opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Artur Topolski

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.5/5

Na podstawie 677 ocen
Opinie(3680)
Dodaj opinię

Opinie(3680)

Dodaj opinię
Logo
  • O mnie
  • .
  • Kwalifikacje
  • .
  • Moja oferta
  • .
  • Bądź na bieżąco!
  • .
  • Kontakt

O mnie

Kwalifikacje

Moja oferta

Bądź na bieżąco!

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Tarnów
  • Ruda Śląska
  • Bytom
  • Bielsko-Biała
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Wieliczka
  • Rożnowa
  • Czarnochowice
  • Siercza
  • Śledziejowice
  • Tomaszkowice
  • Mietniów
  • Grabówki
  • Sułków
  • Kokotów
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Wieliczka
  4. /
  5. Opinie o Artur Topolski

Opinie

Opinie o Artur Topolski Wieliczka

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie
Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 62
    • 63
    • 64
    • …
    • 90

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Artur Topolski!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Karolina

    18.08.2021 13:21

    Inne

    Korzystam z diety Pana Artura głównie po to by zmienić swoje nawyki żywieniowe i nauczyć się zdrowo gotować/odżywiać. Poza tym, że wiem już jak jeść zdrowo to tracę na wadze, dlatego planuję być na diecie jeszcze kilka miesięcy, aby później przejść na dietę stabilizującą, która też jest w cenie pakietu. Jestem zadowolona, ponieważ odpowiedzi na zapytania są zazwyczaj tego samego dnia, a kolejne zestawy tygodniowe dostaję w przeciągu 2 dni.
    ReviewUserIcon
    justyna

    17.08.2021 14:44

    Inne

    Witam dieta p. Artura super wszystkie posiłki smaczne a co najważniejsze widać rezultaty jak to się mówi małymi krokami do celu bardzo polecam i pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Madga

    16.08.2021 17:23

    Inne

    Będąc na diecie Pana Artura schudłam w 30 dni 4 kg. Dieta jest prosta w przygotowaniu i smaczna. Polecam.
    ReviewUserIcon
    Wanda

    12.08.2021 12:42

    Inne

    Polecam dietę pana Artura. Jest bardzo skuteczna. Czuję się po niej lepiej, a do tego podane przepisy są łatwe i szybkie do przygotowania.
    ReviewUserIcon
    Kasia

    06.08.2021 09:31

    Inne

    Dietę od Pana Artura stosuję od miesiąca, schudłam 4,5 kg. Jestem bardzo zadowolona. Posiłki są łatwe do przygotowania z prostych produktów, a nie z trudno dostępnych frykasów. Bardzo mi smakują i nie chodzę głodna! Koleżanki są pełne podziwu, że tak to działa a przecież tyle jem:) Oczywiście na tym nie kończę, mam jeszcze trochę grzechu do zrzucenia. Moje nastoletnie córki korzystają z przepisów na dietetyczne słodycze, które dostałam razem ze swoją dietą, ponoć pycha (ja jeszcze nie jadłam, nie chciałam zaburzać planu). Polecam serdecznie wszystkim, którzy mają problem z wagą a także ze złym samopoczuciem. Dziękuję i życzę wszystkiego dobrego Jak osiągnę swój cel na pewno pochwalę się rezultatami
    ReviewUserIcon
    Przemek

    05.08.2021 19:01

    Inne

    Dieta P.Artura skuteczna smaczne posiłki szybkie w przygotowaniu. Na tą chwilę 11kg mniej, bardzo dobry kontakt z P.Arturem. Polecam z całego serca, pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Aleksandra

    04.08.2021 13:40

    Pracownik

    Bardzo polecam. Przepisy sa bardzo szybkie i smaczne, nie spędzam w kuchni całego dnia i jem to co lubię. Po tyg. -3kg, naprawdę warto!!
    ReviewUserIcon
    Alicja

    03.08.2021 12:58

    Inne

    Dieta skuteczna, posiłki łatwe do przygotowania , produkty dostępne bez problemu . Po 3 m-cach - zamierzony, wystarczający efekt , polecam
    ReviewUserIcon
    Irena

    02.08.2021 21:23

    Inne

    Jestem po miesięcznej kuracji (diecie) przygotowanej przez Pana Artura Topolskiego, czuję się bardzo dobrze. Przy wadze 79 kg i wzroście 160 cm , chorobie hashimoto oraz nadciśnieniu tętniczym schudłam 3,5 kg i nadal będę kontynuować dietę aby osiągnąć określoną wagę i nauczyć się odżywiać zdrowo przy niewielkim wysiłku . Dieta jest łatwa w przygotowaniu, syta i nie czuje się głodu, Dla pracujących osób proponuję przygotować sobie posiłki lub produkty dzień wcześniej (najlepiej wieczorem) aby następnego dnia zabrać do pracy a po powrocie z pracy szybko przygotować pozostałe posiłki. Z przyjemnością polecam Pana Artura Topolskiego jako wspaniałego dietetyka żywnościowego. Irena
    ReviewUserIcon
    Izabela Malinowska

    02.08.2021 19:16

    Pracownik

    Dieta super. Dania pyszne, krótko się przygotowuje, kg lecą w dół. Kontakt z Panem Arturem bardzo dobry. Nie ma problemu ze zmianą diety w razie potrzeby.Bardzo polecam.
    ReviewUserIcon
    Edyta

    02.08.2021 08:40

    Inne

    Juz drugi miesiac diety mija a ja nie czuje ze jestem na diecie waga spada najedzona zawsze. Posilki smaczne i proste.
    ReviewUserIcon
    Beata

    01.08.2021 18:38

    Inne

    Na diecie pana Artura jestem od dwóch miesięcy , jestem mega zadowolona waga idzie w dół w dodatku lepiej się czuję.Miałam problem ze wzdęciami ,lecz zauważyłam że dzięki diecie pana Artura rzadko się pojawiają .Oprócz diety ,jeżdżę na rowerze i ćwiczę gdy tylko mi czas na to pozwala.
    ReviewUserIcon
    Meg

    31.07.2021 07:03

    Inne

    Witam jestem na diecie 2 miesiące Posiłki są smaczne pożywne Schudłam coś w granicach 5 kg Czekam na kolejny miesiąc diety Narazie jestem zadowolona z efektów
    ReviewUserIcon
    Meg

    30.07.2021 16:03

    Inne

    Witam jestem na diecie 2 miesiąc w sumie straciłam coś koło 5 kg może to nie są jakieś wielkie efekty ale małymi krokami do przodu
    ReviewUserIcon
    Iwona

    30.07.2021 09:36

    Inne

    Na diecie Pana Artura jestem dwa miesiące i pozbyłam się 5,5 kg. Dla mnie jest to świetny wynik, gdyż choruję na Hashimoto, poza tym mam 52 lata i moja przemiana materii już spowolniła. Dieta jest dostosowana do preferencji smakowych, jest szybka do przygotowania, smaczna, skuteczna. Kolejne diety są szybko wysyłane, ewentualne korekty również. Kontakt jest bardzo dobry. Z czystym sumieniem polecam Pana dietetyka
    ReviewUserIcon
    Ania

    29.07.2021 11:21

    Inne

    Stosuję dietę i widzę efekty - posiłki są smaczne i szybkie w przygotowaniu, nie wymagają wyszukanych i trudno dostępnych produktów
    ReviewUserIcon
    Aga

    26.07.2021 12:03

    Inne

    Witajcie. Jestem na diecie drugi miesiąc i.... jeżeli chodzi o posiłki to faktycznie są fajne, łatwe w przygotowaniu i z ogólnie dostępnych i tanich produktów. Jeżeli chodzi o moje efekty to tu niestety jest ale... za nim opisze o co chodzi musze powiedziec ze wcale to nie musi być wina diety, ale może mojego organizmu lub tego ze coś robię źle, zamawiając diete pisałam ze mam siedzący tryb życia z kilkoma spracerami :). jestem na diecie 1600kcal i 4 posiłkach A wiec: rozpoczełam diete z wagą 74,8 po miesiącu stosowania zmieniło sie na 69,3 i było to ok. mój partner który też jest na diecie( I po 2 miesiącach spadł 12kg) powiedział abym napisała o zmianę jadłospisu i tak też zrobiłam. dostałam kolejną z innymi przepisami, też dania były super. ale dzisiaj minął kolejny miesiąc i niestety waga jest na 69,6 co jeszcze bym przeżyła ale w obwodach doszło mi po ok 2cm. no i tyle :( ale nie zatrzymuje sie, działam dalej. ogólnie polecam tą diete, nauczyła mnie ona regularnych posiłków, nie podjadania no i rezygnacji ze słodyczy i śmieciowego jedzenia
    ReviewUserIcon
    Tomek

    21.07.2021 19:42

    Inne

    Dzięki diecie chudnę. Jadłospis jest na każdą kieszeń bez jakichs cudów na kiju i o to mi własnie chodziło.
    ReviewUserIcon
    Halina

    20.07.2021 09:22

    Inne

    Na diecie Pana Artura jestem ponad dwa miesiące.Udało mi się już pozbyć 7 kg z czego bardzo się cieszę.Dieta łatwa i szybka w przygotowaniu.Jestem bardzo zadowolona i z diety i moich postępów.Polecam Pana Artura każdemu kto chce schudnąć i poradzić sobie z dietą.
    ReviewUserIcon
    Ewela85

    19.07.2021 18:03

    Inne

    Na diecie jestem drugi miesiąc i schudłam 6 kg ( myślę, że gdybym każdego dnia trzymała się diety rezultat byłby jeszcze lepszy, ale niestety czasem pozwalałam sobie na "dni wolne od diety"). Przepisy są proste i co było dla mnie zaskoczeniem naprawdę smaczne i syte. Polecam!
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Artur Topolski?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Artur Topolski

    Sadowa 9A 32-020 Wieliczka

    NIP:6772411226

    REGON:36601626

    https://arturtopolski.pl/
    Branża główna: Agencje i domy mediowe

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Grażyna

    19.07.2021 16:16

    Inne

    Witam. Jestem na diecie u Pana Artura od maja 2020r i nadal stosuję. Czuję się lepiej pod względem zdrowotnym, moja obecna waga to 64kg. W sumie schudłam 12kg. Jestem zadowolona, cieszę, że natknęłam się na tą właściwą dietę. Polecam naprawdę każdemu, kto potrzebuje fachowej porady, a sama się przekonałam, że warto ???? Pozdrawiam ????
    ReviewUserIcon
    Ilona

    19.07.2021 15:59

    Inne

    Pierwszy miesiąc za mną - 3kg mimo kilku grzeszków, które zdarzyły się po drodze. Jestem bardzo zadowolona z efektów, czuje się dobrze i czekam na nowe przepisy. Polecam :)
    ReviewUserIcon
    Anna

    19.07.2021 14:01

    Inne

    Serdecznie polecam dietę Pana Artura, po dwóch miesiącach stosowania schudłam 8 kg., bez uczucia głodu, bez stosowania suplementów diety. Posiłki są smaczne, tanie i bardzo łatwe w przygotowaniu a dobór produktów uwzględnia stan zdrowia. Dziękuję Panie Arturze i życzę dużo sukcesów.
    ReviewUserIcon
    Irena

    19.07.2021 11:46

    Inne

    Na diecie pana Artura jestem od miesiąca mój rezultat to 5 kg przepisy są proste smaczne i szybkie przygotowanie polecam
    ReviewUserIcon
    Aneta

    04.07.2021 12:03

    Inne

    Zakupiłam dietę u tego Pana, w cudownej akcji za 60 zł "nowy plan dietetyczny co tydzień aż do wymarzonej wagi". Z wiedzą na temat zdrowego odchudzania ten Pan na pewno się nie spotkał w swej edukacji, ponieważ dostałam dietę na 1400kcal (niektóre dni mniej)- co ledwo pokrywa moją podstawową przemianę materii(BMR) czyli to co zużywa organizm na podtrzymanie funkcji życiowych; praca płuc i innych narządów wewnętrznych. Moje zapotrzebowanie kaloryczne zostało obniżone drastycznie bo 770 kcal, więc zdrowa dieta to nie jest, efekt jojo murowany. Prawdziwy dietetyk, u którego później wykupiłam dietę złapał się za głowę i pytał jaki konował mi coś takiego zalecił. Stąd chęć napisania tej opinii, bo żałosnym jest chęć dorobienia się niszcząc przy tym cudze zdrowie, żerując na zaufaniu ludzi i kuszeniu niską ceną. Tym razem niska cena idzie w parze z jakością.
    ReviewUserIcon
    Tini

    18.07.2021 08:35

    Inne

    Jak ktos jest glupi to zadna dieta nie pomoze. Nie trzeba byc wybitnie uzdolnionym, wystarczy tzw "chlopski rozum" zeby sie domyslic, ze zapotrzebowanie kaloryczne jest tak mocno obnizone, zeby mozna bylo sobie wypic koktajl lub zjesc cos slodkiego z przepisow, ktore tak jak ja na 100% dostalas na maila. Ciekawa jestem czy powiedzialas o tym temu swojemu dietetykowi. Tez skonsultowalam sie z innym dietetykiem, ale dlatego, ze nie pasowaly mi te niskokaloryczne obiady.
    ReviewUserIcon
    ELWIRA

    15.07.2021 15:13

    Pracownik

    Dieta jest łatwa do przygotowania i dość szybka i smaczna. Mama schudła 2 kg. Polecam
    ReviewUserIcon
    Jagoda

    14.07.2021 22:49

    Inne

    Witam, czy ktoś miał układaną dietę pod Hashimoto?
    ReviewUserIcon
    Aldona

    13.07.2021 10:48

    Inne

    Polecam diete Pana Artura jest smaczna produkty latwodostepne dania smaczne od początku straciłam 12 kg jest energia nogi nie bola to naprawdę działa i do przodu ,pozdrawiam Aldona spycala
    ReviewUserIcon
    Magdalena

    12.07.2021 23:18

    Inne

    W miesiąc czasu straciłam 6.5kg. Dieta smaczna I prosta. Posiłki szybkie w przygotowaniu, produkty łatwo dostępne.
    ReviewUserIcon
    Magda

    12.07.2021 19:56

    Inne

    Dietę Pana Artura stosuję od kwietnia 2021r. Obecnie kontynuuję 3 miesiąc, 3 zestaw - 1600 kalorii. Pierwszy miesiąc diety był dla mnie najbardziej rygorystyczny, ponieważ czułam, że jestem głodna. Kolejne już były zdecydowanie lepsze. Przygotowanie posiłków w zależności od rodzaju zestawu, jedne bardzo szybko, inne do poł godziny. Dania są smaczne, szczególnie koktajle. Do tej pory udało mi się zgubić 15 kg. Czy to zdrowo i bez efektu jojo?... okaże się po zakończeniu diety i stabilizacji. W każdym razie nie chcę wracać już do starych nawyków żywieniowych. Czuję się zdecydowanie lepiej bez zbędnych kg.
    ReviewUserIcon
    Nina

    09.07.2021 13:11

    Inne

    Dieta Pana Artura jest smaczna, przepisy proste i szybkie do zrobienia. Moje rezultaty to 4 kg. w ciągu 3 tygodni.
    ReviewUserIcon
    Małgorzata

    08.07.2021 16:36

    Inne

    Po miesiącu stosowania diety Pana Artura bez żadnych ćwiczeń 8,5 kg mniej.Dieta super jedzonko bardzo dobre i niedrogie co na kieszeń emeryta jest bardzo ważne.Dzisiaj zaczynam drugi zestaw i może życie starszej schorowanej osoby może być jeszcze piękne.Zcałego serca dziękuję i gorąco polecam.Małgorzata Wnęk
    ReviewUserIcon
    danuta

    08.07.2021 10:28

    Inne

    na diecie jestem od 22 12 2020 startowałam z wagi 90 kg teraz ważę 73 kg .niestety teraz waga spada bardzo wolno przez ostatni miesiąc spadło tylko kilogram .Teraz nie traktuje jedzenia jak diety ,tylko to jest teraz normą Jednak pojawiła się rysa na wspołpracy z panem Arturem bo czekam już 2 tygodnie na nowy zestaw .daje radę bo tych zestawów mam trochę ,ale liczyłam na ciekawe letnie dania Pozdrawiam .dnuta
    ReviewUserIcon
    Alicja

    07.07.2021 00:51

    Inne

    Polecam dietę , posiłki smaczne , łatwe do przygotowania. Rozpoczynam 3 m-c , do tej pory waga niższa 8,5 kg ,
    ReviewUserIcon
    Dorota

    06.07.2021 14:01

    Inne

    Dietę otrzymałam miesiąc temu,od tego czasu schudłam 3 kg.Jestem bardzo zadowolona, posiłki duże i smaczne,szybkie do przygotowania.Polecam wszystkim którzy chcą się zdrowo odżywiać.Bardzo szybki i rzetelny kontakt z panem Arturem.
    ReviewUserIcon
    Natalia

    05.07.2021 16:14

    Inne

    Na diecie Pana Artura jestem od miesiąca schudłam 3kg, jedzenie szybkie w przygotowaniu i smaczne. Serdecznie polecam ????
    ReviewUserIcon
    Alicja

    04.07.2021 22:42

    Inne

    Na diecie Pana Artura jestem od 3 miesięcy. Waga systematycznie spada średnio 4 kg na miesiąc. Dieta jest szybka w przygotowaniu i smaczna. Produkty łatwo dostępne, w normalnych cenach. Kontakt super, jeśli czegoś nie lubię, nie ma problemu ze zmianą jadłospisu. Polecam serdecznie.
    ReviewUserIcon
    Halinka

    04.07.2021 13:53

    Inne

    Na diecie pana Artura jestem 1,5 miesiąca udało mi się schudnąć 2.5 kilo . Jedzenie bardzo smaczne i proste w przygotowaniu .Bardzo polecam
    ReviewUserIcon
    Jolanta

    04.07.2021 05:57

    Inne

    Dzień dobry . Od nie dawna stosuję dietę Pana Artura nie mam wielkich osiągnięć . Dla mnie diety są smaczne nie chodzę głodna są łatwe i szybkie w przygotowaniu. Mam zamiar dalej stosować dietę żeby osiągnąć dobre wyniki ,bardzo polecam tę dietę . Dieta została świetnie dopasowana do moich potrzeb żywieniowych .
    ReviewUserIcon
    AGP

    03.07.2021 11:55

    Inne

    Jestem na diecie już 3 miesiąc. Dietę łączę z umiarkowanym wysiłkiem fizycznym - cel 12 kg mniej - aktualnie po 2,5 mc schudłam już prawie 5 kg. Posiłki fajne, smaczne, nie ma uczucia głodu i poczucia wyrzeczeń. Dużo warzyw, owoców. Przepyszne koktajle. Dieta dopasowana pod preferencje żywieniowe. Czasem opis przepisów jest niedokładny - ale jak ktoś gotuje to sobie poradzi. Kontakt, konsultacje w trakcie bardzo szybka informacja zwrotna. Polecam serdecznie!

    Zostaw merytoryczną opinię o Artur Topolski

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.