Opinie o Jerzy Włostowski Prywatna Praktyka Paramedyczna w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Jerzy Włostowski Prywatna Praktyka Paramedyczna. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Jerzy Włostowski Prywatna Praktyka Paramedyczna o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Paramedycy
Paramedycy Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jerzy Włostowski Prywatna Praktyka Paramedyczna w Wrocław

Gośka

Byłam u Pana Jerzego w listopadzie. Badając tętno powiedział, że przeszłam modnego właśnie srovida i to najdalej 2 miesiące do tyłu. Wtedy faktycznie byłam chora - lekarz stwierdził anginę. Oczywiście po wizycie zaraz zrobiłam badanie krwi i faktycznie wyniki potwierdziły słowa Pana Jerzego. Ponadto nastawił mi kręgosłup. Bardzo sympatyczny, otwarty i życzliwy człowiek. Jeżeli chodzi o zapłatę, to co ŁASKA. Gorąco polecam

@Tomek

Też bym chciała się dowiedzieć o numerze telefonu i adres do P. Jerzego. Może ktoś wie czy przyjmuje jeszcze ??

Ten numer który został podany teraz w jednym z komentarzy jest prywatny czy służbowy? Po przejrzeniu niektórych opinii i zapytań widzę, że interesowano się pracą przy rejestracji, z tym ze do dziś nie ma jednoznacznej odpowiedzi czy to stanowisko jest wolne. Orientuje się ktoś?

KAMAZ

wspanialy czlowiek a przede wszystkim mily i sympatyczny pomugl mi nawet pare razy dzieki panu jerzemu obylo sie operacji moze i kalectwa pomugl tagze z mojej rodziny i znajomych w przypadku bulu kregoslupu ide do pana jerzego jeszcze nigdy mi nie odmowil i pomugl takich ludzi tylko ze swieca przede wszystkim jak moze pomuc nigdy nie odmawia a jak nie mozna wprost mowi nie tak jak lekarz jeden tak a drugi co inny nie mowie ze wszyscy sa tacy tak podobnie jak i mechanicy samochodowi wole isc do pana jerzego zamiast do lekarza tak wspanialego milego i sympatycznego pana JERZEGO pozdrawiam KAMAZ

NANA
@KAMAZ

Proszę o podanie informacji gdzie Pan Jerzy teraz przyjmuje ,bardzo potrzebuję pomocy

Iwo Nowy wpis
@KAMAZ

Jak można się umówić na wizytę? Jakiś nr Pan posiada? Gdzie przyjmuje

Kasia Nowy wpis

Dzień dobry, tu można pracować? są gdzieś jakieś ogłoszenia? Przed chwila gabinet mi się pojawił, widzę ze ludzie cos tu pisali właśnie. Jedna Pani na rejestracji chyba pracy szuka? nie wiedziałam ze pracownicy są zatrudniani. Jakieś jeszcze stanowiska są możliwe?

Gośka

@Gośka

Witam, czy mogę prosić o informacje kontaktowe do Pana Jerzego?? albo przynajmniej aktualny adres gdzie teraz przyjmuje, pomógł mi już kilka razy ale ładnych parę lat temu, i chciałbybm się do Pana JErzego wybrać. Z góry dziękuję.

Paulina
@Gośka

Super, że tak pozytywnie się wypowiadasz na temat Pana Jerzego. A jak oceniasz pozostały personel? Jest miła atmosfera?

@Tomek

Witam. Czy mogę prosić o przesłanie mi informacji kontaktu do p. Jerzego, aktualny adres, tel. Kiedy przyjmuje. Z góry dziękuję. anna.dabrovska@gmail.com

Nowy wpis
@Tomek

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Jerzy Włostowski Prywatna Praktyka Paramedyczna? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Dietetyk
Zamość
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.

Myślicie, że zatrudnił się już ktoś na rejestracji? Szukam właśnie pracy w swojej okolicy we Wrocławiu i tak w sumie natrafiłam na to forum. Widzę, że sporo pacjentów z rok temu szukało cały czas kontaktu do Pana ale od roku już nikt o niego nie pytał, dlatego ciekawa jestem czy ktoś się nie przyjął i nie ogarnia tych rejestracji? Wiecie?

Joanna

Pan Jerzy Włostowski to wspaniały i dobry człowiek. Z tylu chorób mnie wyleczył, że będę mu zawsze wdzięczna.

@Joanna

Długo się czeka na wizytę?

Joanna

Długo to pojecie wzgledne i nie wiem co ono dla Pana/i oznacza. Trzeba zadzwonić i się umówić, lub osobiście przyjść i się zapisać ????

Samolot
@Joanna

Witam, jak się dostać na wizytę do tego człowieka. Dziękuję

Irena 82
@Joanna

Czy można prosić o numer telefonu do tego pana?

E.

Od 3 lat bolało mnie prawe ramię. Fizjetarapeuci robili co mogli, ale nic nie pomagało. Żeby zdjąć bluzkę musiałam angażować kogoś do pomocy, spałam tylko na lewym boku, ciągle czułam ból, a najbardziej kiedy przez chwilę musiałam zostać w bezruchu. Bolała głowa, bolała szyja. Pojechałam do Pana Jurka. W ciągu kilku minut tak mnie nastawił, że dziś wymachuje ramieniem jak gimnastyczka:) A mając 43 lata byłam już kaleką :) Ten Człowiek to siła i mądrość nie z tego Świata, to wysłannik Pana Boga :) Dlatego apeluje do osób siedzących i czekających w poczekalni. Nie denerwujmy się, nie niecierpliwmy. Komórki zostawmy w kieszeni. Spędźmy ten czas ze świadomością, że dane jest nam uczestniczyć w czymś magicznym :)

Smile
@E.

Dzień dobry, czy ma Pani jakiś kontakt do Pana Jerzego? Pozdrawiam

Aga

Witam mam wielkie pytanie czy jest pan w stanie pomuc osobie chorej na raka proszę o pilną odpowiedz nikt nie chce mu pomuc i szukamy pomocy wszędzie pozdrawiam serdecznie

Hgtyuu

Z problemami tylko do Pana Jerzego

doris
@Hgtyuu

Dzien dobry. Czy ma ktoś z Państwa informacje kiedy przyjmuje Pan Jerzy nr tel nie odpowiada.Czy teraz sa wizyty.

Iwona
@doris

Wyleczona

Wspanialy wysokiej klasy kręglarz, polecam wszystkim zapracowanym i spracowanym niech was repeuje. Po takich sesjach będziecie w lepszej kondycji i bardziej wydajni.

Radoska

Pan Jerzy Włostowski to wspaniały diagnosta i kręglarz wyjątkowy człowiek. Pomógł niejednej już osobie z mojej rodziny ( mnie osobiście rówież) i wielu moim znajomym. Pomoc Pana Jerzego nie ogranicza się tylko do naprawy naszego ciała, ale służy On dobrą, mądrą, konkretną radą w trudnych dla nas sprawach. Dobrze pójść do Pana Jerzego po radę. Kiedyś, mojego męża zapytała bogata znajoma, z bogatego kraju: jak to jest? My mamy tutaj wybitnych lekarzy, super sprzęt, wspaniałe kliniki a nie potrafią tego,co Pan Jerzy? Na co mój mąż odpowiedział : nam Pana Jerzego dał Pan Bóg do pomocy, bo wie, że jesteśmy biedni.

mnsla
@Radoska

Wielki człowiek, któremu zawdzięczam bardzo wiele bo uratował mi życie. Oby jego pomoc służyła tylko dobrym i porządnym ludziom.

Zadowolona

Byliśmy z mężem. Pan Jerzy- niesamowity człowiek. Pomóģł. Dolegliwości powoli ustępują. Jeśli będzie taka potrzeba powtórzenia zabiegu- bez namysłu pojedziemy.

mknf

Polecam, jest wspaniałym człowiekiem Pan Jerzy i jestem mu bardzo wdzięczna za jego przestrogi i proroctwa.

Zostaw merytoryczną opinię o Jerzy Włostowski Prywatna Praktyka Paramedyczna - Wrocław

• Jak się pracuje w Jerzy Włostowski Prywatna Praktyka Paramedyczna?

Zobacz opinie na temat firmy Jerzy Włostowski Prywatna Praktyka Paramedyczna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jerzy Włostowski Prywatna Praktyka Paramedyczna?

Jerzy Włostowski Prywatna Praktyka Paramedyczna
  • Hermanowska 18