Opinie o Nico Sport Zakład Pogrzebowy Tomasz Wróbel w Ziębice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Nico Sport Zakład Pogrzebowy Tomasz Wróbel. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Nico Sport Zakład Pogrzebowy Tomasz Wróbel o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nico Sport Zakład Pogrzebowy Tomasz Wróbel w Ziębice

Michał Nowy wpis

Szukałem opinii na temat jakiegoś dobrego zakładu pogrzebowego w mojej okolicy iii nie sposób się odnieść do ostatniego komentarza przez @Patryk:):):) ewidentnie widać, że to firma sama sobie wystawiła ten komentarz. Autoreklama na całego, chwalą się sprzętem. Pisze, że ludzie są czyści…tzn. co? że nie biorą ,,zakazanych substancji’’, kąpią się? :):):) jeśli to drugie to WOW, standardy 21 wieku, pracownicy kąpią się przed przyjściem do pracy:) Dobrze ubrani? Tzn.? Garnitury od Armaniego? Koszule z bawełny oxfordzkiej? Niewygórowane ceny? Ewidentna autoreklama. Twórca tego komentarza dodaje ,,pozdrawiam’’ na końcu, widać, że ktoś z biura, no chyba, że chciał napisać maila:) Nie ma nic gorszego jak firma, która sama sobie wystawia pozytywne komentarze w internecie. Żenada.

Patryk Nowy wpis

Z całego serca polecam Firmę Wróbel za pomoc przy organizacji pochówku mojego taty. Firma posiada nowoczesny sprzęt piękne karawany ludzie czyści elegancko ubrani, do tego nie wygórowane ceny. Pozdrawiam

Niezadowolona Klientka

NIE POLECAM tej nierzetelnej i nieprofesjonalnej firmy, cała zaistniała sytuacja wynikła tylko dlatego, że nie dałam się naciągnąć na inny tańszy(3800zł) pomnik z gorszego materiału. Zaznaczam, że mój pomnik jest z czarnego granitu. Pani Wróbel jest agresywna werbalnie w rozmowach, kłamiąc w żywe oczy i co chwile zmieniając wersję. Pani z zakładu w pewnym momencie zerwała wykonanie zlecenia, każąc mi zabrać na własny koszt mój pomnik z ich placu. Co uczyniłam. Niestety sprawa otarła się o policję, ponieważ miałam zapłacić za płytę z napisami, której nie mieli i nie chcieli udostępnić mi informacji, gdzie się znajduje, tłumacząc że jak zapłacę to mogę dostać numer telefonu i dowiem się wtedy, gdzie ta płyta się znajduje. Wyobrażacie sobie Państwo taką sytuację, gdzie np. kupujecie samochód i sprzedawca mówi wam, że macie najpierw zapłacić za niego, nie oglądając go i dopiero dostaniecie numer do osoby, u której on się znajduje (normalnie szczyt bezczelności). Nawet po kontakcie ze strony policji pani z zakładu pogrzebowego nie chciała mi umożliwić zobaczenia czy usługa została dobrze wykonana. Zapłaciłam za płytę z napisami oraz przechowywanie mojego pomnika u nich (na obskurnym placu, gdzie przęsła ogrodzenia są pozczepiane na trytytki). Zapłaciłam za napisy na płycie w kwocie 720 zł i 600 zł za przechowywanie pomnika przez 6 miesięcy, czyli 100zł za miesiąc. Odebrałam mój pomnik z ich placu, gdzie płyta główna została przez nich porysowana (rysy wzdłużne, nadające się tylko do obróbki mechanicznej). Ponadto za usługę pogrzebową zapłaciłam u nich 6030zł (w tym usługa pogrzebowa 3540zł, najtańsza trumna 1790zł, rozebranie pomnika 500zł, 200zł za wjazd na cmentarz oddalony o 12 km od zakładu pogrzebowego) a faktura została wystawiona na kwotę 5230zł, czyli jest zaniżona o 800zł. Dodatkowo nie otrzymałam faktury za obramowanie drewniane tylko karteczkę, że zapłacono 350zł. Podsumowując, fakty są następujące: niewykonanie zlecenia na jakie się umawialiśmy, zniszczenie mojej własności, wadliwie wystawiona faktura (zaniżona kwota), zmuszenie mnie do zapłaty za usługę bez możliwości wcześniejszego zobaczenia czy i jak została wykonana usługa, poniesione w związku z całą zaistniałą sytuacją przeze mnie dodatkowe koszty. Firma ‘’NICO-SPORT’’ Zakład pogrzebowy Tomasz Wróbel prowadzący zakład pogrzebowy w Strzelinie przy ul. Wrocławskiej z rzetelnością i profesjonalizmem nie ma nic wspólnego. Uważajcie na ten zakład pogrzebowy, nie dajcie się naciągnąć, zawsze żądajcie faktur i sprawdzajcie kwoty.

Zostaw merytoryczną opinię o Nico Sport Zakład Pogrzebowy Tomasz Wróbel - Ziębice

Nico Sport Zakład Pogrzebowy Tomasz Wróbel
  • Wojska Polskiego 21