Opinie o Marcin Sanecki 3Dmm w Sosnowiec

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Marcin Sanecki 3Dmm. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Marcin Sanecki 3Dmm o rekrutacji.

Branże: Produkcja reklamy - tworzenie grafik i branding

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marcin Sanecki 3Dmm w Sosnowiec

Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

Czy w Marcin Sanecki 3Dmm zatrudniani są obcokrajowcy?

Poszkodowana Nowy wpis

SPRAWA SIE RUSZYLA !!! Prosze o jak najpilniejszy kontakt ze wszystkimi poszkodowanymi przez panow Marcina Saneckiego oraz pana Marka Kacana z firmy Modnestol ul.Janasa 4 Katowice.Wszystkie osoby ,ktore jeszcze sie do mnie nie odezwaly prosze o pilny kontakt.Moj adres email ania198686@hotmail.com

Edyta Nowy wpis
@Poszkodowana

Można wiedzieć w jaki sposób ty zostałaś poszkodowana? Co się konkretnie ruszyło?

Poszkodowana Nowy wpis
@Edyta

Jakby była pani osoba poszkodowana to przeczytałaby pani wszystkie tutaj wcześniejsze opinie i wiedziała że już się wypowiedziałam w tym temacie.Mnie interesują tylko osoby naprawdę poszkodowane i takie proszę o kontakt na email ania198686@hotmail.com

Klientka

Dzień dobry, Pan Marcin wykonywał w moim domu już dwie usługi- kuchnie i regał. Obie te usługi zostały wykonane dokładnie tak jak chciałam. Kontakt z Panem też był dobry. Dziwią mnie komentarze, które tutaj zastałam. Pana Marcina poznałam z polecenia, więc nie jestem jedyną zadowoloną klientką :)

@Klientka

Dzien dobry poznala pani pana Marcina z polecenia wiec oczywiscie mogl wykonac swoja prace uczciwie bo po znajomosci nie bedzie sobie robil klopotow ale jesli chodzi o osoby obce tak jak bylo w moim przypadku i innych osob poszkodwanych ,ktore poznalam osobiscie to pan Saneci postepuje bardzo podle bez skrupolow pobiera zaliczki ,nieodbiera telefonow ,niekonczy pracy.Ukazal sie rowniez artykul o nim w gazecie na temat jego przestepczej dzialalnosci.W artykule wystapila dziewczyna z domu dziecka ,ktora oszukal na 6 tysiecy zlotych.Dziewczyna wziela pozyczke i jeszcze kazal jej dobrac kolejna pozyczke na 5 tys ale na szczescie tego nie zrobila.Na dzien dzisiejszy dziewczyna nie ma kuchni ,splaca raty po 500 zl miesiecznie.Mnie natomiast (usunięte przez administratora)ten pan na 9 tysiecy.Nie mialam 6 miesiecy kuchni i narazil mnie na ogromne straty.Na wszystko co tutaj napisalam mam dowody wiec prosze sie tylko cieszyc ,ze nie padla pani jego ofiara i nie spotkalo pania to co mnie i innych poszkodowanych.Zycze wszystkiego dobrego.Pozzdrawiam serdecznie.

@Poszkodowana

Dzień dobry, czy Pani może gdzieś już to zgłaszała? W jakiej gazecie pojawił się ten artykuł i w jakim mniej więcej okresie? W intrenecie nie jest możliwy do wglądu?

@Sylwia

Proszę o kontakt na email ania198686@hotmail.com.

@Sylwia

Tak do telewizji i w gazecie ukazał się artykuł ale w internecie tej gazety pani nie znajdzie.

Aplikowałeś do firmy Marcin Sanecki 3Dmm? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
Maja

Nie polecam! Trzymajcie się z daleka od tej firmy

Edyta
@Maja

Dlaczego nie polecasz?

kura domowa
@Edyta

Ponieważ jest nieterminowy, niesolidny , a jedyne co robi dobrze to pobieranie zaliczek ,aby następnie zniknąć z nimi w sinej mgle

@kura domowa

Zgadzam sie z kurą domową to samo było u mnie.To wszystko jest do czasu karma wraca.Co zasiał kiedyś zbierze za krzywdę wszystkich ludzi to kwestia czasu ale miło by mi było jakby ktoś wreszcie sprawiedliwy zajął się tymi oszukanczymi firmami Saneckim i ModneStol Katowice.Pozdrawiam

@kura domowa

Twoją zaliczkę też podebrał? Jak tak to ile wynosiła?

kura domowa

5000zł

@kura domowa

No mało to nie jest, a ile to % z całości? A może do teraz już jakimś cudem udało się to odzyskać?

Bardzo proszę o pilny kontakt gdyż również zostałam (usunięte przez administratora)przez Marcin Sanecki w lutym tego roku 18.02.2021r (usunięte przez administratora)mnie na kwotę 6 tysięcy złotych miał wykonać meble kuchenne do dziś mebli kuchennych brak i jego również.Malo tego podejrzewam że on jest nie zrównoważony psychicznie ma agresywne zachowania i konfabulacje.Drodzy ludzie uważajcie na siebie ponieważ jestem pewna że ma chorobę dwubiegowa!i jest w stanie zrobić komuś krzywdę mam nadzieję że wszyscy będą oglądać materiał reportażowy o działalności Marcin Sanecki

Poszkodowana

Prosze wszystkie osoby poszkodowane przez panow Saneckiego Marcina i prawdopodobnie jego wujka Marka z firmy modnestol ul Janasa 4 Katowice o pilne zgloszenie sie do mnie na email ania198686@hotmail.com.Jest nas juz grupa osob ,prosze aby zglosily sie osoby ktore zglosily pozew na policje lub do sadu oraz te ktore jeszcze tego nie zrobily.Mamy zamiar sprawe naglosnic w telewizji aby juz nigdy nikogo nie (usunięte przez administratora)

MebleMeble

W żadnym razie nie korzystajcie z usług tego faceta! weźmie zaliczkę i ....szukaj wiatru w polu. Nie odbierze waszego telefonu , nie przywiezie waszych mebli TRAGEDIA

@MebleMeble

KuraDomowa

Człowiek ,który albo nie bierze leków,albo bierze ich za dużo : arogancki i nieprzyjemny ( oczywiście od momentu kiedy weźmie kasę). A potem- tak jak tu ktoś napisał -przychodzi kiedy chce ( a nigdy nie chce) i robi co chce \ Okłamuje w żywe oczy Generelanie-warto chyba poczekać dłużej u innego wykonawcy i dostać to za co się zapłaciło w umówionym termini

@KuraDomowa

Prosze o kontakt na email ania198686@hotmail.com

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Marcin Sanecki 3Dmm? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Oszukana

On tylko zbiera zamówienia i zaliczki .Nigdy nic Wam nie wykona .Tragedia..Beznadzieja.Brak słów.Ani usługi ani pieniędzy.

Klient
@Oszukana

W pełni popieram poprzednią opinię ,ręce opadają na to co robi Przyjeżdża a raczej wpada raz na tydzień lub dwa,wymyśla coraz glupsze wymówki i tak od 3 m-cy a końca nie widać i na dodatek robi się chamski i agresywny

@Oszukana

Dokladnie tak zgadzam się w 100 procentach.Kawal złodzieja.Prosze o kontakt na email ania198686@hotmail.com

Poszkodowana

Ja również się zgadzam z poprzednimi opiniami. Pomiary wziął w listopadzie 2019r na wykonanie jednej szafki stojącej łazienkowej. Spisał umowę ,wziął zaliczkę ,a nie wystawił faktury zaliczkowej. Po naszych telefonach przyszedł w grudniu i zamontował tylko szkielet pod umywalkę żebyśmy mieli przez święta.Potem w styczniu montował pozostałe już elementy szafki (biała lakierowana). Niestety były wady ,a w jednych drzwiczkach wywiercił otwory pod zawias nie po tej stronie.Wziął te drzwiczki do poprawy i się do tej pory nie pojawił. Nam również wymyślał różne przedziwne historie i był złośliwy. Niech moja opinia o tym człowieku będzie przestrogą dla innych .Proszę o skontrolowanie jego działalności.

Klientka

Witam, z początkiem czerwca zamówiłam u Pana meble łazienkowe. Przyjechał w niedzielę, pokazał próbki materiałów, wymierzył wnękę i wycenił meble. W tym dniu miałam także projekt wykonany u Pana na laptopie. Cena w porównaniu z konkurencją dosyć wysoka bo o kilkaset złotych wyższa, ale przekonała mnie strona internetowa MODNESTOL KATOWICE. W tym dniu dokonałam zaliczki w wysokości ok. 30%. Termin na realizacje był dwumiesięczny i tu zgodzę się z poprzednikami, że niestety meble nie zostały wykonane w terminie a dopiero po trzech miesiącach. Pan przyjeżdżał kilkukrotnie- dodam, iż po moich naglących telefonach. Przy każdej wizycie meble nie były całkowicie skończone z różnych powodów. Zachowanie Pana bez zarzutu. Ostatecznie meble są zamontowane, wyglądają bardzo ładnie. Materiał z którego są wykonane spełnia moje oczekiwania. Oceniam neutralnie Firmę Modnestol in. 3D mm z uwagi na opóźnienie i brak organizacji. Plus za efekt końcowy, zgodny z projektem.

@Klientka

Miałam taka sytuacje ze najpierw przyszedl do mnie Pan Marek z firmy modnestol i wyslal do mnie Pana Marcina Saneckiego.Z tego co się dowiedziałam jest to rodzina i Pan Marek współpracuje razem z nim.Omijajcie obie firmy szerokim łukiem.Pan Marek w niczym nie pomoże.

Klienta

Zgadzam się tylko zaliczki i zamówienia zbiera w marcu miałam mieć kuchnię zabrał pieniądze do dziś kuchni nie ma.malo tego twierdzi że mam dopłacać.dodam że od lutego się ciągnie tragedia.uwazajcie na tego faceta nie dajcie się nabrać ja ją niech to będzie ostrzeżenie.

@Klienta

Okradziona i oszukana

Witam Również padłam ofiarą tego faceta okradł mnie na kwotę 6tysiecy miał wykonać meble kuchenne i echo facet daremny.baedzo ważne osoby które zostały okradziona i oszukane przez tego faceta najlepiej żeby zgłosiły się do najbliższego komisariatu policji lub prokuratury złożyć zeznania.Marcin Sanecki nie posiada firmy nie ma zajerestrowanej w urzędzie skarbowym jest to przestępstwo (usunięte przez administratora) podatkowe.ostrzezenie dla innych nie dajcie się oszukać i okraść temu facetowi

@Okradziona i oszukana

Oszukana i okradziona

Czy można prosić o pilny kontakt też mnie (usunięte przez administratora)na 6 tysięcy

@Oszukana i okradziona

Kuchnia marzeń

OSTRZEGAM wszystkich przed tym Panem i jego firmą ( nie mam pewności czy istnieje) : jak dotąd ani śladu mebli , które mialy być zrobione do końca września , a ponad 7000zł pobrał. (usunięte przez administratora) i agresywny jak tylko postawi się mu zarzut niesolidnej nieterminowej pracy

@Kuchnia marzeń

Balbina

Ja też zostałam (usunięte przez administratora) w perfidny sposób, prace nie zostały wykonane przez 5 miesięcy ani pana ani zakończenia prac, przyjeżdżał raz na tydzień w dobrym układzie z jedną szafka i to po moim telefonie ,porażka, brak szacunku do klienta a o całe zło oskarża klienta a nie siebie. Ostrzegam , ostrzegam,ostrzegam.

@Balbina

Dzien dobry proszę się odezwać do mnie na email ania198686@hotmail.Jestem tez osoba poszkodowana.Pan Sanecki to osoba bez godności i honoru (usunięte przez administratora) w perfidny sposób ludzi.Z tego co widzę przez lata mógł oszukać wielu ludzi dlatego wszyscy którzy są poszkodowani proszę do mnie napisać.

Zostalam (usunięte przez administratora) na 9 tysiecy zlotych.Wszystkie osoby oszukane przez tego pana prosze o kontakt na email ania198686@hotmail.com Mam zamiar zalozyc zlodziejowi sprawe grupowa w sadzie wtedy mamy wieksze szanse wygrac i odzyskac pieniadze.Ten pan zniszczyl mi cale wakacje do dzisiaj nie mam kuchni zrobionej a trwa to juz 5 miesiecy.Pozdrawiam wszystkie osoby poszkodowane.

Mikolaj

Właśnie wczoraj zakończył się u mnie montaż kuchni. W sumie od umowy do końca z wszystkimi poprawkami 7tygodni. Dokładnie ze wszystkimi szczegółami zgodnie z projektem. A projekt dostałem od architekta który wymyślił kilka nietypowych rozwiazań. Bardzo gorąco polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Marcin Sanecki 3Dmm - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Marcin Sanecki 3Dmm?

Zobacz opinie na temat firmy Marcin Sanecki 3Dmm tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marcin Sanecki 3Dmm?

Marcin Sanecki 3Dmm
  • Wojska Polskiego 130 lok. 81