opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Artur Topolski

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.5/5

Na podstawie 677 ocen
Opinie(3680)
Dodaj opinię

Opinie(3680)

Dodaj opinię
Logo
  • O mnie
  • .
  • Kwalifikacje
  • .
  • Moja oferta
  • .
  • Bądź na bieżąco!
  • .
  • Kontakt

O mnie

Kwalifikacje

Moja oferta

Bądź na bieżąco!

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Tarnów
  • Ruda Śląska
  • Bytom
  • Bielsko-Biała
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Wieliczka
  • Rożnowa
  • Czarnochowice
  • Siercza
  • Śledziejowice
  • Tomaszkowice
  • Mietniów
  • Grabówki
  • Sułków
  • Kokotów
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Wieliczka
  4. /
  5. Opinie o Artur Topolski

Opinie

Opinie o Artur Topolski Wieliczka

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie
Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 65
    • 66
    • 67
    • …
    • 90

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Artur Topolski!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Kasia

    27.06.2021 10:36

    Inne

    Witam, na diecie pana Artura jestem od dwóch miesięcy. Jestem zaskoczona moim wynikiem. Schudłam 15,5 kg. Może dlatego że ściśle trzymam się zaleceń i diety. Wszystkie produkty diety dostępne w sklepach. Jedzenie pyszne nie czuje się głodu, o dziwo duże posiłki i szybkie w przygotowaniu. Można zamieniać produkty wedle wskazówek i dostosować je do swoich upodobań. Polecam wszystkim którzy mają problem ze schudnięciem i jeszcze się wahają, Szybki kontakt z p. Arturem.
    ReviewUserIcon
    Paulina

    26.06.2021 21:31

    Inne

    Dieta Pana Artura jest zdecydowanie skuteczna! Ponad 2.5 kg mniej w miesiąc i sporo centymetrów w obwodach ???? Przepisy smaczne i dobrze zbilansowane. Mogę zdecydowanie polecić.
    ReviewUserIcon
    Dotka

    26.06.2021 20:52

    Inne

    Dietę pana Artura stosuję 3 miesiące schudłam 6kg. Dania są smaczne i szybko się robi. Polecam karzdemu kto chce schudnąć.
    ReviewUserIcon
    JP

    26.06.2021 18:19

    Inne

    Smaczna i szybka dieta. W przeciągu tygodnia zrzuciłam 2 kg. Będę kontynuować współpracę.
    ReviewUserIcon
    Ela.K.

    26.06.2021 10:52

    Inne

    Na diecie jestem dwa miesiące. Jest to dieta dla chorych na hashimoto. Schudłam 3 kilogramy i czuję się o wiele lepiej niż przed dietą. Z ubytku kilogramów jestem bardzo zadowolona, ponieważ nie chciałam schudnąć drastycznie. Taki systematyczny spadek wagi jest zdrowy.Polecam każdemu Pana Artura. Jest człowiekiem godnym zaufania.
    ReviewUserIcon
    Aneta

    26.06.2021 10:22

    Inne

    Witam na diecie pana Artura jestem od miesiąca, jestem mile zaskoczona schudłam 7 kg. Polecam z czystym sumieniem osobom, które jeszcze się wahają, naprawdę warto. Wszystkie produkty diety dostępne w sklepach. Jedzenie pyszne nie czuje się głodu, szybkie w przygotowaniu .Szybki kontakt z p.Arturem
    ReviewUserIcon
    Mariola

    26.06.2021 09:17

    Inne

    Na diecie Pana Artura jestem od dwóch tygodni, schudłam 1,5 kg. Dieta jest smaczna i łatwa w przygotowaniu, produkty dostępne. Bardzo dobrze się czuję , lekko, nie czuję głodu. Bardzo polecam. Będę kontynuować .
    ReviewUserIcon
    Ewka1333

    26.06.2021 08:54

    Inne

    Bardzo polecam dietę p. Topolskiego w przeciągu 1 miesiąca schudłam aż 4 kg. Jak dla mnie to bardzo dużo. Jestem bardzo zadowolona, że zdecydowałam się na dietę p. ARTURA. Polecam wszystkim tą dietę
    ReviewUserIcon
    Lena

    26.06.2021 07:36

    Inne

    Witam Dieta P Artura jest bardzo smaczna i łatwa w przygotowaniu . Polecam
    ReviewUserIcon
    Inga

    25.06.2021 23:55

    Inne

    Nie byłam przekonana ale teraz jestem zachwycona / polecam przez okres 1 miesiąca schudłam bez wysiłku 2 kg posiłki smaczne szybkie w przygotowaniu wg moich preferencji.Bardzo dziękuję i polecam
    ReviewUserIcon
    Iwona

    25.06.2021 23:06

    Inne

    Dietę pana Artura stosuję od czterech miesięcy. Przygotowane posiłków nie sprawia mi kłopotów, produkty są ogólnodostępne. Nie odczuwam głodu i nie podjadam. Widzę efekty zdrowotne. Schudłam cztery kilogramy. Polecam.
    ReviewUserIcon
    Kasia

    25.06.2021 21:32

    Inne

    Kontakt z Panem bardzo dobry. Dieta dobra, gdy coś nie pasuje pan zmienia. 1,5mies minus 3kg . Myślę ze bedzie coraz mniej kilogramów
    ReviewUserIcon
    CoolAnia

    25.06.2021 18:33

    Inne

    Polecam dietę Pana Artura Jestem bardzo zadowolna z efektów W przeciągu 3 miesięcy schudłam prawie 15 kg Posiłki przygotowuje się szybko, są smaczne a produkty dostępne w każdym sklepie. Gorąco polecam
    ReviewUserIcon
    Marianna

    25.06.2021 15:33

    Inne

    Polecam dietę Pana Artura Topolskiego, dzięki niej schudłam około 8kg przez 3 miesiące. Posiłki są przede wszystkim smaczne, oraz szybkie w przygotowaniu. Gdy się stosuje do menu dnia to nie muszę nic podjadać, nie czuje się głodna. Bardzo dziękuję Panu Arturowi za powrót do idealnej dla mnie wagi???? Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Kasia KA.

    25.06.2021 15:00

    Inne

    Dieta kojarzyła mi się zawsze z wyrzeczeniami i głodówką, a tu miłe zaskoczenie. Posiłki szybkie i proste w przygotowaniu, a do tego pyszne- i waga leci w dół :) Zdecydowanie polecam :)
    ReviewUserIcon
    Gosia

    25.06.2021 14:32

    Pracownik

    Na diecie ze sklepu Artura Topolskiego jestem już około 3 miesięcy. Jeśli mam być szczera, nie przestrzegam jej bardzo restrykcyjnie, dlatego też moje efekty nie są tak spektakularne jak u innych. Mimo wszystko, przy dużej niesubordynacji :D , schudłam już 8 kg. Dodam, że początkowo byłam bardzo sceptycznie nastawiona, ponieważ uznałam, że opinie o Waszych dietach są za dobre! :D 100% zadowolonych klientów? Pierwsza myśl - dział PR trochę przesadził :D Postanowiłam jednak sprawdzić i z czystym sumieniem polecam sklep Artura Topolskiego.
    ReviewUserIcon
    Ania

    25.06.2021 14:29

    Inne

    Dzień dobry. W przeciągu 3 miesięcy schudłam ponad 12 kg. Zakup produktów a następnie przygotowanie posiłków nie sprawiało mi problemów. Dieta jest smaczna i syta. W ciągu całego dnia nie miałam uczucia głodu. Serdecznie polecam i pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Kinga

    25.06.2021 14:28

    Inne

    Przez pierwszy miesiąc stosowania diety schudłam 8 kg. Przepisy proste i szybkie w przygotowaniu. Bardzo dobry kontakt z Panem Arturem,odpowiada na wszystkie pytania. Bardzo polecam i żałuje że wcześniej nie skorzystałam.
    ReviewUserIcon
    Sabina

    25.06.2021 13:57

    Inne

    Dietę Pana Artura stosuje od miesiąca i schudłam 3.5 kg pomimo ze zdazylo mi sie nie stosowac ze wzgledu na brak czasu . Posiłki są smaczne i szybkie do zrobienia. Polecam
    ReviewUserIcon
    Justyna

    25.06.2021 13:02

    Inne

    Dieta dobra szybko schudłam polecam
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Artur Topolski?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Artur Topolski

    Sadowa 9A 32-020 Wieliczka

    NIP:6772411226

    REGON:36601626

    https://arturtopolski.pl/
    Branża główna: Agencje i domy mediowe

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Agnieszka

    25.06.2021 12:35

    Inne

    Polecam,posiłki smaczne,produkty dostępne w sklepach,jestem na diecie od miesiąca ,waga spadła z 69 na 66 kg.Jestem najedzona.Czuje się bardzo dobrze,mam dużo energii????
    ReviewUserIcon
    Grzegorz

    25.06.2021 11:23

    Inne

    Dietę pana Artura stosuję od miesiąca. Potrawy są przepyszne i banalnie proste do wykonania, a przygotowywanie ich zajmuje Mi MAX 20min. Schudnąłem już 6kg i straciłem 5cm w pasie. W koncu wyregulowalo Mi sie ciśnienie tętnicze.Naprawdę jestem bardzo zadowolony, polecam szczerze każdemu.
    ReviewUserIcon
    Kasienka255

    25.06.2021 10:39

    Inne

    Jestem na diecie Pana Artura od 3 tygodni i juz udało mi się schudnąć 2,5 kg. Posiłki są przepyszne , łatwo się je przyrządza. Koktajle owocowe są rewelacyjne!! ???? Polecam z całego serca!
    ReviewUserIcon
    Sylwia

    25.06.2021 10:10

    Inne

    Dieta super ! Bardzo smaczne posiłki , szybko i tanio, porcje duże ! Nie chodzę głodna, łatwość w przygotowaniu, polecam wszystkim niezdecydowanym . Po 2 tygodniach schudłam 2,4 kg
    ReviewUserIcon
    Sylagdz

    25.06.2021 10:05

    Inne

    Na tej diecie jestem od 2 miesięcy, czuje się świetnie. Trafiłam pod skrzydła Pana Artura po pozytywnej rekomendacji znajomego, który schudł już 18 kg. U mnie na razie 5 kg mniej ale bardzo polecam.
    ReviewUserIcon
    Marlena

    25.06.2021 10:04

    Inne

    Witam, jestem bardzo zadowolona z efektów stosowania diety po miesiącu. Bardzo dobrze się czuję na diecie, mam więcej siły i energii. Polecam każdemu :)
    ReviewUserIcon
    Agnieszka

    25.06.2021 09:48

    Inne

    Pana Artura Topolskiego znalazłam w internecie przez przypadek. Przez to, że od dawna próbuję schudnąć miałam bardzo sceptyczne podejście, ale ponieważ cena jest bardzo przystępna stwierdziłam, że zaryzykuję. Jestem bardzo zadowolona. Na diecie jestem drugi miesiąc i schudłam 8 kg. Posiłki są proste w przygotowaniu i smaczne. Niektóre z tych przepisów zostaną ze mną po zakończeniu współpracy. Dieta jest dostosowana do mnie, do moich potrzeb, chorób i zmian jakie zachodzą podczas jej stosowania. Gorąco polecam!
    ReviewUserIcon
    Sylwia

    25.06.2021 09:47

    Inne

    Dieta super! Bardzo smaczne posiłki, łatwość w przygotowaniu. Szybko i tanio???? I nie chodzę głodna????????Po 2 tygodniach schudłam 2,5 kg , nie jestem słaba jak po innych dietach, polecam wszystkim , naprawdę warto
    ReviewUserIcon
    kasia

    24.06.2021 22:48

    Inne

    Na diecie jestem od 3 tygodni i waga spadła o 4 kg. Dieta którą otrzymałam jest prosta i smaczna. Borykam się z insulinoopornością dlatego też otrzymałam dietę z niskim indeksem glikemicznym i dobrze zbilansowanymi posiłkami. walczę o dalsze efekty. polecam!!!
    ReviewUserIcon
    Redziunia91

    24.06.2021 21:56

    Inne

    Dziś minął miesiąc od otrzymania diety, mogę powiedzieć że jestem w mega szoku ze po moich kilkunastu upadkach gdzie nie trzymałam się reguł ubyło aż 3,5 kg, taki wynik cieszy i daje powera do dalszej współpracy,. Posiłki szybkie w przygotowaniu i pyszne(z dwójką dzieciaków miałam jeszcze czas na bezproblemowe gotowanie 2 obiadu dla reszty rodziny)
    ReviewUserIcon
    Urszula

    24.06.2021 21:45

    Inne

    Dietę Pana Artura stosuje od miesiąca i schudłam już 5 kg. Posiłki są smaczne i szybkie do zrobienia. Polecam w 100 %.
    ReviewUserIcon
    Ania

    24.06.2021 21:28

    Inne

    Dieta pyszna Nie wszystko podane przepisy w diecie stosowałam . Ale jest możliwość poproszenia o kolejną dietę. Dieta radzono mi odpowiada . Schudłam przez pierwszy miesiąc 4 kg .
    ReviewUserIcon
    Karolina

    24.06.2021 21:13

    Inne

    Jestem bardzo zadowolona z diety, jedzenie jest smaczne, posiłki nie są skomplikowane, dietę stosuje od lutego i schudłam 12 kg. Serdecznie polecam!
    ReviewUserIcon
    Paulina

    24.06.2021 20:29

    Inne

    Jestem 4 mc na diecie Pana Artura schudłam 12 kg. Przy hasimoyo. Posilki smaczne i bardzo sycące. Niemozna czasem przejeść tych porcji. Polecam każdemu. Najważniejsze wyniki bardzo soe poprawiły
    ReviewUserIcon
    Iwona

    24.06.2021 20:26

    Inne

    Dieta bardzo skuteczna,jedzenie bardzo dobre i szybkie w przygotowaniu. Efekt to -5kg w 4tygodnie.Serdecznie polecam
    ReviewUserIcon
    Ania J.

    24.06.2021 19:48

    Inne

    Jestem na diecie 2 miesiące. Schudłam 5kg. Ułożona dieta jest szybka w przygotowaniu i smaczna. Nie chodzi się głodnym. Produkty można znaleźć praktycznie w każdym sklepie. Polecam
    ReviewUserIcon
    irenaock

    24.06.2021 19:04

    Pracownik

    witam.jestem na diecie pana ARTURA po raz drugi ,poniewaz teraz muszę stosować dietę insulinoodpornościową. dieta jest bardzo skuteczna u mnie ze względu na inne schorzenia jest bardziej trudno schudnąć ,ale waga idzie w dół, posiłki bardzo smaczne , łatwe do przyrządzenia szybko.polecam wszystkim zainteresowanym
    ReviewUserIcon
    Anna

    24.06.2021 18:50

    Inne

    Na diecie jestem od miesiąca. Schudłam 2,5kg. Posiłki są pyszne, łatwe w przygotowaniu i dość duże porcje.
    ReviewUserIcon
    Patina

    24.06.2021 17:00

    Inne

    Na diecie jestem od miesiąca. Schudłam 6 kg. Posiłki są pyszne, łatwe w przygotowaniu i dość duże porcje. Zamawiam kolejną.
    ReviewUserIcon
    Magdalena

    24.06.2021 14:25

    Inne

    Na diecie Pana Artura jestem od miesiąca .Schudłam 3,5 kg .Posiłki smaczne i szybko się je przygotowuje fajnie że redukują też niektóre dolegliwości brzuchowe????.Polecam zawsze warto zrobić coś dla swojego zdrowia.

    Zostaw merytoryczną opinię o Artur Topolski

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.