Niewiem Joanna Specjalista Chorób Dziecięcych Prywatny Gabinet Lekarski

Adres: Wiejska 44, 44-362 Bluszczów

NIP: 6471015085 REGON: 278293920

Niewiem Joanna Specjalista Chorób Dziecięcych Prywatny Gabinet Lekarski

Opinie o Niewiem Joanna Specjalista Chorób Dziecięcych Prywatny Gabinet Lekarski

Filtruj opinie po kryteriach:

Niewiem Joanna Specjalista Chorób Dziecięcych Prywatny Gabinet Lekarski w miejscowości Bluszczów chciałaby zapoznać się twoją opinią na swój temat. Dodaj komentarz i pomóż temu pracodawcy dokonać zmian na lepsze.

Zostaw opinię o Niewiem Joanna Specjalista Chorób Dziecięcych Prywatny Gabinet Lekarski - Bluszczów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Niewiem Joanna Specjalista Chorób Dziecięcych Prywatny Gabinet Lekarski

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.