VitaSport Centrum Rehabilitacyjno-Sportowe

Żory

Opinie o VitaSport Centrum Rehabilitacyjno-Sportowe

Dominika

@gama, atmosfera w pracy jest bardzo ważna. Z Twojego wpisu wynika, że jesteś zadowolona z pracy w VitaSport Centrum Rehabilitacyjno-Sportowe. Wspomniałaś o premiach. Mogłabyś coś więcej o nich powiedzieć? Jaki jest system przyznawania ich?

Dominika

Co możecie powiedzieć teraz o sytuacji w VitaSport Centrum Rehabilitacyjno-Sportowe? Jak wyglądają warunki pracy i czy Waszym zdaniem trudno jest uzyskać zatrudnienie? Czy firma oferuje jakiś specjalny system benefitów swoim pracownikom?

gama
@Dominika 06.10.2017 21:11

mega fajna atmosfera i świetni ludzie, kasa ok. Siłka i fitness za darmo. Premie

@mantra no masz racej faktycznie taka praca to do najcięższych nie należy przecież sa inne jakies prace fizyczyne to już tak trzeba mieć poza ym do tego doatkowo odpowiednie kompetencje przecież prawda?

xxx

Mysle ze wystarczy przyniesc cv:))

pysia

klimatyzacja już jest !!! we wszystkich pomieszczeniach :)

kasia~

Heh, ponarzekać każdy może, bo prawdą jest, że klimy nie ma!!! Zajęcia i sprzęt jak w każdym inny klubie, tylko DROGO!!!! Brak zajęć dla początkujących w fitnessie. Próbowałam na kilku różnych zajęciach,zbyt mocne. Najłatwiejsza jest zumba, ale dużo ludzi na sali bez klimatyzacji a otwarte drzwi nie załatwiają sprawy. Generalnie nic nadzwyczajnego i ponoć klientek im znacznie ubyło.

Leon

Heh jak zwykle narzekacze i malkontenci, którzy pewnie nigdy nie byli w Vitasporcie. Ja uważam, że jest super. Wiadomo że pewne rzeczy można poprawić ale pokażcie mi drugi taki obiekt w pobliżu ??? Pozdrowienia od stałego klienta.

Pola

Byłam wczoraj na zajęciach fitness i było koszmarnie. Brak klimatyzacji w taki upał.....można sobie wyobrazić....jeden wielki smród i duchota...

kaja

ja też chodzę na fitness i jestem bardzo zadowolona z zajęć:-)

Uczęszczam na zajęcia Fitness i byłam bardzo zadowolona sale były dobrze przygotowane instruktorki fantastyczne do czasu......od otwarcia Vitasport minęło jakieś pół roku i wszystko jak to zwykle bywa się zmieniło, sale nie są klimatyzowane jak się zaczynają zajęcia to wchodzi się do jednej wielkiej sauny, ciężarki brudne, klejące nikt nie raczy ich wyczyścić, stepy rzucone porozwalane....co do higieny...jedna wielka masakra..

Zostaw opinię o VitaSport Centrum Rehabilitacyjno-Sportowe - Żory

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie VitaSport Centrum Rehabilitacyjno-Sportowe