Opinie o Marceli Kotala Fesfet w Siemianowice Śląskie

counter
G B Nowy wpis

W Piekarach Śląskich Polecam a nie w ( siemcach tam nie byłem ) zamówić kubełek zaznaczyć przy zamówieniu Frytki na górze, ja lubię sos czosnkowy z meksykańskim nie jest pikantny tak w sam raz. Fryty wysypuję do foli AMELINIOWEJ okrywającej kubełek i tak zaczynam... Smacznego . Można tak zrobić na placu na ławce folia podwójna i gruba i tak mamy dwa dania fryty i dobrego kebsa z chrupiącymi dodatkami ... Jak dla mnie Bardzo dobre. W zestawie widelec i serwetki zestaw surwiwalowy ławkowy lub domowy jak sztućce w zmywarce. Polecam.

Tubylec Nowy wpis

Polecam kubełek, zaznaczyć przy zamówieniu Frytki na górze, ja lubię sos czosnkowy z meksykańskim nie jest pikantny tak w sam raz. Fryty wysypuję do foli AMELINIOWEJ okrywającej kubełek i tak zaczynam... Smacznego . Można tak zrobić na placu na ławce folia podwójna i gruba i tak mamy dwa dania fryty i dobrego kebsa z chrupiącymi dodatkami ... Jak dla mnie Bardzo dobre. W zestawie widelec i serwetki zestaw surwiwalowy ławkowy lub domowy jak sztućce w zmywarce. Polecam. Moje sugestie dla Marceli Kotala Fesfet: ROBIĆ DOBRZE I DBAĆ O KLIENTA TAK JAK TERAZ. Lubię atmosferę w Marceli Kotala Fesfet za: Jadę z pracy mam przejeżdżać przez Piekary za 30min dzwonię zamawiam, odbieram jak jestem na miejscu.

Wiecie coś o pracy w firmie Marceli Kotala Fesfet w miejscowości Siemianowice Śląskie? Może pojawi się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała powiedzieć nam coś o pracy u nich?

Zostaw merytoryczną opinię o Marceli Kotala Fesfet - Siemianowice Śląskie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad