Opinie o D.I. Agency Kamil Zacharski w Jelenia Góra

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie D.I. Agency Kamil Zacharski. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w D.I. Agency Kamil Zacharski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o D.I. Agency Kamil Zacharski w Jelenia Góra

Łukasz S. Nowy wpis

Można odebrać tą osobę jak chamska. Jednak rozmowa z nią i normalna rozmowa daje inny obraz człowieka. Zrobiłem 2 zakupy i jestem zadowolony i z jakości produktu jak i z obsługi.

Ten pan sam handluje ubraniami i butami, tak? Bo ciekawe, czy byłaby tu praca.

Angelika Podróbki Nowy wpis
@Marta

A chce Pani trafić do więzienia za współudział wprowadzania podróbek? Zresztą nie musi Pani dla nikogo pracować, wystarczy skopiować ogłoszenie z aliexeprss i wrzucić na allegro i ma Pani to samo co ta firma krzak...

Zofia Nowy wpis
@Angelika Podróbki

To na czym ta praca miałaby właściwie polegać? Piszesz o skopiowaniu ogłoszenia z innych stron i to mnie zastanawia.

Marta Nowy wpis

Niestety Już sam brak kontaktu telefonicznego mówi o wszystkim

Oszukana

Zakupiłam na allegro buty nike za 200zł u tej firmy buty przyszły z CHIN!!!, myślałam że to super okazja a niestety podczas otwarcia paczki przez celników okazało się że firma sprzedaje podróbki!!! Właśnie wróciłam z rozmowy, którą miałam w urzędzie celnym że rzekomo to ja zakupiłam podróbkę na swoje dane a to ta firma kupiła na moje dane (usunięte przez administratora) Przestrzegam wszystkich klientów teraz mam kłopoty, muszę iść na ugodę z kancelarią nike i muszę zapłacić im 3 tysiące kary za sprowadzenie podróbek. Uważajcie, jeżeli tam kupujecie!!!

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie D.I. Agency Kamil Zacharski? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH
Kupujący OLX

Stanowczo odradzam!!! Pomijając jakośc i czas oczekiwania, to są to zwyczajnie chamskie typki, które nie przebierają w słowach, a poziom obsługi klienta sięgnął dna.

Kinga85

Takie rzeczy tylko w Polsce, niby legalna zarejestrowana firma a gonią podróbki aż oczy bolą. Omijać szerokim łukiem, no chyba ze już chcecie taką podróbkę posiadać to możecie kupić sami ale tylko na własny użytek na tych chińskich stornach których jest pełno, nie ma co się dawać nabijać w butelkę za pośrednictwo firmy krzak SA.

boro2511

Na buty czekam od kwietnia, zamówione w tej firmie krzak przez olx. Po dwóch miesiącach powiedziałem, że rezygnuje, jestem w stanie się jakoś dogadać, żeby nikt nie był stratny. Najpierw Pan Andrzej jeszcze odpisywał, że to nie (usunięte przez administratora) i trzeba czekać spokojnie a następnie w lipcu już mnie zablokował. Pal licho te 200 PLN, ale uważajcie na zakupy tutaj...

brawl stars
@boro2511

200zł i Pan chce odpuścić? Nigdy nie odpuszcza się takich rzeczy bo przez to tylko rozwijamy i utrzymujemy szarą strefę nieuczciwych pseudo przedsiębiorców. Jakiej firmy były te buty? Ja kupiłam bluzę dla synka "brawl stars" oczywiście podróbka, brak licencji na bluzie na użytek logo!!!! Nie kupujcie, a jak już musicie to kupcie taniej na aliexpress bo to to samo!

Masakra

Zwykły bazar z podrobioną chińszczyzną tylko, że w internecie. Nie polecam, jakość towarów masakryczna - mija się ze zdjęciem poglądowym, czas dostawy 2 miesiące i jeszcze drożej niż na AliExpress.

Kupujacy

Nie polecam, sprzedawca jest nie słowny, nie informuje o zmianach. Czas dostawy masakryczny. Nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o D.I. Agency Kamil Zacharski - Jelenia Góra

• Jak się pracuje w D.I. Agency Kamil Zacharski?

Zobacz opinie na temat firmy D.I. Agency Kamil Zacharski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w D.I. Agency Kamil Zacharski?

D.I. Agency Kamil Zacharski
  • Trzcińska 26