie towaru i zwrotu ze sklepu który trzeba posegregować. Na nockach trzeba rozładować i załadować tiry które przywożą tyle towaru że nie mieści się w magazynie. Szef ma wieczne pretensje i uwagi, Kierowniczka jest chyba jedyną osobą w firmie która jest normalna i dobrze się z nią pracuje. Większość kierowców słucha co się do nich mówi ale jak im się nie chce albo są leniwi to zwalą ci wszystko na środku pod pretekstem braku czasu i jadą sobie zadowoleni. Ta firma to jedno wielkie (usunięte przez administratora) z którego później ciężko wyjść...

zenek Nowy wpis

dużo bajeru wypłata nie na czas i zaniżona jednym słowem sporty ekstremalne ps.jak chcesz tam pracować bierz wypłatę na miesiąc do przodu nie będziesz o nią błagał na koniec.

Ewelina Nowy wpis
@zenek

A to da się tak u was brać wypłatę na miesiąc do przodu? Masz na myśli jakieś zaliczki czy o co chodzi? A tak w ogóle to jak mniej więcej wyglądają tu zarobki?

Dominika Nowy wpis

Wcześniej pisaliście o pozwach dotyczących pracy a czy są już jakieś finalnie rozstrzygnięcia? Czy pracodawca finalnie wypłacił zaległości?

Zofia

Od prawie roku nikt z was się nie wypowiadał, czy obecnie sytuacja w firmie się poprawiła? Czy wynagrodzenie wzrosło i jest wypłacane na czas? Bardzie mi pomoże wasza opinia przed złożeniem aplikacji, bardzo mi zależy na znalezieniu pracy w Gdańsku!

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Hermes Magdalena Górzyńska się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
Dawid

A zarobki są na jakim poziomie?

Misiu
@Dawid

Omijać firmę z daleka. wyplata z opóźnieniem gdy złożysz wypowiedzenie nie wypłaca wynagrodzenia . Pozwy przed sądami pracy, skladane przez pracowników.jeździsz starymi autami które powinny być już na złomie od kilkunastu lat .omijać z daleka firma nie do polecenia nikomu .widać jaka jest rekrutacja pracowników w tej pseudo firmie omijanie prawa pracy, praw o transporcie drogowym,itd..zarobki są zmienne i nwd jak naliczane co msc inna wypłata .odpuść sobie tę firmę. To (usunięte przez administratora) praca u podwykonawcy niby umowę masz podpisana zero składek itp.

Denis
@Dawid

Pracuje tutaj już kawał czasu, zarobki na przyzwoitym poziomie. Jak ktoś chce i potrafi to można naprawde fajne pieniądze zarobić

Miro

Firma jak firma, troche mnie dziwią tylko negatywne opinie. Pracowałem rok czasu i wypłata była zawsze na czas, albo pare dni przed i nie byłem wyjątkiem. Cieżarówki i starsze i nowsze. Atmosfera ok, a z sefem kontakt bardzo dobry

arbuz

wypłata nie na czas .faktycznie właściciel dobry bajerant .auta nadają sie do remontu lub zezłomowania.jeśli jesteś zdesperowany i nie masz njc lepszego to ryzykuj .ps.jak planujesz się zwolnić to nie mów bo wypłaty nie dostaniesz

lukasz
@arbuz

wiem co przezywasz ,dla mnie to jest gosciu ktory chce sie wzbogacic czyims kosztem ,dopoki pracujesz jestes najlepszy,jak nie to jest nastepny na twoje miejsce,moze kiedys trafi na swojego

madzia

realna płaca 8 zł na godz. facet który to ogarnia to typowy janusz biznesu z lat 90 ubiegłego wieku nie polecam .ciągle zatrudnia nowych ,jak kumasz to zastanów sie dlaczego tak robi .Pani Magdaleny nie widziałem na oczy chyba jest tylko w nazwie firmy.To koniec pisania szkoda słów.powodzenia

Aleksander
@madzia

Co jeszcze powiesz na temat pracy w Hermes? Czy tak niską pensję rekompensują jakieś ciekawe szkolenia lub pakiet benefitów pozapłacowych? Czekam na Twoją odpowiedź.

john

pracowałem tam firma krzak. obiecanki cacanki .mnie zwiodła super gatka pana ł.wstajesz o 2 w nocy i pracujesz do 15 w sezonie .nie sądziłem że takie firmy jeszcze istnieją .wypłata nie na czas i nie taka na jaką się umawiałem .chcesz mieć nerwy i zaniżoną wypłatę nie czekaj - dobrze trafiłeś

Madzia

(usunięte przez administratora) jakich mało, czysty (usunięte przez administratora). Unikajcie jak ognia.

Zostaw merytoryczną opinię o Hermes Magdalena Górzyńska - Gdańsk

• Jak się pracuje w Hermes Magdalena Górzyńska?

Zobacz opinie na temat firmy Hermes Magdalena Górzyńska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Hermes Magdalena Górzyńska
  • Przybrzeżna 20A lok. 1