Opinie o Mega Jard 2 Małgorzata Bez w Ziębice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Mega Jard 2 Małgorzata Bez. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Mega Jard 2 Małgorzata Bez o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mega Jard 2 Małgorzata Bez w Ziębice

Magda

Proszę państwa, wszyscy, którzy mnie czytają, niech Z DALA OMIJAJĄ FIRMĘ MEGA JARD 2 Z ZIĘBIC!!! Firma po kilka miesięcy nie dostarcza towaru, za który przyjęła płatność. To bardzo NIEUCZCIWA FIRMA. Nie pomagają prośby, ni groźby. Facet (z jakąś dziwną wadą, bo bardzo trudno się z nim porozumieć, tak bełkocze), jeśli w ogóle odbierze telefon, to obiecuje niestworzone rzeczy, raz że: "kurier nie dojechał", innym razem, że: "zginęła przesyłka". Dzisiaj znów była regułka, że 4 dni temu dostawa wyjechała. Bardzo to dziwne, że do dzisiaj nie dotarła. Radzę STRZEŻ SIĘ TEJ FIRMY MEGA JARD 2 - ZĘBICE.

Studio Reklamy Ełk
@Magda

Potwierdzamy opinię, bardzo NIEUCZCIWA firma - nie dostarcza zamówiony towar mimo opłaty faktury.

@warszawa

NIE POLECAM- my już zgłosiliśmy sprawę do sądu - wyrok jest - komornik już działa. Firma nie wywiązuje się z zamówienia od ponad 1,5 roku - na duże pieniądze. Facet do którego próbowaliśmy wielokrotnie się dodzwonić opowiada niestworzone rzeczy: jedzie z dostawą, za 3 godziny ma zawał jest w szpitalu, następnego dnia jest już w domu- magazyn mu się spalił z całym towarem, ale zdążył nasz wysłać, niestety paczka nie dochodzi , bo zagineła - niestworzone rzeczy . NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@@warszawa

Krótkie sprostowanie,po zapoznaniu się z historią zamówienia,stwierdzam co następuje; piszecie nieprawdę,jeśli chodzi o realizację zamówienia-bo warunkiem zakończenia,był zwrot otrzymanego/niewłaściwego sprzętu i po sprawie. Tego też nie uczyniliście,co było jak pisałem zakończeniem rozliczenia-dlaczego to my mamy tracić?Piszecie więc nie do końca prawdę!! To,że sądy działają jak działają,no cóż my wpływu nie mamy i udziału w rozprawie nie brałem,został wydany nakaz na bazie waszych info!! Co prawda z wyrokami sądu,ponoć się nie polemizuje-ale jak można tak jednostronnie,wydawać nakaz bez udziału naszego?To farsą jest. Dlaczego o tym nie piszecie,że ja wskazałem warunki zakończenia sprawy,zaraz po zwrocie nam naszego nowego towaru,jak nie pasuje?? Nie obarczać proszę nas wyłącznie winą,bo zachowaliście się nie w porządku i o tym,oczywiście po co pisać!! Najlepiej pisać takie teksty,o charakterze naruszającym nasze dobre imię i dobra osobiste-wy jesteście czyści"jak łza" w/g was??? Dlatego też,ja wystąpię z powództwem do Sądu,na drodze cywilnej i będę dochodził prawdy,a nie stronniczych opinii i twierdzeń,to bzdura!!

Tamara Nowy wpis

Szukałam pracy jako doradca u siebie w okolicy. Z internetu dowiedziałam się, że działalność ma status wykreślenia z rejestru z zeszłego roku. widzę jednak, że pisaliście już o jakiejś restrukturyzacji ale od miesięcy żadna informacja na jej temat już się nie pojawiła. Co się dzieje z aktualnymi pracownikami?

Patron Wojtka Humena Nowy wpis

jestem patronem Humena i próbuje go nawrócic: czy Pani temat jest nowy bo oni mieli kilka spraw sadowych i wyroków. prosze sprawdzic wczesniejsze dyskusje

No i co wiadomo o tamtej całej restrukturyzacji? Jeszcze parę miesięcy temu ktoś zapraszał do kontaktu „za parę dni” w związku z nią, by moc poznać bieżące warunki lecz do teraz nikt się co do tego jakoś specjalnie nie ustosunkował. Jakie zmiany ostatecznie mogły zajść? Zwłaszcza w warunkach pracy?

Magda

@Magda

Dziwne rzeczy i nieprawdziwe Pani,tu wypisuje bezpodstawnie i anonimowo-tak każdy tchórz potrafi robić!! Jak są podstawy,można przede wszystkim zgłosić to ,odpowiednim organom,bo są takie i od tych rzeczy..... Rzucanie obelg i kłamstwo,jest naruszeniem dóbr osobistych/również/ co jest czynem prawnie karalnym,więc; proszę podać i zgłosić je na policji np.-jeżeli ma się dowody i nie pieprzyć bzdur,lub do lekarza może ??

@Magda

Co takiego nie otrzymałaś kobieto?Same bzdury wypisywane-jeżeli kurier zawinił,cóż mamy zrobić? Każdy teraz prawie,podpiera się,że pandemia i stąd też są czasem,kłopotliwe sytuacje,ale jak już są,to dlaczego pisze się anonimowo? Nie wiadomo o co chodzi,wszystko jest przecież do załatwienia i rzucanie bezpodstawne,takich opinii niestety z prawem niezgodne. Są e-maile na którym,ja zawsze się podpisuję i podaję dane-tak trudno napisać e-maila,żeby było wiadomo,w czym jest problem...? Taka pisanina,to zwykłe tchórzostwo po prostu !!

@2
@Magda

OMIJAM. Firma nosi wiele nazw użytkowych ale łączy ich cwaniaczek udający specjalistę od wszystkiego i sprzedający towary inne niż w ogłoszeniach - Oczywiście ci pracownicy nie spakowali znowu tego co trzeba...

@@2

ja też omijam z daleka i polecam innym omijać.

@Magda

Firma ma powiązanie przez pełno nocnika w 6 innych firmach. Jak duże problemy zamyka i otwiera następne. Znany w okolicy cwaniaczek.

K

Może wspólny pozew?

@Magda

Kobieto użyj mózgu,zamiast pisać bzdury jakieś.Jak chcesz już,to zgłoś na Policję-to jest czyn karalny,nie na forum idiotyzmy jakieś. Polecam aparat słuchowy,jak ja źle mówię i niezrozumiale.Pisząc to-naruszasz prawo i to publicznie,to jest karalne na pewno. Tysiące klientów w pełni zadowolonych,ale czasem błąd wkraść się może-nie trafia się to,takim co nic nie robią wyłącznie.

@Magda

Dobra rada BABO/odpowiednik facet/jak raczyłaś napisać;cofnij swoją opinię,lub uzasadnij i podaj dane-bądź KOBIETĄ miej honor.

@@2

Owszem tu muszę się zgodzić,bo wiem kto i jaki (usunięte przez administratora) tak robi faktycznie-już to zgłosiłem gdzie trzeba dawno,ale dalej bywa. Nasza firma MEGA JARD 2,zawsze była tylko jedna i 1 osoba wyłącznie,uprawniona do rozmów i wystawiania dokumentów/faktur czyli ja. Często miałem sygnały,że ktoś obiecał i zdziwienie mnie również dotyka,to są działania niezgodne z prawem cywilnym i skarbowym. Również bez mej wiedzy,jest/są podawane dane kontaktowe do mnie,załatwia sprawę osoba nieodpowiedzialna(usunięte przez administratora) Ja zawsze w korespondencji e-mailowej,w tzw stopce pod dokumentem,podpisuję się i podaję faktyczne,realne dane zapisane w CEIDG. SWOJĄ PRACĄ STARAM SIĘ,SPROSTAĆ WYMAGANIOM KLIENTÓW I REALIZUJE DOBRZE ZAMÓWIENIA,Z REGUŁY ZAWSZE. Jeżeli wystąpi problem,błąd-zawsze jestem komunikatywny i dostępny,by rozwiązywać tego typy kwestie i rozwiązuje je pozytywnie. Odnośnie recenzji,to obiektywne są z reguły,pod produktami-ich opisami i są pozytywne polecające-inaczej miesiąca byśmy nie byli na rynku,a dość długo sprawnie funkcjonujemy,co wydaje się dziwnym,po przeczytaniu opinii-to i ja sam bym,w takiej firmie nie kupił nic! Ale tylko jeden przykład;jest tylko jedno MUZEUM II WOJNY ŚWIATOWEJ-NA WESTERPLATTE i czy przez chybił trafił,wybrali nas?? Zrealizowałem osobiście zlecenie,na m.in. produkcję i montaż tablic kolumnowych-a jest tyle wyśmienitych firm,czy to był jeden z przypadków wielu,bo w całej Polsce wykonujemy produkcje i usługi,z powodzeniem i dalszym polecaniem naszej firmy. Reasumując;Przepraszam najmocniej klientów,nie uznających naszych możliwości i uczciwości-powody praktycznie opisałem,na początku.

@K

Podaj swe dane i ja się poświęcę,pozwę ciebie za zniewagę,nieprawdę,naruszenie dóbr osobistych i coś znajdę-cwaniaro bezczelna!!

@@2

Pani Magdo , Wojciech Humen z którym Pani koresponduje jest (usunięte przez administratora) i jego aukcje na sprzedajemy.pl zostaly zamkniete. prosze okomentarze na jego profilu Facebook Wojciech Humen. niech go cala Polska zna. jakby co to mój emailowy to korczyn2003@yahoo.com. Dorwiemy tego (usunięte przez administratora)

@K

Wojciech Humen z którym Pan koresponduje jest (usunięte przez administratora) i jego aukcje na sprzedajemy.pl zostaly zamkniete. prosze komentarze na jego profilu Facebook Wojciech Humen. niech go cala Polska zna. jakby co to mój emailowy to korczyn2003@yahoo.com. Dorwiemy tego (usunięte przez administratora) Zróbmy wspólny pozew na tego (usunięte przez administratora)

Klient
@Magda

Zgadza się miałem taką samą sytuację

@Magda

Pani Magdo Wojciech Humen i Małgorzata Bez ( nauczycielka w szkole w Niedzwiedziu ) którzy prowadza firme Mega Jard 2 ich trzeba omijac prosze o kontakt na korczyn2003@yahoo.com w celu wspólnego pozwu : musimy ich podac do sadu Wojciech Humen mial konto na sprzedajemy.pl ale to konto zostalo przez platforme usuniete

Jarzabek
@Wojtek

A bezkarnie można ludzi nabijać w butelke? Naciągać na kasę? Nie przysyłać towaru?

@Wojtek

Obecnie już znacznie lepiej-dobrze nawet.

Studio Reklamy Ełk Nowy wpis
@Magda

Mega Jard 2 Małgorzata Bez prowadziła rekrutację na stanowisko ELEKTRYK/ELEKTROMONTER. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.

Obecnie firma Mega Jard 2 Małgorzata Bez poszukuje na stanowisko Spawacz. Czy ktoś składa CV?

Jakie narzędzia pracy zapewnia Mega Jard 2 Małgorzata Bez? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Wojtek

Tak oczywiście,można otrzymać laptopa,telefon i korzystać dowolnie,po pracy również. Proponuję kontakt,za kilkanaście dni-już będzie po restrukturyzacji i nowe lepsze warunki.

@warszawa

@@warszawa

Jak już piszesz coś takiego,to się podpisz ok?Może będzie wiarygodne wtedy,co jest napisane. Coś trudno mi uwierzyć,w takie bzdury i to publicznie pisane,ja realizuję zamówienia i nie kojarzę czegoś takiego-może napisz o co chodzi?

@@warszawa

Tak z ciekawości;skoro tak jest,komornik kasę bierze/brał,to po co pisać o tym?Zwykła ludzka"życzliwość"zapewne,bo nie pojmuje jak może,normalny/zdrowy człowiek tak pisać-zawiść,zemsta,na pewno prymitywne zachowanie,komu/czemu ma służyć?? Wy już zgłosiliście sprawę-brzmi trochę dziwnie,może więc wy się przedstawcie,jak macie cywilną odwagę? Wojciech Humen PEŁNOMOCNIK MEGA JARD 2

Wojtek

Tak oczywiście-ale to ja zrządzam zamówieniami i je realizuję/odpowiadam za nie również.Panie radco prawny,co to ma do rzeczy? Nawet Pan/Pani nie podpisujecie się,czy to nie jest dziwne i nie daje do myślenia?Może obawiacie się czegoś,tak postępując? Przecież są e-maile,telefony i wystarczy z konkretną osobą się kontaktować,a nie publicznie się chwalić!czymś kogo to nie dotyczy? To jest balansowanie,na granicy prawa-przypuszczam,że dlatego taki brak odwagi....

@@warszawa

Czy w firmie Mega Jard 2 Małgorzata Bez są regularne szkolenia pracownicze?

Czy zdarzają się nadgodziny w Mega Jard 2 Małgorzata Bez?

Tak

Wojtek

A jacek korczyński to bezczelny cham i złośliwy-niebawem trafi do Sądu sprawa. Za to co wyprawia-zostanie ukarany cwel. Bo nerwy puszczają,jak palant nie ma racji-a wypisuje bzdury;bo jest mocny w ITI ??

@Wojtek

No, że złość po Tobie widać to raczej mało powiedziane. I co złożyłeś sprawę tam gdzie chciałeś?

@Paulina

Szczerze to nie-lubię się ułożyć;ale temu Jackowi Korczyńskiemu to sprawę założę,żeby dać przykład innym,że kłamstwo nie popłaca!! Pozdrawiam :)

@Wojtek

Rozumiem, chociaż z drugiej strony zauważyłam, że temat ucichł i czy jest w ogóle sens to robić? Zwłaszcza, że nigdy nie wiadomo jaki wynik może być

@Paulina

Tak też się zastanawiam,bo temat ucichł nagle i czekam tylko,na tzw. ciąg dalszy ewentualnie-wtedy ostro zadziałam!!

Wojtek

Polecam teraz zrobić zakup dokonać oceny.

@Wojtek

Nie polecam firmy, w marcu zamówiłam tablice w aluminiowej ramie i do tego czasu nie otrzymałam towaru, za który zapłaciłam.

Dorota
@Dyrektor

A zgłaszałaś to im? Co oni na to?

@Dorota

Dzwoniłam, ale Pan Wojciech tłumaczył, że pracownik zawinił, że jakaś firma zawaliła, że jest chory. Pisałam e-maile i żadnego odzewu. Zgłosiłam sprawę na Policję. Dostarczyłam całą korespondencję i czekam na wyniki.

@Dyrektor

Witam panią dyrektor; Co pani pisze to bzdura,zdarza się przecież,że ktoś nawali-ale za kurierskie firmy,my mamy odpowiadać? Żart jakiś i to,że Pani jest dyrektorem też? Co tam było;mercedesa nie dowieźli?bo szum jak zwykle,bez powodu.

tez nie polecam

czy móglbym prosic o kontakt na mój email korczyn2003@yahoo.com v w tej sprawie

@Dorota

czy móglbym prosic o kontakt na mój email korczyn2003@yahoo.com v w tej sprawie

@jacek

Dzisiaj Pan rozmawiał ze mną.

@Wojtek

Tak proszę pana jestem dyrektorem, zamówiłam tablice tekstylne w aluminiowej ramie, były mi bardzo potrzebne. Obiecał pan, że jeżeli szybko opłacę fakturę proforme, to w ciągu tygodnia towar będzie dostarczony. Oczywiście pieniądze pan wziął, ale towaru zapomniał pan dostarczyc. Kilka razy dzwoniłam i pisałam e-maile, ale odzewu żadnego. Z tego, co tu czytam wynika, że nie tylko ja zostałam (usunięte przez administratora)

@Dyrektor

Na pewno pani otrzymała dostawę,może w nieco innym kolorze-ale 72-wysyłki są pomylone/ale są i były nadane. Ja też niestety,jestem szefem rady dyrektorów i orientuję się,w wielu sprawach-nad resztą czuwa adwokat i in-fakt. Jak taki chłopczyk,jak korczyński podaje swego maila,to znaczy,że jesteście na tym samym poziomie-czyli zero ?

@jacek

Ty (usunięte przez administratora) robisz złą pracę i za to ciebie ukarze,no nie ja;bo to byłaby groźba karalna-tylko i aż moi prawnicy,więc synku zważaj co piszesz. Masz już kartkę czerwoną,za banalne bzdury i kłamstwa;czy ty potrafisz z tym,normalnie żyć??Choć jak debil-to pewnie tak........

@jacek

NIE POLECAM KONTAKTU Z PROSTAKIEM JACKIEM KORCZYŃSKIM- korczyn2003@yahoo.com TO CHAM I KŁAMIE,ROBIĄC ZŁĄ ROBOTĘ-TYLKO DLACZEGO,TAK UPIERDLIWE I KŁAMIE WCIĄŻ-DO SĄDU CI SPIESZNO CHŁOPCZE?UDAJĄCYM PANA CHAMIE?

@Dyrektor

Tablice dotarły zgodnie z zamówieniem,więc proszę o sprostowanie ok? Tablice w ramach drewnianych były-a stelaż chrom,to inna bajka-a wcześniej doszły-tylko oprawić w nie tablice/jest instrukcja/!!! Towar zapłacony i dostarczony w całości.

@jacek

BŁAD WIELKI-BO DEBIL KORCZYŃSKI "MIESZA TU"I SZUKA?JAK BARDZO CHCE TO I ZNAJDZIE"NAGRODĘ"ZA CHAMA!!

@jacek

Pani dyrektor-przepraszam bardzo ale sprawa załatwiona-apedał Korczyński nie wiem na co liczy,pszce bzdury-mże czegoś szuka i znajdzie!

@Wojtek

Dlaczego teraz nikt nie pisze,złośliwych komentarzy;skoro jest "tak źle"??Bo to są/były złośliwe wpisy,bez motywacji i kłamstwa!!

Na żywo

Omijać jak najdalej !!! Wyśle wszystko, obieca wszystko, niestety zepsute lub o mocno zaniżonej wartości. Żadnych układów z gościem! Firma niby jest ok, ale dziwne, że na allegro ani OLX jej nie ma. Gość po wypchaniu trefnego towaru tygodniami cwaniaczy i zasłania się swoją historią zdrowia i znajomością przepisów etc . (usunięte przez administratora) Sprawa zgłoszona na policję i na prokuraturę. Znajdzie zapewne finał w sądzie

@Na żywo

Niebawem minie rok i jeżeli prawdą jest,w co bardzo wątpię,że została zgłoszona do prokuratury i nic..może faktycznie brednie potwierdzone i jakoś piszę,żyję,pracuje-nie obrażam innych,bez powodu.Może to trudno zrozumieć osobie,która kieruje się innymi kanonami/zasadami w życiu,z sentencji tekstu wynika,że jest nieuczciwą i tak żyje-myśląc po prostu,że tak ma być i jest normalne-ale cóż;samo życie...

@Na żywo

Słowa bez wartości,jak i człowiek ten wykazując,brak inteligenci i kultury cham-nawet nie potrafi/chce się podpisać(usunięte przez administratora)!!

@Na żywo

Oczywiście na OLX byliśmy,kilka lat i nie tylko na tym portalu-teraz wyłącznie,ze względów zdrowotnych ograniczona sprzedaż,nie przekłada się na duże ilości,ale owszem funkcjonuje i na SPRZEDAJEMY.PL również marketplace fb jest dość dużo i 0 negatywów.

@Na żywo

Wojciech Humen i Małgorzata Bez ( nauczycielka w szkole w Niedzwiedziu ) którzy prowadzza firme Mega Jard 2 to (usunięte przez administratora) prosze o kontakt na korczyn2003@yahoo.com w celu wspólnego pozwu

@Na żywo

Wojciech Humen i Małgorzata Bez ( nauczycielka w szkole w Niedzwiedziu ) którzy prowadza firme Mega Jard 2 ich trzeba omija prosze o kontakt na korczyn2003@yahoo.com w celu wspólnego pozwu

@Na żywo

Nigdy firma MEGA JARD 2-NIE MIAŁA I NIE MA TZW.TREFNEGO TOWARU. Może i tak być,że pajac który to napisał;ma taki towar?!Bo mi na myśl by nie przyszło;trefny towar??? Wszystko jest legalne i ma certyfikaty,jak coś "kliencie"napisz gdzie chcesz-ja nie mam nic,do ukrycia.

Jarzabek
@Wojtek

Wy chyba w ogóle nie macie towaru, bo go nie wysyłacie do klienta. Bierzecie tylko kasę i sprawa się kończy.

@Jarzabek

Tak to możliwe, żeby tak było? Przecież chyba gdyby tak to wyglądało to firma już by nie działała?

@Paulina

Tak fakt-to jest niemożliwe,bo firma by dawno nie istniała i U.Skarbowy już by naszą firmę zniszczył.Więc pisanie bzdur komu służy??!!

@Wojtek

A to jakeś zatargi z kimś macie czy coś, że ktoś w sieci się tak wyżywa na was?

@Paulina

Witam; Czasem nasze niskie ceny i dobra jakość,ma na konkurencję zły wpływ i wpadki/opóźnienia/nie z naszej winy.

@Paulina

Po prostu ludzka zawiść niektórych ludzi i zazdrość,powodują chęć zaszkodzenia-lecz nieskuteczne,bo bazujemy na masie stałych klientów.

Wojtek

(usunięte przez administratora) korczyńskiego-tylko ciebie już namierzyłem i,,,,co dalej pedale??PISZ TYLKO PRAWDĘ,MOŻE ??

@Wojtek

Skąd te nerwy? Wyjaśnisz o co chodzi? Tylko bez obelg, uważaj na język bo ci post nie przejdzie.

@Andrzej

Panie Andrzeju, prosze o kontakt na mój email korczyn2003@yahoo.com

Ostrzeżenie przed Firmą Mega

Nie polecam firmy Mega Jard 2 - niestety to co przeczytałam tu na Forum o niej okazało się prawda żałuję, że im zaufałam. Firma nie dostarczyła towaru za który zapłaciłam. Najpierw kłamstwa o wysłanej przesyłce, kurierze, fałszywe numery przewozowe itp, a teraz już nikt nie odbiera telefonu. Bardzo nieuczciwa firma o ile można ją tak nazwać. Bo w moim przekonaniu to raczej Oszuści. Omijajcie ją z daleka !!!!! Oczywiście sprawę zgłoszę na Policję ale Was przestrzegam !!! Ewelina z Krakowa

@Ostrzeżenie przed Firmą Mega

Pani Ewelino, moge prosic o kontakt na mojego emaila korczyn2003@yahoo.com

GOSIA

Proszę kierować się rozumem-nie jak Korczyńskiego opiniami,kłamstwa bez pokrycia-już na policję zgłoszone,tylko co administrator na to?nic!

Klaudiusz

Nie polecam tej firmy!!!!!

Wojciech
@Klaudiusz

Można i trzeba uzasadnić dlaczego?To jest negatywna opinia-niczym nie uzasadniona.Znakomita większość klientów,jest zadowolona!!

@Wojciech

To proszę niech ujawni się jakiś zadowolony klient. Z tego co widać to są tu same negatywne opinie.

@Klaudiusz

Wejdź człowieku na naszą,stronę internetową tabliceakademickie.pl i tam zobaczysz,ile jest pozytywnych realnych opinii !!

@Wojciech

Niby gdzie na stronie są te pozytywne opinie??? Ja nie polecam Waszej firmy!

@Klaudiusz

No właśnie tak bywa z reguły,że nieuk nie ma pojęcia,gdzie są pozytywne opinie na naszej stronie i pisze głupoty. Podpowiem;przy wielu produktach,poza ich opisami są umieszczone opinie,klientów którzy opiniują po zakupie !!

@Wojtek

Wydaje mi się Drogi Panie Wojciechu że należy okazać choć odrobinę kultury, w Pańskich wypowiedziach niestety jej nie widać. Niestety odradzam Pańską firmę. Mi zwyczajnie szkoda czasu żeby się z Panem dochodzić....

@Klaudiusz

Ma Pan e-maile i telefony,więc wystarczy napisać do mnie o co chodzi,być może z powodu długotrwałej choroby,już 4 miesiąc leci-coś ja przeoczyłem,lub osoba odpowiedzialna za daną transakcję?Wszystko można naprawić-najgorszym jest milczenie i brak odzewu-a tego nikt mi nie zarzuci,jeżeli sprawa dotyczy mnie,lub działania firmy!!Tak przy okazji,życzę choć zbliżenia się odrobinkę-do kultury mojej,chyba,że z kimś się Pan pomylił,a tak bywa!!!Jak się wypełnia to pole/miejsce-to określa się kim dla firmy się jest-Pan zaznaczył pracownik??To jest źle napisane i bzdura.

@Wojtek

Czyżby pracował u nas Pan Klaudiusz?Nic o tym nie wiem,bo nieprawdą jest.

@Wojtek

Panie Wojciechu, zaznaczone zostało przez pomyłkę. Pan tylko obiecuje i na tym się kończy.... nic z tych obietnic nie ma... Niestety....

@Klaudiusz

Proszę więc na maila firmy napisać,o co chodzi?Niestety trudno się odnieść,do przypuszczeń o co chodzi.... Panie Klaudiuszu,być może i pańskie pytanie,opinia-też wynika z pomyłki?!!!

@Klaudiusz

Panie Klaudiuszu , Wojciech Humen z którym Pan koresponduje jest (usunięte przez administratora) i jego aukcje na sprzedajemy.pl zostaly zamkniete. prosze komentarze na jego profilu Facebook Wojciech Humen. niech go cala Polska zna

@Wojtek

Wojciech Humen jest (usunięte przez administratora) Małgorzata Bez która jest nauczycielka w szkole w Niedzwiedziu tez jest (usunięte przez administratora) . Wszystkich których te dwie osoby oszukaly prosze o kontakt na email korczyn2003@yahoo.com

Wojtek
@DanEast Services Sp. z o.o.

Chłopak ma załatwioną sprawę prawda?Proszę więc sprostować opinie,skoro wszystko jest ok.

Wojtek

Bardzo fajna i przyjazna firma-ale zawsze się znajdzie,ktoś niezadowolony na tysiące klientów-nie podając powodu !!

Hey UsEj?
@Wojtek

Co za palant sam sobie Pisę opinie i idiotę z ludzi robi.

@Hey UsEj?

Może taki palant i debil-jak Ty ??Po formułowaniu i niskim ich poziomie,to jest oczywiste do stwierdzenia.Kamieniami na szkołę,mogłeś nie rzucać i kultury,o wiedzy nie wspomnę-odrobinkę poznać!!

GOSIA

WSZELKIE KOMENTARZE I UWAGI,OROSZĘ KIEROWAĆ NA MAILE FIRMY-CEL TO LIKWIDACJA BŁĘDÓW I POLEPSZENIE USŁUG.

@GOSIA

Od dwóch miesięcy czekam na tablicę tekstylne w aluminiowe ramię. Może pani coś z tym zrobi? Pan, do którego kilka razy dzwoniłam, opowiada bzdury. Obiecuje, kłamie. Faktura zapłacona, towaru nie ma.

@Dyrektor

Szanowni Panstwo , Wojciech Humen z którym Pan koresponduje jest (usunięte przez administratora) i jego aukcje na sprzedajemy.pl zostaly zamkniete. prosze komentarze na jego profilu Facebook Wojciech Humen. niech go cala Polska zna

@GOSIA

Dyrektor

Nie polecam tej firmy. Złożyłam zamówienie na tablice i do tej pory nie otrzymałam towaru.

dobra firma

@Wojtek

Jebnjjj się w łeb chyba ty Jesteś ten Wojtek co ma żółte papiery i wysyła co popadnie. Biedne słupy.

@1

Komentarz zdaje się zbędnym,jak taki (usunięte przez administratora) i w takiej formie pisze opinie?Psychiatra wskazany chłopcze żałosny!!

@Wojtek

Ponieważ to co piszę jest prawdą-a proszę wskazać firmę bezbłędną?Nierealne bo takich nie ma i nie czepiać się drobiazgów proszę!!

@1

Ty nie musisz udowodnić nic,ton i forma wyrazu myśli/jeżeli myślisz/-nawet nikt nie zapyta;jakie masz papiery-to ewidentnie widać chamie.

@Wojtek

Wojciech Humen: oszukales nasz firme i wszystkie twoje aukcje na sprzedajemy.pl zostaly zamkniete

Zostaw merytoryczną opinię o Mega Jard 2 Małgorzata Bez - Ziębice

• Jak się pracuje w Mega Jard 2 Małgorzata Bez?

Zobacz opinie na temat firmy Mega Jard 2 Małgorzata Bez tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mega Jard 2 Małgorzata Bez?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 14 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mega Jard 2 Małgorzata Bez
4.7/5 Na podstawie 60 ocen.
  • Rynek 13 lok. 3
    57-220 Ziębice