Opinie o Cyrulik Śląski Cafe Efrem Brol w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Cyrulik Śląski Cafe Efrem Brol. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Cyrulik Śląski Cafe Efrem Brol o rekrutacji.

Branże: Restauracje
Restauracje Katowice

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cyrulik Śląski Cafe Efrem Brol w Katowice

Honey Nowy wpis

Z firmą jestem związana od ponad 3 lat, bardzo cenię sobie tę współpracę. Z czasem szefowie stali się moimi przyjaciółmi, bo po prostu lubią ludzi i to się czuje, każdego dnia. Stawiają na partnerstwo, uczciwość, lojalność i równe szanse dla każdego - co obecnie rzadko się zdarza na rynku pracy, szczególnie gastronomicznym. Miło patrzy się na tak zgarną ekipę, która stale się rozwija. To duża przyjemność z Wami pracować. Polecam :)

Ryszard Nowy wpis
@Honey

Bardzo pozytywnie wyrażasz się o pracy w tej kawiarni i fajnie, że jesteś zadowolona ze współpracy. Mogłabyś podpowiedzieć, czy są obecnie przyjmowani pracownicy na stanowisko kelnerki lub kucharza? Będę wdzięczny za pomoc.

PiotrKuziak Nowy wpis
@Honey

pracujesz dla nich? mnie oszukali i zamierzam odzyskac swoje.. a nawet wiecej.. dla kazdego (usunięte przez administratora)pracownika

PiotrKuziak Nowy wpis

Pan straszy sadami i nie wiadomo jakimi kolegami przez to ze nie zostala wyplacona kwota za uslugi ktorych nie wykonal... polowa prac w czasie slubu zostala wykonana w ramach wlanych ( ludzie z imprezy wlaczyli sie w pomoc) przy kuchni.. bo facet nie dal rady kuchni ogarnac...

Blondas

Jak dla mnie jedna z lepszych firm w jakich pracowałam. Świetnie zgrany zespół a to jest jednak podstawa do dobrej pracy. Płaca adekwatna do posiadanego doświadczenia oraz zaangażowania już podczas pracy .

Renifer

Tragedia... Proponowana stawka to 11,50zł/h. Etat wg szefowej wynosi 176 godzin. Podwyżka polega na tym że trzeba wypracować sobie 190h miesięcznie - normalnie to się nazywa nadgodziny. Tylko że zwykle nadgodziny są dodatkowo płatne 50%. O tym że tyle wynosi stawka dowiedziałam się po tygodniu pracy, bo wcześniej byłam zwodzona 2 tyś netto... Dodam, że to stawka bez umowy bo pierwszy tydzień zwodzi się pracownika, żeby sobie spróbował po kolejnym tygodniu coś tam się wspomina o umowie ale od następnego tygodnia.. a właściwie to pewnie przeciąga się do miesiąca... Nie płacą Zus-u w tym czasie a Tobie dają głodową stawkę.... Że nie wspomnę o warunkach pracy: temperatura na stanowisku pracy 40 stopni... Nie dziwię się, że taka rotacja. Do końca miesiąca odchodzą 3 osoby naraz.

***
@Renifer

Absolutnie nie zgadzam się z Pani opinią. W firmie pracuję już dwa lata i nie zamierzam zmieniać miejsca zatrudnienia :) Umowę o pracę dostałam po pierwszym, próbnym tygodniu pracy. Grafik jest elastyczny, dopasowany do potrzeb pracownika- nie ma problemu z zamianą godzin lub dni i wolnym. Atmosfera jest bardzo przyjazna, wręcz rodzinna. Wszyscy przychodzą do pracy z pozytywnym nastawieniem- czego o Pani nie można powiedzieć ;) dawno nie zdażyło mi się pracować z kimś, kto byłby tak arogancki, niesympatyczny i obrażony na cały świat. Proponuję zapoznac się również z tym: Pełen etat ile godzin?  Standardowo jest to 8 godzin dziennie, przeciętnie 5 dni w tygodniu, czyli 40 godzin tygodniowo. W zależności od specyficznego układu weekendów i świąt ilość dni pracujących będzie się wahać od 19 do 23, a ilość godzin pracy w miesiącu od 152 do 184 (średnia ilość godzin pracy w miesiącu to 168). Buziaczki i wszystkiego dobrego życzę.

Wiking

Praca bardzo pozytywna, jeśli lubicie gotować szefostwo daje możliwości do wykazania się i pokazania własnych przepisów. Wszelkie błędy jakie popełnimy są pomijane a a sukcesy doceniane i chwalone. Umowa o prace już po tygodniu co się rzadko zdarza. Bardzo elastyczne godziny pracy, zależnie co jest Ci potrzebne. Wolne, urlopy czy chore dziecko niema żadnego problemu z ułożeniem grafiku lub wyjściem wcześniej. Płaca jest całkiem niezła, wszelkie nieścisłości są rozpatrywane odrazu i na korzyść pracowników. Godziny pracy wieczorne czy poranne o ile na takie się zgodzimy są dodatkowo premiowane. Polecam każdemu kto nie boi się pracy!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Cyrulik Śląski Cafe Efrem Brol - Katowice

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cyrulik Śląski Cafe Efrem Brol?

Kandydaci do pracy w Cyrulik Śląski Cafe Efrem Brol napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cyrulik Śląski Cafe Efrem Brol
  • Bolesława Chrobrego 38 lok. Cyrulik