opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Artur Topolski

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.5/5

Na podstawie 677 ocen
Opinie(3680)
Dodaj opinię

Opinie(3680)

Dodaj opinię
Logo
  • O mnie
  • .
  • Kwalifikacje
  • .
  • Moja oferta
  • .
  • Bądź na bieżąco!
  • .
  • Kontakt

O mnie

Kwalifikacje

Moja oferta

Bądź na bieżąco!

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Tarnów
  • Ruda Śląska
  • Bytom
  • Bielsko-Biała
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Wieliczka
  • Rożnowa
  • Czarnochowice
  • Siercza
  • Śledziejowice
  • Tomaszkowice
  • Mietniów
  • Grabówki
  • Sułków
  • Kokotów
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Wieliczka
  4. /
  5. Opinie o Artur Topolski

Opinie

Opinie o Artur Topolski Wieliczka

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie
Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 64
    • 65
    • 66
    • …
    • 90

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Artur Topolski!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    GośkaD

    29.06.2021 12:28

    Inne

    Na diecie P. Artura jestem 2 miesiąc i 7kg mniej, bez aktywności fizycznej ???? Posiłki smaczne i szybkie w przygotowaniu na czym mi bardzo zależało. Jestem zadowolona i oby tak dalej.
    ReviewUserIcon
    Dorota G.

    29.06.2021 11:53

    Inne

    W trzy miesiące stosowania diety pomniejszyłam wagę o 11 kg. Dieta jest smaczna i prosta w przyrządzaniu, a przede wszystkim skuteczna. Nie miałam uczucia głodu, niektóre posiłki nie do skonsumowania ze względu na ilość. Co ważne - w przypadku jakichkolwiek pytań co do stosowania diety, szybko otrzymywałam wiadomości wyjaśniające. Polecam każdemu dietę Pana Artura.
    ReviewUserIcon
    Iwona

    29.06.2021 11:13

    Inne

    Witam serdecznie, Próbowałam wiele razy zrzucić kilogramy, Być może miałam za małą motywację, Dieta Pana Tobolskiego dodała mi wiary że może mi się to udać, minęły dwa miesiące a ja straciłam 10kg, cieszę się bardzo i chcę dalej podążać tym tropem. Diety są smaczne, szczególnie obiady, a przede wszystkim dzięki nim nauczyłam się unikać produktów które mi nie służą. Dodam, że ważyłam ponad 100kg a teraz wchodzę w ubrania sprzed dwóch lat, dziękuję i chcę dalej kontynuować dietę, bo mam co jeszcze zrzucić ???? pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Małgorzata Pe

    29.06.2021 11:01

    Inne

    Na diecie Pana Artura schudłam 3,5kg w miesiąc. Posiłki łatwe i szybkie w przygotowaniu a dodatkowo bardzo smaczne. Widzę już że ubyło mi parę cm w talii brzuchu i udach . Polecam każdemu ☺️
    ReviewUserIcon
    Daria

    29.06.2021 10:41

    Inne

    Polecam w 100 diete Pana Artura w miesiąc schudlam 3 kg. Lepsze samopoczucie, dania bardzo dobre. Kontakt super. Nie bylo problemow ze zmiana menu. Nie ma co sie zastanawia jezeli macie potrzebe wykupujcie dietybo naprawde warto. Polecam
    ReviewUserIcon
    Asia

    29.06.2021 10:15

    Inne

    Na diecie p. Artura jestem 2.5 miesiąca w tym czasie schudłam 11 kg. Posiłki bardzo smaczne, szybkie do zrobienia i syte. Polecam dietę koszt nieduży, a zyskać można na zdrowiu bardzo dużo. Jeżeli pilnuje się godzin można osiągnąć wiele. Pozdrawiam ????
    ReviewUserIcon
    AnnaR

    29.06.2021 09:48

    Inne

    Jestem na diecie od 4 maja 2021. -9,40kg. Posiłki smaczne i bardzo obfite. Czasem nie idzie zjeść wszystkiego :) Kontakt z zespołem Pana Artura jak najbardziej w porządku. Polecam wszystkim 100%. :)
    ReviewUserIcon
    Mariola

    29.06.2021 08:54

    Pracownik

    Dieta Pana Artura jest urozmaicona, tania i prosta do przygotowania. Schudłam 5 kg w ciągu 2 miesięcy. Teraz czekam na modyfikację diety na letnią. Zamierzam zrzucić kolejne kilogramy ćwicząc nordic-walking i stosując dietę. Co ważne - poza dietą otrzymuje się także książkę i szereg cennych materiałów dot. żywienia przy różnorakich schorzeniach oraz zestawy ćwiczeń. Cena za to wszystko nie jest wygórowana. Chodząc do dietetyka wyda się o wiele więcej pieniędzy, a na pewno nie uzyska się tylu informacji. Polecam stosowanie diet Pana Artura i wdrażanie dobrych rad dotyczących zdrowego stylu życia.
    ReviewUserIcon
    Ania

    29.06.2021 08:20

    Inne

    Na diecie Pana Artura jestem od miesiąca, schudłam 6 kg. Z diety jestem bardzo zadowolona, dania są szybkie w przygotowaniu i bardzo smaczne. Pozdrawiam Ania
    ReviewUserIcon
    Maja Socha

    29.06.2021 08:19

    Były pracownik

    Na diecie pana Artura (1800 kalorii) jestem od 3 miesięcy. Do tej pory schudłam 10 kg. Mam 63 lata, więc pośpiech w chudnięciu nie jest wskazany. Mam sporą nadwagę i jak do tej pory nigdy nie udało mi się jej zgubić. Posiłki w tej diecie są tak zbilansowane, że absolutnie nie czuję głodu. Wcześniej była to bariera nie do pokonania, zniechęcająca mnie do każdej diety. Po pewnym czasie porcje stały się dla mnie zbyt obfite i sama zaczełam je zmniejszać. Przepisy nie są skomplikowane i ich przygotowanie nie zajmuje dużo czasu (maksymalnie 0,5 godziny).A dodatkowo są pyszne. Po zakończeniu diety na pewno będę je wykorzystywała w moim jadlospisie. Ważne, żeby stosować się do zaleceń i nie podjadać między posiłkami. Diety pana Artura Topolskiego naprawdę są skuteczne i z czystym sumieniem mogę je polecić.
    ReviewUserIcon
    Halina

    29.06.2021 08:14

    Inne

    Dieta jest smaczna,prosta a najwarzniejsze skuteczna .Schudlam 3.60 kg w miesiąc dla mnie sukces ,polecam z czystym sumieniem.
    ReviewUserIcon
    Agnieszka P-ń

    29.06.2021 08:07

    Inne

    Jestem bardzo zadowolona z diety przygotowanej przez Pana Artura. Posiłki są smaczne, proste i szybkie w przygotowaniu. Dietę stosuję od miesiąca i 5,5 kg mniej na wadze :). Kontakt bardzo dobry i szybki. Szczerze polecam!!!
    ReviewUserIcon
    DIETA

    29.06.2021 06:44

    Pracownik

    Witam dieta Pana Artura jest super dobre smaczne posiłki szybkie w przygotowaniu .Ze względu na mój wiek kilogramy wolniej spadają ale przez 2 miesiące 6 kg minus.Idę po więcej. POzdrawiam
    ReviewUserIcon
    Joanna P.

    28.06.2021 22:35

    Inne

    Pierwszy raz stosuje diete. W ciagu miesiaca schudlam 3 kg z malutkim hakiem. Chociaz jeszcze troche mam do zrzucenia to z diety Pana Artura jestem zadowolona. Przepisy proste i smaczne. Pewnie zrzucilabym wiecej gdybym stosowala ja dokladnie tak jak jest rozpisana ,ale nie narzekam. Kontakt dobry, wlasnie czekam na nowa rozpiske, nowe menu. Dieta dziala wiec polecam tego dietetyka.
    ReviewUserIcon
    nola

    28.06.2021 22:07

    Inne

    jak na razie 3 tydzien i minus 6 kg. przy kilkudniowym przestoju wagi bez problemu była zmodyfikowana dieta i chudnę dalej.głodna nie chodzę :-)
    ReviewUserIcon
    Teresa S.

    28.06.2021 22:05

    Inne

    Po trzech tygodniach stosowania diety p. Artura Topolskiego pozbyłam się 5 kg. Dieta jest urozmaicona, a produkty niedrogie i dostępne w każdym sklepie. Posiłki bardzo smaczne i w takich ilościach, że wbrew obawom nigdy nie czuję głodu. Są tak skomponowane, że obywam się bez słodyczy, co wydawało mi się niemożliwe. Czuję się bardzo dobrze, mam więcej energii i pozytywnego nastawienia. Pozbyłam się bólu brzucha, który dokuczał mi z powodu jelita drażliwego. Polecam diety p. Artura nie tylko tym, którzy chcą stracić zbędne kilogramy, ale również tym którzy chcą zdrowo się odżywiać.
    ReviewUserIcon
    Aneta

    28.06.2021 21:40

    Inne

    Jestem bardzo zadowolona z diety Pana Artura. Po miesiącu - 4kg. Posilki smaczne i przede wszystkim szybkie w przygotowaniu. Gorąco polecam!!!
    ReviewUserIcon
    Piotrek

    28.06.2021 20:08

    Inne

    Na diecie P.Artura jestem dwa miesiące i lżejszy o 7 kg bez aktywności sportowej. Posiłki są smaczne i szybkie do zrobienia. Polecam
    ReviewUserIcon
    Aneta

    28.06.2021 19:56

    Inne

    Dzień dobry. Na diecie jestem od maja i ok 6 kg mniej .Dieta jest bardzo smaczna i prosta .Nie ma na niej uczucia głodu i podjadania. Walczę dalej. Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    22875238

    28.06.2021 19:24

    Inne

    Bardzo polecam dietę Pana Artura.Posiłki tanie,dobre i proste.Przez dwa miesiące schudłam trzy kilo mając niedoczynności tarczycy,haszimotto i biorąc leki wtym sterydy na inne choroby. Kontakt super.Posiłki bardzo syte i smaczne.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Artur Topolski?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Artur Topolski

    Sadowa 9A 32-020 Wieliczka

    NIP:6772411226

    REGON:36601626

    https://arturtopolski.pl/
    Branża główna: Agencje i domy mediowe

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Anna

    28.06.2021 18:40

    Inne

    Witam Dietę od Pana Artura zaczęłam w marcu tego roku. Jestem bardzo zadowolona z efektów, -14kg mniej na koniec 4 miesiąca stosowania diety. Dieta bardzo smaczna i szybka w przygotowaniu. Cały czas poznaje nowe smaki bo dieta nie jest nudna. Nauczyłam się jeść zielone warzywa w dobrym i smacznym połączeniu. Kilogramy lecą w dół a ja jestem najedzona i polecam! Pozdrawiam Anna
    ReviewUserIcon
    Michał

    28.06.2021 18:25

    Inne

    Jestem bardzo zadowolony z diety Pana Artura. W ciągu dwóch tygodni schudłem 6kg. Dieta naprawdę smaczna. Polecam bardzo.
    ReviewUserIcon
    Michał

    28.06.2021 18:15

    Inne

    W ciągu 14 dni schudłem 6kg. Jak najbardziej Polecam ????
    ReviewUserIcon
    Mirella

    28.06.2021 17:44

    Inne

    Dieta fantastyczna! W ciągu ok 3 miesięcy schudłam 9 kg :) Posiłki są smaczne, zróżnicowane, a produkty ogólnodostępne. A co najważniejsze jestm najedzona. Polecam każdemu dietę pana Artura ! :)
    ReviewUserIcon
    Goś

    28.06.2021 17:36

    Inne

    Dieta prosta, smaczna i przede wszystkim skuteczna. Polecam każdemu, kto chce schudnąć w przyjemny sposób.
    ReviewUserIcon
    Olga

    28.06.2021 16:39

    Inne

    Dieta łatwa do zastosowania i skuteczna Po pierwszym tygodniu schudłam z 86 na 82
    ReviewUserIcon
    Pani Julia

    28.06.2021 16:13

    Inne

    Witam jestem na diecie u Pana Artura jestem zadowolona z przepisów smaków w diecie . Dieta jest prosta i smaczna . Obecnie po stosowaniu diety od miesiąca schudłam 2kg ale dla mnie to efekt bardzo dobry bo choruje mam duże problemy z żołądkiem i z trawienniem ale dalej chce być na diecie i dążyć do wymarzonej wagi ...
    ReviewUserIcon
    Marta

    28.06.2021 16:00

    Inne

    Dzień dobry. Jestem na diecie od 2 miesięcy, schudłam już 10 kg. Moja dieta to 4 posiłki i często nie jestem w stanie zjeść wszystkich, ponieważ są bardzo syte, smaczne i co najważniejsze proste do przyrządzenia co dla mnie jest ważne, ponieważ nie cierpię gotowania. Zresztą w uwagach do Pana Artura poprosiłam o proste i szybkie przygotowanie posiłków i takie zestawy (już dwa i czekam na 3) dostałam. Produkty do posiłków są dostępne praktycznie w każdym sklepie i nie są drogie. Dodatkowo uwielbiam słodycze a od 2 miesięcy nie mam "ssania" na coś słodkiego :) Bardzo polecam. Naprawdę warto spróbować !
    ReviewUserIcon
    Joanna

    28.06.2021 15:46

    Inne

    Na diecie jestem od miesiąca, schudłam 2 kg. Dieta jest w mojej ocenie bardzo dobra, posiłki przyrządzi nawet osoba, która nie pretenduje do tytułu szefa kuchni. Dieta nie wymaga też dużych nakładów finansowych. Stasowałam różne diety, ta jest zdecydowanie najlepsza, nie zabiera czasu i daje energię do innych aktywności. Kontakt bardzo dobry i szybki. Zdecydowanie polecam.
    ReviewUserIcon
    Joanna

    28.06.2021 15:24

    Inne

    Na diecie Pana Artura jestem od miesiąca wynik 3 kg mniej. Zdecydowanie polecam, dieta jest indywidualnie dobrana do klienta, co za tym idzie potrawy są smaczne, łatwe w przyrządzaniu (nie trzeba stać w kuchni pół dnia). Widać efekty nie tylko na wadze. Samopoczucie wspaniałe, więcej energii mimo spożywanie mniejszej ilości kalorii.
    ReviewUserIcon
    Agnieszka

    28.06.2021 12:48

    Inne

    Na diecie P. Artura jestem już miesiąc i 3 kg mniej, świetnie się czuję, dieta smaczna ,prosta do zrobienia. Produkty ogólnodostępne w sklepach. Efekty osiągnięte bez żadnej aktywności fizycznej. Bardzo polecam
    ReviewUserIcon
    Czer

    28.06.2021 11:54

    Inne

    Dzień dobry. Na diecie Pana Artura jestem od kwietnia i jestem bardzo zadowolona -6kg dwa miesiące to dla mnie wiele. Polecam dietę Pana Artura bo warto,ja walczę dalej ???? Pozdrawiam ????
    ReviewUserIcon
    Ewa 2875238

    28.06.2021 10:31

    Inne

    Jestem bardzo zadowolona po 1 m-cu schudłam 4 kg,potrawy proste w wykonaniu,smaczne.polecam
    ReviewUserIcon
    22875238

    28.06.2021 09:44

    Inne

    Witam. Na diecie Pana Artura jestem od miesiąca, schudłam 2 kg, czuję się już trochę lepiej. Posiłki są smaczne i syte, łatwe do przyrządzania.Wszystkie produkty są dostępne. Polecam. Warto spróbować.
    ReviewUserIcon
    22875238

    28.06.2021 08:57

    Inne

    Witam. Na diecie Pana Artura jestem od miesiąca, schudłam 2 kg, czuję się już trochę lepiej. Posiłki są smaczne i syte, łatwe do przyrządzania.Wszystkie produkty są dostępne. Polecam. Watro spróbować.
    ReviewUserIcon
    Monika

    28.06.2021 08:17

    Inne

    Dieta bardzo smaczna. Posiłki szybkie do przygotowania, spokojnie się najadam i czuje się jakbym nie była na diecie.
    ReviewUserIcon
    Basia

    27.06.2021 19:36

    Inne

    Dietę stosuję od miesiąca. Na wadze mniej 2kg. Potrawy są pyszne i łatwe do zrobienia. Już po kilku dniach stosowania diety byłam pełna energii . Zamówiłam zestaw z 5 posiłkami jak dla mnie zdecydowanie za dużo. Polecam diety PP. Artura.
    ReviewUserIcon
    Anna

    27.06.2021 14:48

    Inne

    Stosując dietę Pana Artura, przez dwa miesiące schudłam 5 kg. Efekt ten uzyskałam bez żadnej aktywności fizycznej. Posiłki są smaczne, składniki powszechnie dostępne. Zapłaciłam tylko raz, i otrzymałam już trzecią dietę. Polecam dla niezdecydowanych, szybkie efekty zachęcają do dalszego stosowania się do zaleceń Pana Artura Topolskiego.
    ReviewUserIcon
    Jadwiga

    27.06.2021 13:22

    Pracownik

    Na diecie pana Artura jestem od miesiąca schudłam 3 kg.Posiłki są obfite , łatwe w wykonaniu i smaczne.Polecam
    ReviewUserIcon
    John_baton

    27.06.2021 11:59

    Inne

    Na diecie jestem miesiąc, spadło 4.5 kg, jestem zadowolony, organizm nie odczuwa straty wagi

    Zostaw merytoryczną opinię o Artur Topolski

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.