Opinie o Marceli Kotala Fesfet w Siemianowice Śląskie

Marceli Kotala Fesfet
counter
G B Nowy wpis

W Piekarach Śląskich Polecam a nie w ( siemcach tam nie byłem ) zamówić kubełek zaznaczyć przy zamówieniu Frytki na górze, ja lubię sos czosnkowy z meksykańskim nie jest pikantny tak w sam raz. Fryty wysypuję do foli AMELINIOWEJ okrywającej kubełek i tak zaczynam... Smacznego . Można tak zrobić na placu na ławce folia podwójna i gruba i tak mamy dwa dania fryty i dobrego kebsa z chrupiącymi dodatkami ... Jak dla mnie Bardzo dobre. W zestawie widelec i serwetki zestaw surwiwalowy ławkowy lub domowy jak sztućce w zmywarce. Polecam.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Tubylec Nowy wpis

Polecam kubełek, zaznaczyć przy zamówieniu Frytki na górze, ja lubię sos czosnkowy z meksykańskim nie jest pikantny tak w sam raz. Fryty wysypuję do foli AMELINIOWEJ okrywającej kubełek i tak zaczynam... Smacznego . Można tak zrobić na placu na ławce folia podwójna i gruba i tak mamy dwa dania fryty i dobrego kebsa z chrupiącymi dodatkami ... Jak dla mnie Bardzo dobre. W zestawie widelec i serwetki zestaw surwiwalowy ławkowy lub domowy jak sztućce w zmywarce. Polecam. Moje sugestie dla Marceli Kotala Fesfet: ROBIĆ DOBRZE I DBAĆ O KLIENTA TAK JAK TERAZ. Lubię atmosferę w Marceli Kotala Fesfet za: Jadę z pracy mam przejeżdżać przez Piekary za 30min dzwonię zamawiam, odbieram jak jestem na miejscu.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Administrator

Wiecie coś o pracy w firmie Marceli Kotala Fesfet w miejscowości Siemianowice Śląskie? Może pojawi się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała powiedzieć nam coś o pracy u nich?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Marceli Kotala Fesfet - Siemianowice Śląskie

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024
Marceli Kotala Fesfet
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Stanisława Wigury 12 lok. 1
    41-940 Siemianowice Śląskie
  • NIP: 4980215271 REGON: 369263274
Marceli Kotala Fesfet