Opinie o Gregorio Usługi Autokarowe Grzegorz Perewizny w Nysa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Gregorio Usługi Autokarowe Grzegorz Perewizny. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Gregorio Usługi Autokarowe Grzegorz Perewizny na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gregorio Usługi Autokarowe Grzegorz Perewizny w Nysa

Jolanta Nowy wpis

(usunięte przez administratora) zlicytowany, postępowanie karnoskarbowe w toku za wyłudzenie VAT ! (usunięte przez administratora) obaj mają już milionowe długi, nawet przy mannie płynącej z nieba i kurze znaczącej złote jaja te dwa półgłówki nie potrafią prowadzić firmy żeby nie oszukać i nie zostać bankrutami;) (usunięte przez administratora)

Aneta Nowy wpis
@Jolanta

Możesz coś więcej opowiedzieć na temat tego co Cię spotkało? Przykro mi bardzo...

Peter Nowy wpis
@Jolanta

A tatuś zaczął uczciwie pracować ???? Jest kierowca w MZK Nysa

Amazon

Kiedy Pan zapłaci kontrahentom Panie Grzegorzu? . Nie można się dodzwonić więc może tutaj ktoś to przeczyta. Odradzam współpracę z tymi ludźmi!

Peter
@Amazon

Już mu się dobrali do tyłka bo widzę dwie licytacje autobusów i licytacja mieszkania. Przyszła kryska na Matyska.

darex Nowy wpis
@Peter

Gdzie ta licytacja?

Pracownicy

Nie polecam pracy u tych ludzi. Pupilki zarabiają po 300 zł bądź więcej za dzień a zwykły uczciwy pracownik jeździ za połowę tego od ponad roku. Fałsz i obłuda!!!

Nie polecam, pracuje bo takie czasy że muszę i o robotę ciężko. Wypłaty nigdy nie miałem na czas i nigdy tyle ile powinno być... Mam nadzieję że kiedyś wrócą normalne firmy, jakaś turystyka wycieczki i człowiek nie będzie zmuszony robić u takich "ludzi".

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Gregorio Usługi Autokarowe Grzegorz Perewizny? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
Transport

Wszystko tu napisane to 100% prawda. Jak to mówią najgorzej jak się z dziada zrobi pan. Jak ktoś tak traktuje ludzi jak Pan G i M to niestety... Na cudzej krzywdzie niczego się nie zbuduje. Kiedyś współpracowałeś z ojcem i było dokładnie tak samo.

Znajomy

Widze ze u Perewiznych od lat bez zmian. Z dziada pradziada przekręt się szerzy. Jak nie na syna to może na wnuczka otworzymy nowa firmę i dalej będziemy robić ludzi w (usunięte przez administratora) Nie płaci nikomu ani za usługi podwykonawca przez pracowników kończąc na hurtowniach za zakupione części. Życzę powodzenia w biznesie.

Były współpracownik

To wszystko prawda! Nie placi ludziom. Nie odbiera telefonów. Spotkamy się w sądzie. Do zobaczenia!

Kiero

To wszystko prawda już wszyscy napisali kim naprawdę jest p. Perewizny znam to z własnego doświadczenia. Człowiek o ile można go tak nazwać bez skrupułów.

Kamil Amazon

Kierowcy w tej firmie nie potrafią jeździć. Kilka dni temu starszy Pan... Jechał delikatnie mówiąc jak z kartoflami. W autobusie zimno.

Widzę, że zaszedł za skórę wielu... Również przestrzegam przed pracą u Pana Grzegorza, podobnie u Pana Mateusza. Wypłata kiedy chcą i ile chcą. Zero szacunku do ludzi. Co miesiąc upominanie o swoje. Pracownik traktowany jest u nich jak śmieć.

Burgrabice

Zwykły (usunięte przez administratora) i pozorant. Z dziada pradziada tylko długi robić potrafią i oszukiwać ludzi.

Przewozy krk

Ten człowiek nie placi za wykonane usługi!!! Nie polecam żadnej współpracy. Omijać szerokim łukiem. Sprawa idzie do sądu, mam do odzyskania kilkaset tysięcy.

Przewóz Osób Opole

Pan Perewizny nie płaci faktur podwykonawcą i nie odbiera telefonów. Zwykły (usunięte przez administratora)

Kierowca

Pan Perewizny to (usunięte przez administratora) Nie płaci kierowcom .

Zostaw merytoryczną opinię o Gregorio Usługi Autokarowe Grzegorz Perewizny - Nysa

• Jak się pracuje w Gregorio Usługi Autokarowe Grzegorz Perewizny?

Zobacz opinie na temat firmy Gregorio Usługi Autokarowe Grzegorz Perewizny tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gregorio Usługi Autokarowe Grzegorz Perewizny?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Gregorio Usługi Autokarowe Grzegorz Perewizny
  • Marszałka Józefa Piłsudskiego 62 lok. 111