Opinie o Arkor Bud Arkadiusz Kornas w Żory

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Arkor Bud Arkadiusz Kornas. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Arkor Bud Arkadiusz Kornas na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arkor Bud Arkadiusz Kornas w Żory

Jacek

Każdy się zorientuje że w ciągu kilku dni same wzorowe opinie to super że pan Arkadiusz sam sobie opinie wystawia

Janusz
@Jacek

Każdy ma prawo do zostawienia na forum swojej opinii bez względu, czy jest pozytywna, czy negatywna, więc nie rozumiem Twoich uwag. Jeśli jesteś pracownikiem firmy, napisz jak zatrudnienie wygląda z Twojego punktu widzenia. Takie informacje bardzo przydadzą się na forum.

Jacek kobialka Nowy wpis
@Janusz

Bo sam sobie opinie wystawiał.ale już po wszystkim wygrałem w sądzie trochę to trwało ale sprawiedliwości stało się zadość.

Ona

Piszcie chociaz prawde drogi Kamilu i droga Aniu. Brawo za przebiegłosc. Brawooo....brak słów.

Nn
@Ona

Już nie czeba pisać komornik tuż tuż

Maja Nowy wpis
@Nn

ciekawi mnie skad masz takie informacje? firma nadal ma aktywny nr w krs wiec dziala ...

Jacek kobiałka Nowy wpis
@Maja

Wygrałem z panem kornaseem każdy kogo (usunięte przez administratora) ma prawo do zwrotu pieniędzy .umnie trwa to 2 lata i warto czekać . sprawiedliwość zawsze wygra .

Kamila Nowy wpis
@Jacek kobiałka

2 lata to sporo czasu. Ona zasugerowała aktywny krs a to coś ma do komornika tak właściwie? Bo to chyba nie wpływa na możliwość windykacji czy w tej firmie to jakoś inaczej wygląda? Rozumiem, że było już więcej interwencji komorniczych do dzisiaj??

Seba

Pan Arkadiusz Kornas z Żor (usunięte przez administratora) mnie na materiale !!! NIE POLECAM !!!!!

Janusz
@Seba

Nie uzasadniłeś w żaden sposób swojego wpisu, dlatego też zaczyna mnie zastanawiać do czego on się dokładnie odnosi? Nie ukrywam, że strasznie zastanawia mnie to o czym Ty dokładnie piszesz i czy ma to jakikolwiek związek z firmą Arkor Bud Arkadiusz Kornas? Sprecyzuj, proszę swój wpis a na pewno więcej osób lepiej go zrozumie.

Kamil

Chcę przesztrzec wszystkich przed oszustem Arkiem Kornasem z Żor. Przyjął ode mnie zaliczkę na poczet materiału czyli styropianu do ocieplenia budynku w listopadzie 2019 r. W styczniu br. wyszło na to, że nie ma materiału za który zaplaciłem mu 6000 tys, ani roboty wykonanej przez Arka. 3.02.2020r zaprosiłem Arka i jego żonę do mnie do domu. Okazało się, że tych pieniędzy nie ma i nie będzie, więc po długich przemyśleniach dałem mu kolejną szansę i kupiłem materiał w hurtowni na kwotę prawie 10 000 zł, który znajduje się u mnie w garażu. Arek Obiecał, że 4 marca przyjedzie wykonać mi elewację za którą mu zapłaciłem. Dzisiaj jest 19 marca 2020 - nie mam ani pieniędzy ani zrobionej elewacji. Arek Kornas wyłudził ode mnie ponad 10 000 zł i nie poczuwa się do żadnej odpowiedzialności. Sprawa jest zgłoszona na policję o wyłudzenie 10 000 zł.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Arkor Bud Arkadiusz Kornas? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU

Pan Arek Kornas wyłudził ode mnie 10.000 zł. Przyjął gotówkę, przedstawił fakturę zakupu towaru na budowę. Po 3 miesiacach przesuwania terminu wykonania elewacji okazalo sie ze pieniedzy i towaru nie ma. Sprawa zgloszona na policję o wyłudzenie. Nie polecam.

Dominik

Pan Arkadiusz teraz pracuje u nas i złego słowa na niego nie powiem solidna praca.pozdrawiam

Jan

Pan Arek dokładny mało jest takich fachowców na rynku ci co piszą o nim negatywne rzeczy chyba się pomylili.ja bardzo sobie chwalę wykonanie pracy pana Arka.

Rafał

Polecam tego pana robota pierwsza klasa.ja się nie zawiodłem.

Tadek

To co inni piszą bzdura.polecam super wykonana praca.

Rafal

Bardzo dobry fachowiec polecam.

@Rafal

Pozory mi położył elewacje natryskiem pozostawił odcienie po rusztowaniach twierdzi że znikną sa nadal rozmawiałem z fachowcami nic z tego i poprawić niechce oprócz tego równał tynki miał położyć siatkę i wyrównać poszedł na skróty zrobił bez miał poprawić to położył drugi natrysk wszystko widać fuszerka jednym słowem pan Arkadiusz amator nie polecam

Jacek

Pan Arkadiusz jak poczebuje pieniądze przy podpisaniu umowy to superlatywy o nim można pisać Ale jak ma wykonać to 2 miesiące opuzniena praca wykonana nierzetelnie jak i do tego niezgodnie z umową teraz proszę żeby poprawić to pana niema sprawa skończy się w sądzie

Zostaw merytoryczną opinię o Arkor Bud Arkadiusz Kornas - Żory

Arkor Bud Arkadiusz Kornas