opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Artur Topolski

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.5/5

Na podstawie 677 ocen
Opinie(3680)
Dodaj opinię

Opinie(3680)

Dodaj opinię
Logo
  • O mnie
  • .
  • Kwalifikacje
  • .
  • Moja oferta
  • .
  • Bądź na bieżąco!
  • .
  • Kontakt

O mnie

Kwalifikacje

Moja oferta

Bądź na bieżąco!

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Tarnów
  • Ruda Śląska
  • Bytom
  • Bielsko-Biała
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Wieliczka
  • Rożnowa
  • Czarnochowice
  • Siercza
  • Śledziejowice
  • Tomaszkowice
  • Mietniów
  • Grabówki
  • Sułków
  • Kokotów
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Wieliczka
  4. /
  5. Opinie o Artur Topolski

Opinie

Opinie o Artur Topolski Wieliczka

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie
Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 68
    • 69
    • 70
    • …
    • 90

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Artur Topolski!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    DAR Danuta

    30.03.2021 11:05

    Inne

    Jest to moja pierwsza dieta w życiu. Po miesiącu stosowania schudłam 7kg! Jestem mega zadowolona. Posiłki są naprawdę smaczne i do tego nieskomplikowane. Ja tzw. "noga w kuchni" przygotowuję dania szybko, bez wysiłku. Dzięki diecie Pana Artura pozbyłam się złych nawyków, tj. zajadanie stresu, czy podjadanie między posiłkami. Mam 66 lat więc jestem przykładem że w takim wieku też można się skutecznie odchudzać. A to wszystko dzięki diecie Pana Artura Topolskiego. Polecam każdemu!
    ReviewUserIcon
    DAR Danuta

    30.03.2021 10:25

    Inne

    Jest to moja pierwsza dieta w życiu. Po miesiącu stosowania schudłam 7 kg ! . Jestem mega zadowolona. Posiłki są naprawdę smaczne i do tego nieskomplikowane. Ja tzw. "Noga w kuchni" przygotowuję przepisane dania szybko bez wysiłku. Dzięki diecie Pana Artura pozbyłam się złych nawyków, takich jak zajadanie stresu, czy podjadanie między posiłkami. Mam 66 lat jestem przykładem że w moim wieku też można się skutecznie odchudzać. A to wszystko dzięki diecie Artura Topolskiego. Polecam każdemu!
    ReviewUserIcon
    Ania

    13.01.2021 09:14

    Inne

    Nie zamawialam u niego zadnej diety, a co kilka dni dostaje sms ze mam wplacic mu jakies pieniadze. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Jackie

    29.03.2021 22:07

    Pracownik

    A to ciekawe...skąd miał nr tel,
    ReviewUserIcon
    Hania

    29.03.2021 10:24

    Inne

    Dieta jest skuteczna, pierwszy miesiąc 3 kg, drugi miesiąc 2 kg. Łatwa w przygotowaniu i przede wszystkim smaczna. W moim przypadku uboga w mięso , co również mi odpowiada. Dziękuję,
    ReviewUserIcon
    Danuta

    28.03.2021 14:27

    Inne

    Dieta jest skuteczna, po miesiącu stosowania schudłam 2 kg. Dieta szybka i łatwa w przygotowaniu
    ReviewUserIcon
    Siwa

    28.03.2021 14:11

    Inne

    Witam Na diecie Pana Artura jestem drugi tydzień jak na razie 1.5 kg mniej. Dieta jest smaczna i łatwa w przygotowaniu No i smaczna ja na dietę. Polecam wszystkim którzy się wahają.
    ReviewUserIcon
    Teresa K.

    28.03.2021 11:47

    Inne

    Dieta prosta i skuteczna.Przygotowanie posiłków nie wymaga dużego nakładu pracy. czasu. Jestem na diecie od 4-ch miesięcy i schudłam 8 kg.,co w moim przypadku jest dużym sukcesem. Polecam dietę p.Artura wszystkim ,którzy chcą zainwestować we własne zdrowie.
    ReviewUserIcon
    Teresa K.

    28.03.2021 11:32

    Inne

    Dieta prosta i skuteczna.Posiłki smaczne, nie wymagające dużego nakładu pracy i czasu przy przygotowaniu. Jestem na tej diecie od 4-ch miesięcy i schudłam 8 kg.,co jest dużym sukcesem w moim przypadku. Polecam dietę p.Artura wszystkim ,którzy chcą, zainwestować w swoje zdrowie.
    ReviewUserIcon
    KK

    28.03.2021 11:26

    Inne

    Wszystko jest OK!
    ReviewUserIcon
    Teresa K.

    28.03.2021 11:21

    Inne

    Dieta prosta i skuteczna.Przygotowanie posiłków nie wymaga dużego nakładu pracy. W ciągu czterech miesięcy stosowania diety schudłam 8 kg.,co jest dużym sukcesem w moim przypadku. Polecam dietę p. Artura wszystkim ,którzy chcą zainwestować w swoje zdrowie.
    ReviewUserIcon
    Agnieszka

    28.03.2021 10:27

    Inne

    Posiłki są bardzo smaczne, szybkie w przygotowaniu. Początkowo zaczęłam od samych śniadań, obawiających się, czy dam radę się przestawić. Waga drgnęła. Na razie 3 kg mniej, ale to już dobry start☺. Polecam.
    ReviewUserIcon
    Sylwia

    27.03.2021 13:46

    Inne

    Jest to moja pierwsza dieta, którą staram się rzetelnie stosować. W ciągu trzech tygodniu moja waga spadła o 2 kg. Niestety potem moje plany pokrzyżowała choroba covidowa. Dieta jest bardzo łatwa do przygotowania. Posiłki są smaczne. Brakowało mi tylko chociaż jednego dnia w tygodniu bez mięsa lub ryby. Ale mam nadzieję, że zostanie to uwzględnione w następnych zestawach. Polecam.
    ReviewUserIcon
    Aneta

    27.03.2021 09:58

    Inne

    Przez pierwszy miesiąc stosowania diety Pana Artura schudłam 3 kg i 1 cm w obwodach mniej ! Zaczęłam drugi miesiąc i już kolejne 0,5 kg stracone! W diecie są tłuszcze i owoce, o których zawsze słyszałam, że są zgubne dla zdrowego odżywiania, zaczęłam jeść produkty, których dotąd nie używałam ( kasza jaglana, bataty....). Posiłki są smaczne, nie są monotonne, prosto i szybko je przygotowuję ( wieczorem na kolejny dzień żeby było wygodniej - ze względu na moją pracę nie mogę tego robić na bieżąco). Zakupy robię raz na tydzień (pierwsze były największe), produkty są wszędzie dostępne i niedrogie. Mam cztery posiłki i nie chodzę głodna, wartość kaloryczna też nie jest restrykcyjnie okrojona. Nie jest to moja pierwsza dieta i wiem, że aby zrzucić 40 kg potrzeba czasu, ale pierwsze efekty zachęcają do kontynuacji. Zaczynam ćwiczyć ( także wg wytycznych Pana Artura ) i wypróbuję koktajle i inne porady, które otrzymałam z dietą. Tak jak pewnie niejedna osoba zastanawiałam się czy to nie kolejny chwyt reklamowy z Facebook ale nie ! Dieta z dodatkami doszła na maila po dokonaniu przelewu, a teraz czekam na kolejne menu. Dietę polecam, bo warto !
    ReviewUserIcon
    Aga

    27.03.2021 06:58

    Pracownik

    Diety Pana Artura są smaczne i proste w przygotowaniu. Odchudzam się od 8miesiecy i nigdy nie byłam głodna. Jeśli coś nie smakuje zmienia menu bez zbędnych pytań z czystym sumieniem polecam.
    ReviewUserIcon
    Magda

    27.03.2021 00:09

    Pracownik

    Polecam dietę Pana Artura! Po 2 ciążach zostało mi 14 nadprogramowych kilogramów...ciągle z tyłu głowy miałam myślenie, że chce to zrzucić ale odciagalam to bo tak bardzo lubię jeść???? Zakupiłam tą dietę spontanicznie, wyświetliła mi sie gdzieś na Faceboku, stwierdziłam że co mi szkodzi spróbować, tym bardziej że cena nie jest wysoka. Po miesiącu schudłam 5,5kg i jestem zła, że dawno nie zaczęłam jej stosować! Serio to działa i co najlepsze chudnięcie nie jest trudne! Wystarczy dobrze zbilansowana i smaczna dieta A efekty widać z dnia na dzień????
    ReviewUserIcon
    Bożena

    26.03.2021 21:13

    Inne

    Na diecie Pana Artura jestem już 10 miesięcy, zrzuciłam z wagi 10 kg , dla mnie to dużo. Jedzenie jest smaczne i proste w przygotowaniu. Dziękuję za wsparcie i walczę dalej :)
    ReviewUserIcon
    Patryk

    26.03.2021 17:46

    Inne

    Mega polecam dietę Pana Artura! Dziś mija dokładnie miesiąc odkąd ją stosuje, a waga pokazuje 90 kg! Miesiąc temu było 97 kg :D Zawsze byłem sceptycznie nastawiony do diet, myślałem, że będę chodzić głodny, dania będą niesmaczne, a tu takie miłe zaskoczenie! Jestem najedzony, potrawy smaczne i łatwe w przygotowaniu. Mam o wiele lepsze samopoczucie, więcej energii do życia :) Bardzo polecam!
    ReviewUserIcon
    Ewka

    26.03.2021 17:27

    Inne

    Witam. Za duzo nie mogę napisać odnosnie diety Pana Artura, ponieważ stosuje ja dopiero 2-gi tydzień. Aczkolwiek juz po tygodniu zauważyłam 1kg mniej na wadze , a co za tym idzie lepsze samopoczucie oraz uczucie "lekkosci" ☺ Jedzonko jest szybkie i łatwe w przygotowaniu. Ceny produktów też nie są wygórowane. Znajdziemy je w każdym markecie ( biedronka , lidl ) . Zawsze niechetnie podchodziłam do posiłków, które trzeba ważyć, lecz teraz widzę, że nie taki diabeł straszny jak go malują ???? Podoba mi się to ,ze przygotowanie posiłków nie zajmuje duzo czasu. Polecam w 100% , a ja czekam na dalsze efekty ????????????
    ReviewUserIcon
    Arielka

    26.03.2021 17:03

    Inne

    Witam, w tydzień schudłam 2,5kg przepisy są naprawdę pyszne i proste, nie ma w nim nic skomplikowanego, jestem mile zaskoczona. Zaczynam drugi tydzień z nowym jadłospisem zapowiada się równie pysznie. Jak dla mnie bomba a kg lecą w dół, pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Patrycj

    26.03.2021 09:55

    Inne

    Witam do diet mialam specyficzne podejscie ale zaryzykowalam i sa efekty.Sama jestem w szoku ze dieta dziala schudlam 7 kilo w 3 miesiace i chce dalej kontynuowac diete.Nie chodzilam glodna ,posilki syte i szybkie w przygotowaniu.Polecam szczerze bo dziala.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Artur Topolski?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Artur Topolski

    Sadowa 9A 32-020 Wieliczka

    NIP:6772411226

    REGON:36601626

    https://arturtopolski.pl/
    Branża główna: Agencje i domy mediowe

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Agnieszka Konieczna

    26.03.2021 09:36

    Inne

    Polecam wszystkim dietę pana Artura. Odchudzam się od roku przechodząc przez różne diety, pudełkowe również. Efekt mizerny. Od miesiąca jestem na diecie pana Artura. Mam 2 kg mniej, niby mało ale dla mnie dużo. Wizualnie widzę w lustrze zmiany. Nadęty brzuch gdzieś przepadł, twarz zrobiła się smuklejsza. Dieta jest bardzo prosta i smaczna. Na cały dzień przygotowuje ją w 40 min co jest bardzo ważne dla osoby pracującej. Czekam na kolejne efekty.
    ReviewUserIcon
    Elka787

    26.03.2021 08:47

    Inne

    Jestem bardzo zadowolona z diety. Już po miesiącu schudłam 4 kg. Cały plan żywieniowy jest dostosowany do mojego ruchliwego trybu życia. Posiłki są bardzo smaczne i szybkie w przygotowaniu. Dzięki tej diecie pozbyłam się złych nawyków, takich jak podjadanie w nocy czy zajadanie stresu.
    ReviewUserIcon
    Regina

    25.03.2021 23:03

    Inne

    Przez miesiąc stosowania diety od Pana Artura schudłam 4,5 kg. Jestem bardzo zadowolona i czekam na kolejny jadłospis. Posiłki bardzo smaczne i szybkie w przygotowaniu co jest dla mnie bardzo ważne. Polecam każdemu ????
    ReviewUserIcon
    Małgorzata

    25.03.2021 22:49

    Pracownik

    Kochani, mam 63 lata i ważyłam już 99 kg. Myślałam, że w tym wieku nie dam rady już się odchudzić, chociaż bardzo chciałam i kilka razy próbowałam. Udawało mi się zrzucić kilka kg lecz po kilku miesiącach wracałam do uprzedniej wagi z nadwiązką. Któregoś wieczoru natknęłam się w internecie na dietę Pana Artura Topolskiego. Postanowiłam jeszcze raz spróbować. Opinie, które przeczytałam zachęciły. Nie uwierzycie jakie mam wyniki po miesiącu stosowania. Zrzuciłam już 7 kg. Prowadzę siedzący tryb życia.Jedyną moją gimnastyką są piesze wędrówki do pracy i z powrotem no i oczywiście zakupy. Tak znaczna utrata kg w ciągu krótkiego okresu czasu zdażyła mi się po raz pierwszy. Dieta jest bardzo smaczna i nieskomplikowana i niedroga. Mam dużo energii w przeciwieństwie do wcześniejszego okresu. Mam nadzieję schudnąć jeszcze 20 kg. Wierzę, że z pomocą Pana Artura osiągnę swój cel. Jestem przykładem, że schudnąć można w każdym wieku. Trzeba tylko wiedzieć jak to zrobić i zaufać odpowiedniej osobie. Osobą taką jest Pan Artur Topolski.
    ReviewUserIcon
    Galatea

    25.03.2021 22:07

    Inne

    Jestem po 1 miesiącu stosowania diety A. Topolskiego, schudłam 4kg. Dieta składała się z 5 posilków 1600kcal. Dieta oparta była w dużej mierze na rybach, warzywach, ale też owocach, które całkowicie zastapiły słodkości, które uwielbiam. Dieta smaczna (poza jaglanką na śniadanie), nie odczuwałam głodu. Najtrudniejszy był pierwszy tydzień , kolejne już z górki. Wprowadzenie systematyczności w godzinach posiłków, zmiejszona kaloryczność spowodowała, że lepiej się czułam, migreny, które mnie męczyły może nie zniknęły całkiem, ale ich intensywność i częstotliwość bardzo się zmniejszyły. Teraz przede mną kolejne tygodnie, na nowej diecie, mam nadzieję, że równie smacznej i przynoszącej pozytywne efekty (utrata wagi). POLECAM
    ReviewUserIcon
    Kontakt

    25.03.2021 19:59

    Pracownik

    Potrawy szybkie w przygotowaniu. Jedyny minus to tylko taki, że nie wykorzystuje się całości danego składnika z opakowania np. fasolki, kukurydzy, sera, itp, a do kolejnego dnia tygodnia jest juz zepsuty. Poza tym jestem bardzo zadowolona i żadnych innych uwag nie mam.
    ReviewUserIcon
    Katarzyna J.

    25.03.2021 13:34

    Inne

    Na diecie jestem od 1 maca 2021 roku, póki co 2 kg na minusie. Przy niedoczynności tarczycy ciężko zrzucić kg. Posiłki łatwe w przygotowaniu i szybkie.
    ReviewUserIcon
    ola

    25.03.2021 13:22

    Inne

    Dietę stosuję od miesiąca i jest mnie o 3kg mniej. Jestem bardzo zadowolona. Prowadząc bardzo aktywny tryb zawodowy myślałam, że nie uda mi się jej kontynuować, ale miło mnie zaskoczyła. W pierwszych dniach stosowania było mi bardzo ciężko przełknąć śniadania, ponieważ mój pierwszy posiłek zaczynał się dopiero około godziny 10-11. Obiady i kolacje nie są pracochłonne (dodam, że nie lubię gotować) i czasami na myśl o danym posiłku nie mogę się doczekać. Gorąco polecam i mam nadzieję,że będzie tylko lepiej:)))
    ReviewUserIcon
    Grzegorz

    25.03.2021 13:19

    Pracownik

    Jestem zadowolony z diety Pana Artura. Posiłki smaczne szybkie w przygotowaniu. Dietę stosuje juz drugi miesiąc i efekt to 18 kg mniej.
    ReviewUserIcon
    Magdalena

    25.03.2021 13:13

    Inne

    Na diecie Pana Artura jestm od miesiąca. Zaczynałam od 96.8 kg. Aktualnie na liczniku - 4,5 kg, oraz po 5 cm w brzuchu, pasie i klatce. Dieta ułożona jest pod kątem stanu przedcukrzycowego. Juz po miesiącu zauważyłam poprawę w poziomie cukru. Bylam juz na kilku dietach i ta dieta jest jedna z najprostrzych i najszybszych w przygotowaniu. 4 posilki. Obiad w 20 min. Lista zakupów także w przystępnej cenie. Moim celem jest osiągnąć jeszcze - 30 kg. Także mam nadzieję ze dalsza współpraca z Panem Arturem i jego współpracownikami pomoże mi osiągnąć swój cel. Jak najbardziej polecam ????
    ReviewUserIcon
    Ewelina

    25.03.2021 12:02

    Inne

    Na diecie jestem od miesiąca, schudłam 2 kg, zaznaczam, że mam Hashimoto. Posiłki są smaczne, szybkie w przyrządzeniu. Niektóre potrawy stosuje dla dziecka i męża. Napewno część potrwa po zakończeniu diety zostanie że mną ???? Polecam ????????
    ReviewUserIcon
    Olesia Chrobotówna

    25.03.2021 11:20

    Inne

    Jestem pod wielkim,pozytywnym wrażeniem diety. W moim wieku (50) zrzucić kilogramy (aż 4)w ciągu czterech tygodni uważam za ogromny sukces. Pragnę dodać, że bez dodatkowej aktywności fizycznej. Posiłki są wyjątkowo smaczne a co dla mnie istotne także wizualnie. Dodatkowym plusem jest szybkość ich przygotowania,a dostępność składników powszechna. Produkty są popularne,bez udziwnień w umiarkowanej cenie. Dzięki diecie przekonałam się do wielu warzyw czy ryb. Kolejnym atutem jest fakt iż nigdy nie jestem głodna, więc dotychczasowe podjadanie (zwłaszcza słodyczy w nocy) przeszło samoistnie do historii. Po tygodniu Mąż stwierdził że i on chce dietę ,tak więc oboje jesteśmy na diecie,(każdy swojej). Jestem bardzo zadowolona, moja skóra, włosy i paznokcie także. Polecam także lektury o zdrowym odżywianiu, które otrzymałam wraz z dietą. Zawierają mnóstwo przepisów . Każdy kto się waha lub niedowierza nie zawiedzie się jestem tego pewna .
    ReviewUserIcon
    Magda

    25.03.2021 09:54

    Inne

    Od miesiąca stosuję dietę. Schudłam 7 kg. Dieta jest smaczna. Bardzo prosta w przygotowaniu. Dieta pomogła mi zmienić nawyki żywieniowe i zdrowe robienie zakupów. Czuję się o wiele lepiej. Cieszę się że skorzystałam z tej diety. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Regina

    25.03.2021 07:25

    Inne

    Dietę Pana Artura stosuję od miesiaca. Jest smaczna, łatwa w przygotowaniu i co najważniejsze posiłki przygotowuje się dosyć szybko. Produkty użyte w diecie są łatwo dostępne praktycznie w każdym sklepie. Zakupiłam dietę 1600 kalorii, składajacą się z 4 posiłków każdego dnia. W przeciągu tego miesiąca schudłam 6 kg. Jestem bardzo zadowolona i czekam z niecierpliwoascia na kolejną dietę. Szczerze polecam!!
    ReviewUserIcon
    Iryna MATVIYCHUK

    25.03.2021 07:05

    Inne

    Jestem zadowolona z diety Pana Artura.Jest łatwa w przygotowaniu,posiłki obfite i smaczne.Polecam diete Pana Artura,a napewno będziecie zadowoleniPozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Iryna MATVIYCHUK

    25.03.2021 06:59

    Inne

    Polecam dietę Pana Artura.Jest łatwa w przygotowaniu i smaczna,nie potrzebujemy żadnych ćwiczeń. Pozdrawiam serdecznie i polecam.Będziecie zadowoleni ????
    ReviewUserIcon
    Karol

    25.03.2021 05:32

    Inne

    Jestem na diecie Pana Artura od 3 tygodni. Efekt 4 kilo mniej. Jestem zadowolony. Posiłki są smaczne i proste w przygotowaniu. A najważniejsze że nie czuje się głodny. Polecam dietę w 100%
    ReviewUserIcon
    EwaM

    24.03.2021 22:25

    Inne

    Jestem na diecie od 2 tygodni, waga wyjściowa 85 kilo. Aktualnie ważę pięć kilo mniej, mimo prawie braku aktywności fizycznej. Moim życzeniem były cztery posiłki dziennie i czas ich przygotowania 20 minut. Potrawy są sycące i smaczne, połączenie niektórych smaków zaskakuje np. burak z pomarańczą. Przygotowanie posiłku nie wymaga specjalnych umiejętności kucharskich. Po dwóch tygodniach dany zestaw mi się znudził i by podtrzymać moje postanowienie poprosiłam o nowy zestaw. Nie mogę się go już doczekać. Acha. Po drodze, w ciągu dwóch tygodni zaraziłam nią aż pięć osób! One też są zadowolone.
    ReviewUserIcon
    Paulina

    24.03.2021 21:58

    Inne

    Na diecie jestem dopiero drugi tydzień, ale już po tygodniu 2 kg mniej ???? diety smaczne, proste i szybkie w przygotowaniu. Wszystkim bardzo polecam ????????
    ReviewUserIcon
    Julita

    24.03.2021 21:34

    Inne

    Witam odnosząc się do diety to moje odczucia są dość dobre przez trzy tygodnie waga spadła ok 3kg posiłki ok mam tylko zastrzeżenia do obiadów jak dla mnie za dużo nie jestem wstanie zjeść wszystkiego i nie koniecznie mi smakuje a co do reszty posiłków to są pyszne

    Zostaw merytoryczną opinię o Artur Topolski

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.