Opinie o Kancelaria Adwokacka Przemysław Bochyński w Legnica

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Kancelaria Adwokacka Przemysław Bochyński. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Kancelaria Adwokacka Przemysław Bochyński o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Adwokacka Przemysław Bochyński w Legnica

Jaka atmosfera jest między działami w Kancelaria Adwokacka Przemysław Bochyński?

Beata Nowy wpis

Kompletna i profesjonalna pomoc prawna. Rzetelność, zangazowanie, kultura osobista , profesjonalizm , a co najważniejsze skuteczność w poprowadzeniu sprawy. Jestem bardzo wdzięczna za okazaną pomoc. Gorąco polecam.

Dorota Nowy wpis

Pan mecenas Przemysław Bochyński wspaniały człowiek doskonały w tym co robi angażuje się w stu procentach walczył z nami o upadłość z pozytywnym finałem sprawy s całego serca polecam ????????

Dominika Nowy wpis
@Dorota

Super! Sama szukam mecenasa. Jak u tego Pana z terminami? Ciężko się umówić czy nie ma problemu?

Joanna Gizińska

Bardzo polecam Kancelarię Pana Mecenasa Przemysława Bochyńskiego. Niesamowita wiedza, rzetelność, zaangażowanie, kultura osobista, profesjonalizm, a przede wszystkim skuteczność! Jestem bardzo wdzięczna za okazałą mi pomoc i pozytywny wynik dla mojej bardzo delikatnej prawnie sprawy. Profesjonalista w każdym calu. Jednym słowem polecam z całego serca.

Dominika
@Joanna Gizińska

No to super jak tak pozytywnie oceniasz tego mecenasa! A jak ceny u niego? Przystępne?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Kancelaria Adwokacka Przemysław Bochyński? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Laura

Jestem zadowolona ze współpracy z panem Mecenasem Przemysławem Bochyńskim. Cechuje go bezpośredniość, życzliwość przy fachowym merytorycznie podejściu do tematu. Jest "gadułą" w pozytywnym znaczeniu, co jest porządane w zawodzie adwokata

@Laura

Można więcej coś o sprawie? To chyba bardziej istotne moim zdaniem

Ela

Z całego serca polecam Pana Mecenasa, wspaniały prawnik i cudowny człowiek. Pełny profesjonalizm, ogromna wiedza. Zawsze ma czas dla klienta, nie zostawia go bez odpowiedzi. Już po pierwszym spotkaniu wiedziałam, że trafiłam na bardzo dobrego prawnika, wszystko wyjaśnił, rozwiał wszelkie wątpliwości i podniósł na duchu. Ideał Prawnika. Gorąco polecam i dziękuję Panu Mecenasowi.

Łucja
@Ela

A czy pan Przemysław działa w pojedynkę?:) Szukam odpowiedniego miejsca dla siebie aby złapać więcej doświadczenia i rozważam właśnie tą kancelarię.

Kkamilaa

Pełen profesjonalizm, nie samowita wiedza, świetne podejście do ludzi - w 100% polecam. Wyciągną mnie z ogromnej opresji, po mimo, że inni nie widzieli nawet światełka w tunelu. Dzięki Mecenasowi w końcu mogę spać spokojnie ;)

kk

Wspaniały człowiek. Rzetelny prawnik. Pomógł mi, pomimo tego że nie miałam nadziei. Konkretny z dużą wiedzą. Godny zaufania. Niedrogi

K.K.

Z czystym sumieniem polecam Pana Mecenasa Bardzo konkretny i rzetelny człowiek

Alicja

Polecam z całego serca Pana Przemysława. Jest to adwokat dla którego najważniejsze jest dobro klienta. Pełen profesjonalizm i ogromna wiedza oraz serce na dłoni w podejściu do klienta. Z czystym sumieniem polecam.

Miki

Jeden z najlepszych Adwokatów, ponieważ nie owija w bawełnę i ma prawo w jednym paluszku po prostu jest godny zaufania ,dostępny,miły. Jest dosyć młodym człowiekiem i posiada ogromną wiedzę w swojej dziedzinie i naprawdę jest nie drogim.

S.A

Polecam Pana Mecenasa, ponieważ nie jest drogi, ma ogromną wiedzę w każdej dziedzinie, konkretny, rzetelny, wiarygodny, uczciwy i nie pozostawia osoby bez pomocy prawnej i cały czas jest kontakt. Jednym słowem gdy podejmuje się jakiejś sprawy to broni klienta jak LEW i jest godny zaufania.

U.K

Szczerze polecam Pana Mecenasa, bardzo konkretny rzetelny i posiadający ogromną wiedzę . Dodatkowo, a co najważniejsze jest niedrogi i pomaga w każdej sprawie.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Adwokacka Przemysław Bochyński - Legnica

• Jak się pracuje w Kancelaria Adwokacka Przemysław Bochyński?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Adwokacka Przemysław Bochyński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Adwokacka Przemysław Bochyński?

Kancelaria Adwokacka Przemysław Bochyński
4.4/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Czesława Miłosza 15
    59-220 Legnica