Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Łącki Marek

Adres: Pl. Ludwika Zamenhofa 1, 58-309 Wałbrzych

NIP: 8861198692 REGON: 021956660

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Łącki Marek

Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Łącki Marek

Witam! Czy ktoś ma jakieś nowe informacje na temat przedsiębiorstwa Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Łącki Marek w mieście Wałbrzych. Czekamy na nowinki od pracujących.

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Łącki Marek - Wałbrzych

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Łącki Marek