Adres: Wodzisławska 33, 44-325 Mszana

NIP: 6471000623 REGON: 272299198

Opinie o Łuckiewicz Joanna Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Activ-Trading Joanna Zbigniew Łuckiewicz

Filtruj opinie po kryteriach:

Wasza opinie ma znaczenie! Co wiecie o firmie Łuckiewicz Joanna Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Activ-Trading Joanna Zbigniew Łuckiewicz w mieście Mszana? Czekamy na nowe sprawozdania odnośnie pracy!Może pojawi się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała powiedzieć nam coś o zatrudnieniu u nich?

Zostaw opinię o Łuckiewicz Joanna Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Activ-Trading Joanna Zbigniew Łuckiewicz - Mszana

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Łuckiewicz Joanna Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Activ-Trading Joanna Zbigniew Łuckiewicz

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.