opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Artur Topolski

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.5/5

Na podstawie 676 ocen
Opinie(3679)
Dodaj opinię

Opinie(3679)

Dodaj opinię
Logo
  • O mnie
  • .
  • Kwalifikacje
  • .
  • Moja oferta
  • .
  • Bądź na bieżąco!
  • .
  • Kontakt

O mnie

Kwalifikacje

Moja oferta

Bądź na bieżąco!

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Tarnów
  • Bielsko-Biała
  • Bytom
  • Ruda Śląska
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Wieliczka
  • Rożnowa
  • Czarnochowice
  • Siercza
  • Śledziejowice
  • Tomaszkowice
  • Mietniów
  • Grabówki
  • Sułków
  • Kokotów
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Wieliczka
  4. /
  5. Opinie o Artur Topolski

Opinie

Opinie o Artur Topolski Wieliczka

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie
Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 86
    • 87
    • 88
    • 89
    • 90

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Artur Topolski!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Julita

    13.06.2020 08:33

    Inne

    Serdecznie polecam diete Pana Artura . Zaczynałam z waga 72.6 , półtora miesiąca diety i waga pokazuje 64.6. Posiłki smaczne ,naprawdę szybkie w przygotowaniu. Byłam wcześniej na innych dietach, w tym także od dietetyków często niestety wyciąganie pieniążków. Przede wszystkim ważne jest to że po pewnym czasie nie traktuje tego jak diete tylko po prostu zdrowe żywienie!polecam
    ReviewUserIcon
    Sylwia 09.06.2020

    09.06.2020 17:54

    Inne

    Witam wszystkich serdecznie, chciałabym się podzielić i polecić diety Pana Artura Topolski, na dietę zdecydowałam się ze względu na niedoczynność i Hashimoto, przez te choroby niestety moja waga cały czas rosła i nie mogłam w żaden sposób pozbyć się zbędnych kilogramów. Gdy zobaczyłam ofertę Pana Artura na portalu społecznościowym nie zastanawiając się długo postanowiłam że spróbuję, może w końcu ktoś mi pomoże... Zamówiłam i nie żałuję, jestem pozytywnie zadowolona i zaskoczona efektami, przez miesiąc spadło 4kg i zamierzam dalej korzystać z diet Pana Artura bo chcę zgubić jeszcze 4kg. Przyznam że posiłki były bardzo obfite i nie trudne w przygotowaniu, nie których nie mogłam całych zjeść, jak na mnie to duże porcje, nawet mąż się dziwił że jak to dieta a tu takie duże porcje ????????, oczywiście coś mu tam zostawiałam????, nie chodziłam głodna, bez ćwiczenia gdyż przyznam szczerze że nie lubię się gimnastykować, wolę jazdę na rowerze itp. Także ja jestem na Tak! i polecam każdemu kto chce naprawdę zrzucić parę kilo i poczuć się lepiej, mieć lepsze samopoczucie i w końcu włożyć o rozmiar lub dwa sukienkę czy spodnie mniejsze i nie będzie nic wypływało po bokach, to było moje małe marzenie które się właśnie spełnia????, dziękuję Panu Arturowi z całego serca ❤️i Polecam każdemu, pozdrawiam serdecznie ????.
    ReviewUserIcon
    aneta

    06.06.2020 21:53

    Inne

    Na diecie Pana Artura jestem od 1.5 miesiaca i udalo mi sie schudnac 6kg. co przy moich schorzeniach jest duzym sukcesm (niedoczynnosc tarczycy i astma). Posilki sa bardzo smaczne a ich przyrzadzenie nie wymaga duzo czasu. Jestem bardzo zadowolona ze wspolpracy z Panem Arturm ktory szybko odpowiadal na moje e-maile. Wszystkim ktorzy chca zrzucic zbedne kilogramy ale tez tym ktorzy chca zdrowo sie odzywiac polecam diety Pana Artura.
    ReviewUserIcon
    Alicja 66

    02.06.2020 19:13

    Inne

    Witam. Pragnę podzielić się z Państwem moją opinią na temat diet, które opracował dla mnie Pan Artur Topolski - Specjalista żywienia. Posiłki bardzo mi smakują, nie są monotonne ani zbyt "skromne". Przygotowanie nie zabiera dużo czasu. Wcześniej nie dbałam o to aby jeść więcej owoców i warzyw a teraz zmobilizowana - bardzo polubiłam taki styl posiłków. W ciągu dwóch miesięcy schudłam prawie 6 kg i waga utrzymuje się. Właśnie zaczęłam trzeci cykl i mam nadzieję, że jeszcze trochę "stracę na wadze". Pan Artur bardzo dba o dobry kontakt z nami (którym marzą się szczupłe sylwetki :-) Bardzo szybko reaguje na wszystkie pytania, udziela porad wysyłając ciekawe materiały. Cieszę się, że zareagowałam na informację Pana Artura w Internecie, gdzie proponował skuteczną dietę. Było warto - czuję się zdrowsza (posiłki lekkostrawne) lżejsza i ... zgrabniejsza. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Paweł R

    01.06.2020 21:38

    Inne

    Do diety Pana Artura podchodziłem z dużym dystansem ale muszę przyznać, że bardzo się pomyliłem. Efekt jest MEGA zadowalający. Stosuję dietę od 1,5 miesiąca a na wadze 10kg mniej i to bez jakiejkolwiek dodatkowej aktywności fizycznej! Posiłki są bardzo smaczne a porcje duże - niektórych obiadów nie daję rady zjeść w całości a dodatkowo nie zabierają dużo czasu. Produkty z diety są łatwo dostępne nawet w popularnych dyskontach, dzięki czemu naprawdę nie wydajemy dużo. Jeśli miałem jakiekolwiek pytania czy wątpliwości to wystarczyło napisać a już po kilku godzinach była odpowiedź. Szczerze polecam diety Pana Artura każdemu kto chce powalczyć ze zbędnymi kilogramami
    ReviewUserIcon
    Agnieszka Tatarynowicz

    01.06.2020 10:29

    Inne

    Jestem juz drugi miesiąc na diecie Pana Artura Topolskiego. Oprócz pozbycia się 7 kg , co uważam za ogromny sukces ???? dużo lepiej sie czuje, mam więcej energii. Dieta jest bardzo smaczna, porcje bardzo duże- nie chodzi się głodnym. Produkty do przygotowania posiłków są łatwo dostępne i nie drogie. Posiłki łatwo i szybko sie przygotowuje. Kontakt z Panem Arturem jest bardzo dobry, szybko odpowiada na zadane pytania. Szczerze polecam
    ReviewUserIcon
    K.Szałańska

    30.05.2020 22:44

    Inne

    Udało nam się schudnąć z mężem. Mąż 5 i ja 3.5 w 6 tygodni Jedzenie jest bardzo smaczne nie wymaga dużej ilości czasu... Wręcz nawet odkrywamy nowe smaki. Fajne różne posiłki.... Jesteśmy syci więc zadowoloneni.... Polecamy serdecznie
    ReviewUserIcon
    Angelika K.

    30.05.2020 15:41

    Inne

    Z Panem Arturem współpracuje już 2 miesiące. Udało mi się schudnąć 5kg, nie robiąc praktycznie nic prócz codziennych czynności i siedzenia na kanapie. Posiłki smaczne i syte, szybkie w przygotowaniu z łatwo dostępnych i nie drogich produktów. Gdy coś mi w diecie nie pasuje, nie ma problemu Pan Artur zastąpi czym innym lub po prostu skoryguje dietę:) Polecam diety Pana Artura:)
    ReviewUserIcon
    Patrycja

    29.05.2020 12:32

    Inne

    Jestem bardzo zadowolona z diety Pana Artura. W ciągu miesiąca zgubiłam 5 kg przy chorobie hashimoto i niedoczynności tarczycy. Posiłki są bardzo smaczne, sycące i szybkie w przygotowaniu, będąc nie diecie w ogóle nie czułam się głodna. Czuje się bardzo dobrze i mam więcej energii. Z całego serca POLECAM!
    ReviewUserIcon
    Kamila

    28.05.2020 20:40

    Inne

    Witam. Jakiś czas temu zakupiłam dietę i po miesiącu schudłam 6kg. Nie spodziewałam się takiego sukcesu po 4 tygodniach, a jednak się udało. Miałam rozpisane dietę na 1400 kcal. Posiłki były szybkie do przygotowania i dodam, że bardzo smaczne. Poprosiłam Pana Artura o kolejną rozpiskę i działam dalej. Uważam, że warto spróbować. Pozdrawiam i życzę każdemu by udało się dotrzeć do wymarzonej sylwetki ????
    ReviewUserIcon
    Ewa

    28.05.2020 19:15

    Inne

    Kupiłam dietę u Pana Artura i w ciągu miesiąca schudłam 3kg. Posiłki są smaczne i bardzo sycące. Nie wymagają poświęcania dużej ilości czasu i trudnodostępnych składników. W razie jakichkolwiek wątpliwości można bez problemu kontaktować się mailowo. Polecam!
    ReviewUserIcon
    anjaze

    28.05.2020 15:14

    Inne

    Witam , Zaczynam 6 tydzień z dietą Artura. Wykupiłam trochę z nudów na kwarantannie a trochę z powodu dolegliwości żołądkowo -wagowych... Szybko się niej zauroczyłam. Dieta lekka , sycąca pełna zielonych warzyw - byłam zaskoczona szybkimi efektami : redukcją wagi , lepszym samopoczuciem, lepszą kondycją skóry, zniknięciem worków pod oczami - a to wszytko zaczynało się już po 2/3 dniach - dziś czuje się o niebo lepiej. Waga poszła w dół o 6kg - a to dopiero początek mojej drogi z dietami Artura. Zaczęłam drugi miesiąc , nowe smaki , wszystko szybkie do przygotowania - co dla mnie mega ważne - i smaczne. Nie katuję się :) Nigdy bym sama nie zbilansowała tak odżywczego menu! Z czystym sumieniem polecam gorąco !!! Ania
    ReviewUserIcon
    Ela

    28.05.2020 14:36

    Inne

    Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panem Arturem Topolskim,Pan Artur szybko odpowiada na e-maile i w przypadku pytań chętnie pomaga.Posiłki są smaczne i szybkie w przygotowaniu,składają się z prostych i dostępnych w każdym sklepie produktów.Oprócz tego że waga spada, to dzięki diecie i regularnym posiłkom mam więcej energii,dużo lepiej się czuje a co najważniejsze nie mam nagłych spadków cukru.Serdecznie polecam naprawdę warto skorzystać!
    ReviewUserIcon
    Agata

    28.05.2020 13:23

    Inne

    Witam. Wykupiłam dietę Pana Artura Topolskiego i to był strzał udany. Dzięki tej diecie schudłam przez okres 4 tygodni 3 kg, otrzymałam za darmo drugą i trzecią dietę i nadal chudnę - widzę że działa i waga spada w dół choć jeszcze dużo przedemną. Od początku dieta smaczna, dużo warzyw, ciekawe przepisy, szybkie przygotowanie na cały dzień. Wraz z dietą otrzymałam książki w formie elektronicznej z przepisami, ćwiczeniami znajduje się tam też wiele innych ciekawych przepisów np.na zdrowe słodycze co ciekawe. Diety są szybko i sprawnie przysyłane, dobrane według moich upodobań smakowych. Pan Artur zawsze odpowiada na maile na każde pytanie. Aż trudno uwierzyć, że po raz pierwszy skorzystałam z diety internetowej ale to był strzał w 10 tkę. Pieniązki nie duże ale satysfakcja z wyników jest ogromna i działamy dalej.
    ReviewUserIcon
    Emilia

    28.05.2020 10:43

    Inne

    Witam, polecam dietę Pana Artura z calego serca???? w ciągu 7 tyg - 7.0 kg. Posilki łatwe w przygotowaniu, szybkie i bardzo smaczne. Nie czuję siw głodna, nie mam ochoty na podjadanie????. Polecam w 100 %
    ReviewUserIcon
    Keyta

    27.05.2020 19:47

    Inne

    Dieta smaczna. Są efekty. Przepisy trafione. Schudłam 4kg. Nie czuję głodu. Razem ze mną na diecie są moje dzieci i chwala potrawy. Polecam
    ReviewUserIcon
    Roger

    27.05.2020 19:41

    Inne

    Polecam dietę Pana Artura Topolskiego. Dzięki tej diecie schudłem przez okres 4 tygodni 4 kg. Dieta smaczna, dużo warzyw, ciekawe przepisy. Wraz z dietą otrzymałem książki w formie elektronicznej z przepisami i ćwiczeniami. Najciekawsze w tym wszystkim jest to, że obecnie pracuję z domu przed komputerem. Nie bardzo mam chęć na ćwiczenia więc liczę tylko na dietę. Jak widać powyżej dieta działa. Zapewne efekty byłyby lepsze gdybym ćwiczył :-) POLECAM.
    ReviewUserIcon
    Małgorzata Wojtusiak

    27.05.2020 19:07

    Inne

    Witam stosuje dietę pana Artura od miesiąca, schudłam 5kg. Posiłki są smaczne i szybkie w przygotowaniu, są też różnorodne,duzo warzyw, po miesiącu druga dietę otrzymałam za darmo. Polecam diety Pana Artura. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Wiola

    27.05.2020 18:56

    Inne

    Witam.Wykupiłam dietę Pana Artura Topolskiego.Dzięki tej diecie schudłam przez okres 5 tygodni 5kg,otrzymałam za darmo drugą dietę i nadal chudnę.Dieta smaczna,dużo warzyw,ciekawe przepisy.Wraz z dietą otrzymałam książki w formie elektronicznej z przepisami,ćwiczeniami i wiele innych ciekawych przepisów np.na zdrowe słodycze.Polecam
    ReviewUserIcon
    Ania Tonik

    27.05.2020 15:24

    Inne

    Polecam dietę Pana Artura tym wszystkim co nie wierzą w siebie i w to że można schudnąć, jestem tego przykładem ????bo sama nie wierzyłam że dam radę. Udało mi się zrzucic 12 kg w niedlugim czasie bez zadnej glodowki .Dieta ktora mi ulozyl Pan Artur jest bardzo dobra,posilki sa obfite latwe i szybkie w wykonaniu, Roznorodnosc posilkow zapewnia ze jem wszystko czego potrzebuje mój organizm przez co nie muszę podjadac????na pewno będę kontynuowala jeszcze odchudzanie z Panem Arturem to czysta przyjemność A przy tym można nauczyć się robienia wielu posilkow których do tej pory nie robiłam i nie jadłam
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Artur Topolski?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Artur Topolski

    Sadowa 9A 32-020 Wieliczka

    NIP:6772411226

    REGON:36601626

    https://arturtopolski.pl/
    Branża główna: Agencje i domy mediowe

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Wojt

    27.05.2020 10:46

    Inne

    Dietę stosuję od miesiąca i moja waga spadła ok 3-4kg. Dieta Pana Artura jest smaczna, posiłki szybkie w przygotowaniu, z produktów łatwo dostępnych. Jestem zadowolony z tego co już udało mi się osiągnąć. Dieta smaczna, dużo warzyw, ciekawe przepisy. Wraz z dietą otrzymałam książki w formie elektronicznej. Wszystkim którzy chcą zrzucić klika zbędnych kilogramów polecam dietę Pana Artura Topolskiego.
    ReviewUserIcon
    Megi

    27.05.2020 07:58

    Inne

    Po miesiącu 2 kg, ale przyznam się że nie zawsze 100 % zastosowania. Jestem w okresie menopauzy i zdarza mi się nie zapanować nad swoimi pragnieniami, hormony silniejsze od mej woli ????.Jedno co chcę podkreślić bardzo mocno, dieta służy moim jelitom (przewlekła choroba). Posiłki są bardzo smaczne i nie wydziwione, przepisy proste i niedrogie. Drugie co robi na mnie ogromne wrażenie, to gotowe zestawy na dzień , już nie muszę zajmować swojego umysłu liczeniem i dopasowywaniem produktów. No i lista zakupów na tydzień, bardzo ułatwia życie. Bardzo polecam diety Pana Artura, ha przy nich zostaję.
    ReviewUserIcon
    Ewelina K

    27.05.2020 00:10

    Inne

    Diety Pana Artura są bardzo smaczne! Szybko można je przyrządzić. Co prawda schudłam w ciągu miesiąca raptem 1,5 kg, ale czuje się bardzo dobrze, nie jestem nadęta, czuje się lekka. Byc może że wagę mam prawidlowa do wzrostu, ale mi głównie zależało na dobrym samopoczuciu i taki jest! Polecam
    ReviewUserIcon
    Bożena

    26.05.2020 22:44

    Inne

    Witam.Wykupiłam dietę Pana Artura Topolskiego.Dzięki tej diecie schudłam przez okres 4 tygodni 6 kg,otrzymałam za darmo drugą dietę i nadal chudnę.Dieta smaczna,dużo warzyw,ciekawe przepisy.Wraz z dietą otrzymałam książki w formie elektronicznej z przepisami,ćwiczeniami i wiele innych ciekawych przepisów np.na zdrowe słodycze.Uwielbiam kulki z daktyli ,są pyszne.Szybko,sprawnie przysyłane i dobrane według twoich upodobań smakowych.Polecam
    ReviewUserIcon
    Anna W.

    26.05.2020 22:19

    Inne

    Po pierwszym miesiącu diety mam 5 kg mniej! Jestem zadowolona i zmotywowana do dalszej pracy nad sobą. Posiłki są smaczne i dosyć spore, dobrze zbilansowane i łatwe do zrobienia. Kontakt z panem Arturem bardzo dobry. Dostałam już dietę na drugi miesiąc i jest równie dobra jak poprzednia. Polecam.
    ReviewUserIcon
    Ilona S

    26.05.2020 22:02

    Inne

    Jestem bardzo zadowolona z diety czuję się dużo lepiej i najważniejsze nie podjadam nic innego bo czuję się najedzona przepisy są proste i smaczne .Schudłam już 2 kg a nas diecie jestem 2 tygodnie. Efekty motywują żeby kontynuować.
    ReviewUserIcon
    Agnieszka Brygoła

    26.05.2020 21:09

    Inne

    Jestem bardzo zadowolona! Po pierwszym miesiącu schudłam 3.5 kilograma. Dieta jest naprawdę smaczna, a posiłki duże. Miałam dietę 1600 kalorii, a posiłki były tak skonstruowane, że nie dawałam rady zjadać wszystkiego. Jestem pod wrażeniem, bo zawsze bałam się diet i wyobrażałam sobie, że to głodówka, a okazało się, że to bardzo przyjemna sprawa. Polecam gorąco!
    ReviewUserIcon
    Sylwia

    26.05.2020 20:49

    Inne

    Witam. Właśnie skończył się pierwszy miesiąc diety. Przy nietolerancji laktozy,jelicie drażliwym oraz zaparciach jest zdecydawanie duża poprawa oraz spadek wagi o 4kg. Dieta bardzo smaczna,prosta i szybka w przygotowaniu,wszystkie produkty są dostępne
    ReviewUserIcon
    Aneta

    26.05.2020 19:38

    Inne

    Polecam dietę od Pana Artura Topolskiego. Stosuję ją od miesiąca, schudłam 3kg. Dania są smaczne i szybkie do przygotowania. W książkach dodanych do diety jest dużo fajnych przepisów, które już wprowadziłam do diety dzieci. Bardzo polecam. Zaczynam kolejny miesiąc.
    ReviewUserIcon
    Wioleta Koperny

    26.05.2020 19:29

    Inne

    Witam, Dietę zaczęłam w święta wielkanocne2020 po miesiącu - 7kg,kolejny miesiac-3kg.Dieta świetna szybka smaczna. Moje dzieci 4 i 3 lata jedzą razem ze mną. Niektóre posiłki będą w naszym menu na zawsze. Czekam na kolejną dietę. Polecam serdecznie smacznie, zdrowo, a przede wszystkim SKUTECZNIE. Kontakt też super czekałam 3dni na dietę. Polecam i pozdrawiam serdecznie.
    ReviewUserIcon
    Ania

    26.05.2020 19:19

    Inne

    Polecam dietę pana Artura,ja po 3 tyg.stosowania schudlam 4.9 kg ,czuje sie fantastycznie mam bardzo dużo energii.Posiłki smaczne,szybkie w przygotowaniu,niedrogie .Kontakt z panem Arturem błyskawiczny. Dodam ze jestem chora na niedoczynność tarczycy .Polecam serdecznie naprawde warto
    ReviewUserIcon
    Karina

    26.05.2020 16:52

    Inne

    Jestem u Pana Artura na diecie od miesiąca. Waga spadła o 3,5 kg. Posiłki są smaczne i szybkie w przygotowaniu. Nie czuję się głodna. Kiedy mam z czymś problem zawsze mogę napisać do Pana Artura( np gdy nie mogę dostać jakiegoś składnika czym zastąpić).Dieta rozpisana przejrzyście, każda potrawa jest szczegółowo rozpisana jak wykonać. Szczerze polecam! Warto!
    ReviewUserIcon
    Aga

    26.05.2020 16:28

    Inne

    Jestem na diecie od Pana Artura już drugi tydzień. Waga spadła o 3kg. Jestem zadowolona z efektu. Posiłki są szybkie w przygotowaniu i smaczne. Efekty widoczne gołym okiem. Polecam każdemu kto chce zrzucić zbędne kilogramy.
    ReviewUserIcon
    Aga

    26.05.2020 16:35

    Inne

    U mnie też coś nie tak poszło z gwiazdkami. Ale zasługuje na 5????
    ReviewUserIcon
    Renata

    26.05.2020 16:13

    Inne

    Na diecie od Pana Artura jestem od 2 miesięcy. Nie mogę się pochwalić dużym spadkiem wagi bo to tylko albo aż 6kg. Choć stosuję się do wszystkich wskazówek Pana Artura. Powodem małego spadku wagi może być fakt,że ja się mało ruszam. Dieta Pana Artura jest smaczna, posiłki szybkie w przygotowaniu, z produktów łatwo dostępnych. Jestem zadowolona z tego co już udało mi się osiągnąć. Wszystkim którzy chieli by z rzucić klika zbędnych kilogramów polecam dietę Pana Artura Topolskiego.
    ReviewUserIcon
    Renata

    26.05.2020 16:16

    Inne

    Bardzo przepraszam w ocenie diety zaszłam pomyłka oczywiście moja opinia jest jak najbardziej pozytywna. Jeszcze raz przepraszam. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Monika 84

    26.05.2020 16:02

    Inne

    Diety Pana Artura Topolskiego są super ???????????? Stosuje je już od jakiegoś czasu i moja waga cały czas spada w dół,szybkie smaczne i łatwe w przyrzadzaniu posiłki ,to jest to o co mi chodziło.Produkty są dostępne i ich koszta nie są duże,więc z całego serca polecam każdemu kto by chciał podjąć wyzwanie odchudzania się z tym Panem ♥️U mnie efekt na dzień dzisiejszy to 7,5 kg mniej....Polecam to naprawdę działa!!!!
    ReviewUserIcon
    Weronika

    26.05.2020 15:42

    Inne

    Witam, rzadko decyduje się dodawać opinie, jednak tym razem patrząc na czas i efekty po prostu musiałam się tym podzielić. Na diecie od Pana Artura jestem od 3.05.20, także właśnie trwa czwarty tydzień mojej przygody, a waga spadła już o 5kg. Posiłki są bardzo smaczne i z łatwością można je przygotowywać. Wszelkie sugestie co do niechcianych produktów są uwzględniane, a odpowiedzi na maila najpóźniej w dniu następnym. Każdemu gorąco polecam :)
    ReviewUserIcon
    Anna K

    26.05.2020 15:37

    Inne

    Bardzo sceptycznie podchodziłam do diet z internetu. W końcu doszłam do wniosku że spróbuję bo moja waga pokazywała o wiele za dużo.Dieta Pana Artura jest świetna. W miesiąc jej stosowania schudłam 3kg. Posiłki smaczne i łatwe w przygotowaniu.Kontakt z Panem Arturem super nawet odpowiada w niedzielę.Czekam na kolejną dietę i zamierzam dalej gubić kilogramy.Polecam wszystkim tą dietę nie jest to duży koszt a jak widać warto!! Polecam!!!!!
    ReviewUserIcon
    Magda Sz.

    26.05.2020 15:04

    Inne

    Gorąco polecam dietę od Pana Artura Topolskiego. Stosuję dietę od 27.04.2020 roku, do tej pory schudłam przeszło 5 kilo i to bez głodzenia się, specjalnego wysiłku. Dieta jest prosta, smaczna, dania są szybkie. Dodatkowo nie trzeba wydawać na nią fortunę i wszystkie składniki można kupić w każdym większym markecie. Dieta powoduje, że nauczysz się zdrowych nawyków. Polecam bardzo. Ja zaczynam kolejny miesiąc z dietą :)
    ReviewUserIcon
    Ania K.

    26.05.2020 14:30

    Inne

    Witam na diecie Pana Artura jestem od 20.04.20r. i schudłam ponad 5 kg ????????????. Dieta zawsze kojarzyła mi się z wyrzeczeniami i z tym że jest się non stop głodnym ???????????? dlatego nigdy wcześniej nie byłam na diecie ????????????, a tu taka niespodzianka i ogromne zaskoczenie - dieta Pana Artura jest naprawdę smaczna i sycąca!!! Jest bardzo dużo warzyw i owoców, posiłki przygotowuje się bardzo szybko - co dla mamy dwójki dzieci jest naprawdę ważne. Istotne jest również, że Pan Artur zawsze odpowiada na maile i odpowiada na każde pytanie. Aż trudno uwierzyć, że po raz pierwszy skorzystałam z diety i to był strzał w 10!! Powiem szczerze, że jem więcej niż kiedyś a chudnę!! Serdecznie polecam dietę Pana Artura.
    ReviewUserIcon
    BEATA

    26.05.2020 14:09

    Inne

    WITAM.PONAD DWA MIESIĄCE TEMU ZAMÓWIŁAM DIETĘ I WTEDY ZACZĘŁA SIĘ MOJA PRZYGODA ZE ZDROWYM TRYBEM ŻYCIA.KIEDY DIETA POKAZAŁA PIERWSZE EFEKTY MĄŻ TAKŻE SIĘ PRZYŁĄCZYŁ.TERAZ RAZEM WYGLĄDAMY I CZUJEMY SIĘ DUŻO LEPIEJ.WSPÓLNE GOTOWANIE BARDZO UŁATWIA ZAKUPY I OSZCZĘDZA CZAS. JEST ONO WYSTARCZAJĄCE I SMACZNE.KIEDY NAM COŚ NIE PASOWAŁO PISAŁAM O TYM I ZARAZ DOSTAWALIŚMY INNY ZESTAW.BARDZO POLECAMY TĘ DIETĘ I NA PEWNO BEDZIEMY Z NIEJ KORZYSTAĆ KIEDY OSIĄGNIEMY POŻĄDANĄ WAGĘ.

    Zostaw merytoryczną opinię o Artur Topolski

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.