NIE POLECAM !!!
Zastanawia mnie kto wystawił t dobre opinie tej firmie pewnie sami sobie wystawili ocenę.
Pan Janusz Nalepa podjął się remontu mojego mieszkania.
Przez dwa miesiące zdewastował mieszkanie z zaplanowanych prac zrobił zaledwie dwa pokoje. Wszelkie prace które wykonał nie były do zaakceptowania:
obniżony sufit - krzywy różnice 2 cm
wylana podłoga - krzywa różnica 7 cm w pomieszczeniu 5x5
ściany - krzywe szpary pod poziomicą 2 metrową nawet do 2 cm
malowanie - zacieki, nie domalowane
grzejniki - przeciekają
prąd - światło nie działa
drzwi - szpara pod drzwiami 1,5cm na dodatek krzywo obcięte
panele - źle położone, rozchodzą się, szpary, listwy wykończeniowe odpadły.
Dodam również że nie posiada własnych narzędzi jak się okazało były one kupowane za moje pieniądze.
Został wyrzucony z domu !