Opinie o Śląskie Nieruchomości Karol Żaczek w Siemianowice Śląskie

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Śląskie Nieruchomości Karol Żaczek. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Śląskie Nieruchomości Karol Żaczek na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednicy w obrocie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Śląskie Nieruchomości Karol Żaczek w Siemianowice Śląskie

Magdalena Nowy wpis

Skorzystałam z usług Biura Nieruchomości dwukrotnie - przy kupnie i sprzedaży mieszkania. Nad obiema transakcjami czuwał Pan Karol - niewiarygodnie profesjonalna osoba z bardzo wysoką kulturą osobistą. Jestem bardzo zadowolona, wszystkie sprawy załatwione od A do Z. Polecam Państwu i będę polecać swoim znajomym. :-)

Izabela Nowy wpis

Dziekuje za tak wspaniale zalatwienie sprzedazy Mieszkania mojej Mamy,ktore nie bylo latwe.Ale Pan Karol zalatwil to profesionalnie i bardzo nam pomogl. Plecam Pana Karola dalej to wspanialy Agent nieruchomosci .

Justyna.D Nowy wpis

Miałam przyjemność skorzystać z usług Pana Karola Żaczek przy sprzedaży mieszkania. Pan Karol jest w pełni zaangażowany,cechuje go pełen profesjonalizm, rzeczowość oraz wysoka kultura osobista. Świetna znajomość przepisów i wiedza rynkowa. Gorąco polecam i dziękuję za pomoc !!! :)

Jolanta i Kazimierz Janoska Nowy wpis

Dzień dobry. Chcę podzielić się moją opinią o wysoce profesjonalnym podejściu Pana Karola Żaczek do klienta. Korzystaliśmy z mężem z usług Pana Karola jako pośrednika w zakupie domu. Od samego początku ujął nas nie tylko swoją nienaganną kulturą osobistą ale nade wszystko fachowością i wiedzą związaną z wszystkimi kwestiami koniecznymi do zrealizowania zakupu nieruchomości. Jako klienci mieliśmy poczucie dobrze zaopiekowanych i nalezycie przeprowadzonych przez cały proces zakupu domu. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem jakie wywarł na nas Pan Karol Żaczek za co mu serdecznie dziękujemy. Obecnie cieszymy się naszym zakupem i z pozytywną energią rozpoczynamy kolejny etap w naszym życiu w miejscowości Cisownica. Polecamy szczerze biuro Śląskie Nieruchomości w Siemianowicach Śl. . Jolanta i Kazimierz Janoska.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Śląskie Nieruchomości Karol Żaczek? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości
Wanda

Witajcie, czy do Śląskie Nieruchomości Karol Żaczek można wysyłać bezpośrednio swoje CV czy może jednak warto poczekać na jakąś rekrutację? Zależy mi na tym by dowiedzieć się jak szybko można uzyskać pozytywne rozpatrzenie aplikacji i zacząć pracę w firmie.

Witam! Miałam przyjemność współpracować, a raczej korzystać z pracy Pana Radosława Dobrowolskiego. Miałam równorzędnie podpisaną umowę otwartą z trzema innymi pośrednikami, wcześniej również korzystałam z usług kilku firm pośrednictwa w nieco innej sprawie, więc mam porównanie. Pan Radosław to wspaniały, kompetentny i inteligentny "Pośrednik", dla Niego nie ma rzeczy niemożliwych. Jego zaangażowanie, merytoryczna wiedza i doświadczenie są ogromne. Był dla mnie wsparciem na każdym etapie transakcji. Na prawdę warto oddać sprawę kupna czy sprzedaży w ręce Pana Radosława. Jestem mu bardzo wdzięczna za wszystko co dla mnie zrobił. Szczerze polecam każdemu kto chciałby nabyć lub sprzedać nieruchomość Pana Radosława Dobrowolskiego, bo warto!!! Biuro pośrednictwa "Śląskie Nieruchomości" oceniam bardzo pozytywnie, zostały spełnione moje oczekiwania a transakcja mimo pandemii była przeprowadzona bezpiecznie i bezproblemowo. Równie ważny jest fakt, iż prowizja jest w rozsądnej kwocie, czego nie mogę powiedzieć o większości innych firm. Pozdrawiam serdecznie i zachęcam wszystkich potencjalnych klientów.

Agnieszka

Razem z mężem bardzo polecamy to biuro.Pan (usunięte przez administratora) bardzo sprawnie i rzetelnie pokierował całą sprawą i mimo dzielących nas 300 km poszło bardzo sprawnie i doszło do zakupu mieszkania .Dziękujemy ;)

Emilia

Nie polecamy z mężem tego biura. Podchodzą do klienta „byleby wcisnąć, sprzedać”. Zdecydowaliśmy się na zakup mieszkania i byliśmy w kontakcie z pośrednikiem z tego biura jak i z doradcą kredytowym również z tego biura. Gdy byliśmy po wstępnych rozmowach związanych z kredytem i z załatwianiem dokumentów,dowiedzieliśmy się przez przypadek,ze mieszkanie będzie sprzedane komuś,bo ktoś dał więcej pieniędzy. Nie zapytano nas czy dajemy większą kwotę czy rezygnujemy z mieszkania,tylko podpisano z innym Państwem umowę. Jeszcze dostaliśmy informacje „kto pierwszy ten kupi”.... Także nie wiem gdzie się to ma do tego,ze byliśmy pierwsi. Jednym słowem wystawiono nas. Brak profesjonalizmu i zaaangazowania

Zostaw merytoryczną opinię o Śląskie Nieruchomości Karol Żaczek - Siemianowice Śląskie

• Jak się pracuje w Śląskie Nieruchomości Karol Żaczek?

Zobacz opinie na temat firmy Śląskie Nieruchomości Karol Żaczek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Śląskie Nieruchomości Karol Żaczek?

Śląskie Nieruchomości Karol Żaczek
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Ks. Jana Kapicy 9 lok. 116
    41-100 Siemianowice Śląskie