Firma Handlowa Urbański Ireneusz

Adres: Lawendowa 7B, 42-224 Częstochowa

NIP: 9490001163 REGON: 150036556

Firma Handlowa Urbański Ireneusz

Opinie o Firma Handlowa Urbański Ireneusz

Czy chciałabyś zostać doradcą w sprawach zawodowych dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem zatrudnienia w firmie Firma Handlowa Urbański Ireneusz w mieście Częstochowa? Dodaj opinię na temat tego pracodawcy, wiele osób czeka na twój wpis.

Zostaw opinię o Firma Handlowa Urbański Ireneusz - Częstochowa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Handlowa Urbański Ireneusz