Opinie o Kancelaria Radcy Prawnego Anna Błaszkiewicz w Legnica

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Kancelaria Radcy Prawnego Anna Błaszkiewicz. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kancelaria Radcy Prawnego Anna Błaszkiewicz o rekrutacji.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Radcy Prawnego Anna Błaszkiewicz w Legnica

Tomek.pundyk Nowy wpis

Polecam usługi kancelarii pani mecenas Anny Błaszkiewicz. Rzetelna, kompetentna, zawsze doskonale przygotowana. Wyrażam pełną uznania opinię na temat kompetencji i profesjonalnej obsługi kancelarii pani mecenas Anny Błaszkiewicz. Po trzyletniej batalii rozwodowej z innymi obrońcami, gdzie przesądzone już było że przegrałem. Na mojej drodze ku wolności pojawiła się ona. Z opinii innych skorzystałem z usług kancelarii pani Anni. Będąc już na ostatku sił, czując się przegranym. Pani mecenas Anna Błaszkiewicz znalazła rozwiązanie i doprowadziła do spektakularnego zwycięstwa. Pomimo iż jestem ojcem, dzięki zangażowaniu pani mecenas uzyskałem opiekę nad moimi synami oraz alimenty. Wszystko dzięki pełnemu zangażowaniu w sprawę nie tylko pani mecenas ale całej kancelarii. Mogę z czystym sumieniem polecić każdemu tą kancelarię. W sądzie pani mecenas czuje się jak ryba w wodzie, świetnie punktuje przeciwnika a ogromne doświadczenie które posiada przekłada się na skuteczność na sali sądowej. Fachowe podejście pani mecenas, szacunek do wykonywanego zawodu, wielka kultura osobista i wiara w człowieka sprawiły, że udało się przejść przez tą gehennę i uwieńczyć ją sukcesem. Wspaniała nie tylko jako mecenas, ale również jako człowiek, życzliwa, zainteresowana, pomocna i uśmiechnięta, z ogromną mądrością życiową. W kancelarii atmosfera jak u przyjaciół na kawie, zawsze był czas na rozmowę i rozwianie jakichkolwiek wątpliwości, służy radą, pomocą, nawet wtedy kiedy grafik bardzo jest napięty. Chciałbym bardzo podziękować Pani Annie Błaszkiewicz za okazałą pomoc i pełen profesjonalizm. Zdecydowanie POLECAM.

Adam J. Nowy wpis

Wspaniały prawnik, bardzo mila i sympatyczna kobieta. Nie owija w „bawełnę” mówi najgorszą prawdę z kobiecą subtelnością. Pokierowała moją sprawę od A do Z, sprawa była przegrana bynajmniej tak mi mówiono w innych kancelariach. Pani Ania ją wygrała. Pani Ania jest bardzo rzeczowa, konkretna, odpowiedzialna w tym co robi. Sprawa gdzie inni prawnicy polegli wyprowadziła na wyżyny. Jest bardzo kompetentną, cierpliwą i wyrozumiałą panią adwokat. Pani mecenas konkretnie obiera cel i go szybko oraz sprawnie realizuje w zgodzie z etyką zawodową. Kodeksy ma opanowane do perfekcji. Po prostu zna się na tym jaki zawód wykonuje. Widać, że praca ta jest jej życiowym zamiłowaniem. Polecili mi ją Moi najlepsi przyjaciele, którzy mieli w swoim życiu problemy z kredytami we frankach. Wszystkie te sprawy wygrała. W sumie tak jak moją sprawę. Polecam z czystym sercem i sumieniem panią Anne Błaszkiewicz. To nie tylko najlepszy prawnik w Legnicy ale również i w całej Polsce.

Polecam z całego serca Panią Mecenas!!! Merytoryczna, dostępna, z ogromną wiedzą i wielkim sercem. Zawsze świetnie przygotowana.

Ahata Nowy wpis

Nie polecam. Pani Mecenas niekompetentną, do momentu podpisania bardzo miła, niestety po podpisaniu umowy brak rzetelności, nie stawia się na rizprawy, wysyła nieprzygotowaną aplikantkę, o podjęciu ważnych decyzji dzwoni i informuje w ostatnim dniu wyznaczonym przez Sąd na odpowiedź, chwilami mieliśmy wrażenie że jest obrońca strony przeciwnej a nie naszym.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Kancelaria Radcy Prawnego Anna Błaszkiewicz? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Robert

Niestety nie polecam usług Pani Mecenas. Niekompentna, nie przygotowana, nie odbiera telefonów, bagatelizuje klienta po podpisaniu umowy. Jesteśmy rozczarowani lekceważącym podejściem.

iwona

Polecam Panią Mecenas całym sercem!!! Bardzo merytoryczna , rzeczowa z dużym doświadczeniem procesowym...do tego przemiła , ciepła i Piękna Dziewczyna. Pani Mecenas "uratowała" mnie z koszmarnej sprawy i rozłożyła 3 Mecenasów z Wrocławia ( którzy byli po drugiej stronie). Sprawę oczywiście wygrała ...chociaż wcześniejsi moi adwokaci nie dawali mi żadnych szans na powodzenie. Jestem pod ogromnym wrażeniem pracy Pani Anny. Miała od początku pomysł na sprawę , walczyła jak Lew.Bardzo miło się Panią Mecenas ogląda i słucha. Widać że ma ogromne doświadczenie z zawodzie i świetnie zna przepisy. Praca z Panią Anią to sama przyjemność , dokumenty przygotowana na czas . Daje człowiekowi komfort psychiczny . Jestem pod ogromnym wrażeniem pracowitości i dokładności. Merytoryczna, Systematyczna . Niezwykle inteligentna. Skuteczna!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Do tego piękny uśmiech i aparycja. Pełen profesjonalizm. Polecam wszystkim. ps. Jeszcze raz bardzo dziękuję że miałam zaszczyt z Panią pracować. !!! Jeżeli przyjdzie mi iść do Sądu ...to tylko z Panią u boku. Oby nie ...ale nie wyobrażam sobie inaczej. iwona m.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Radcy Prawnego Anna Błaszkiewicz - Legnica

Kancelaria Radcy Prawnego Anna Błaszkiewicz
  • Benjamina Bilsego 7 lok. 8