Ninel Stoyko Salon Fryzjerski Ninel

Wrocław

Ninel Stoyko Salon Fryzjerski Ninel

Opinie o Ninel Stoyko Salon Fryzjerski Ninel

Multikolorowa

Bardzo polecam salon Ninel . Trafiłam z polecenia moich znajomych i zostane tu na zawsze ???????????????? Miałam źle zrobione ombre a Pani właścicielka uratowała sytuację za co jestem bardzo wdzieczna . Dziękuję i polecam wszystkim

Oczekujemy na nowe sprawozdania odnośnie firmy Ninel Stoyko Salon Fryzjerski Ninel w mieście Wrocław. Czy coś teraz zmieniło się jeśli chodzi o pracę u nich, bo nie ma nowych info od Was!

Zostaw opinię o Ninel Stoyko Salon Fryzjerski Ninel - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ninel Stoyko Salon Fryzjerski Ninel