Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Marcelina Krupka

NIP: 6422055541 REGON: 277541095

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Marcelina Krupka

Opinie o Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Marcelina Krupka

Agata

Pani Doktor jest bardzo dobrym lekarzem potrafi wysłuchać i pomoc przy czym jest wyrozumiała usmiechnieta i serdeczna polecam

Jakieś wieści z firmy Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Marcelina Krupka w miejscowości Rybnik? Jeśli wiesz co aktualnie słychać w tej firmie, podziel się z nami tą wiedzą w komentarzu. Co twoim zdaniem o firmie Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Marcelina Krupka powinny wiedzieć osoby starające się tutaj o pracę? Napisz opinię o tym pracodawcy, pomóż innym w podjęciu decyzji zawodowej.

Zostaw opinię o Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Marcelina Krupka - Rybnik

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Marcelina Krupka