Opinie o Akpol Adam Kuś w Trzydnik Duży

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Akpol Adam Kuś. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Akpol Adam Kuś o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy recyklingowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Akpol Adam Kuś w Trzydnik Duży

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Akpol Adam Kuś? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Gonzo
@Rozgoryczona

Witam. Widziałem ogłoszenie na kierowcę kat c+e czy opłaca się składać podanie czy dać sobie spokój.

Wiolka Nowy wpis

Zastanawiam się czy na sortowni pracuje więcej Panów czy Pań, bo tak już nawet w tytule oferty podkreślają, że to właśnie Panie są mile widziane… :) w skali od 1 do 10 na ile uważacie, że jest ciężka? czy dosłownie cały czas robi się to samo?

Zbyszek Nowy wpis

W firmie Akpol ile jest zmian? 2 czy 3? Czy w weekendy tez sie pracuje?

Były pracownik Nowy wpis
@Zbyszek

3 zmiany, system 4 brygadowy, więc w weekendy też się pracuje

Myślicie, że te ofertę dla specjalisty ds. sprzedaży jeszcze wznowioną? W tamtym roku już ktoś do niej nawiązał a mnie pokazuje, że z miesiąc temu zdążyła wygasnąć. Przyznam, że zarobki mnie interesują, ponieważ na wstępie piszą, że 3 lata doświadczenia w zawodzie to minimum. Negocjacje stawki są już na samej rozmowie czy dopiero po jakimś okresie próbnym? Ile trwa?

A technolog? Za parę dni wygaśnie mi oferta a nie widzę chyba by ktoś ostatnio o tej pracy pisał. Po opisie widzę nawet sporo benefitów. O jakie uprawnienia z opisu może chodzić? Podobno jakieś można uzyskać

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Kierownik Działu Utrzymania Ruchu/ Kierownik Serwisu w firmie Akpol Adam Kuś? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy STAJENNY (m / k) (111)
Hanau
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
logo firmy KIEROWNIK ZMIANY
Raciąż
Polmlek Raciąż Sp. z o.o.

sam

sam

Krzyś

Sami rezygnują. Jak się chce pracować to praca jest spoko i niezłe zarobki.

Rekrut
@Krzyś

Na jakie zarobki można liczyć z góry dziękuję.

Krzyś
@Rekrut

zalezy od miesiąca, ok 3500 - 4000 na reke

Rafał

Za byle błahostkę zwalniają bo nie zależy im na ludziach. (usunięte przez administratora) w Akpolu lepiej traktuję niż ludzi. Nie polecam.

Irena
@Krzyś

I to ten wózkowy-placowy tyle zarabia? To dlaczego inni piszą, że połowę tego?

@Krzyś

Ale z tymi zarobkami to bzdury piszecie. Najniższa krajowa i żadnej przerwy i ja za prace w weekendy ani jednego dnia wolnego na tygodniu nie dostałem. Włażnie takie głupoty piszą tgz. (usunięte przez administratora) Oczywiście w weekendy ta sama Stawka.

Wiktoria
@Marcin

To skąd oni wzięli takie kwoty? Chyba nie są wyssane z palca? Ja jestem doświadczoną osobą i jak pójdę na rozmowę to też tyle zażądam.

Jagódka.

Pracownikom nie przedłużane są umowy. Większość osób robi tam na zkeceniowkqch pracując tam miałam chyba z 5 zleceniowek ????????. Zaszłam w ciążę i umowy nie przedłużyli a Pani z rekrutacji zapewniała ze umowa zostanie przedłużona.

Dorota
@Jagódka.

Ale pracowałaś w biurze, czy gdzieś na linii? Ja to nie mogę się połapać w końcu, czy tam pracują na produkcji kobiety, czy nie...

Rozgoryczona

Typowy (usunięte przez administratora)... Nie polecam! Ludzie z okolic omijają tę firmę szerokim łukiem.... Nawet Ukraińcy nie chcą tam pracować! Forma zatrudnienia, stosunek przełożonych do podwładnych jak i warunki pracy poniżej godności człowieka..... Nowo zatrudnionym proponuję rejestrować rozmowy i warunki pracy dla własnego bezpieczeństwa.....Wulgaryzmy, poniżanie itp..... Typowy (usunięte przez administratora) Dla PIP cenne źródło informacji... Obłuda i zakłamanie kadry decyzyjnej poraża....

Gonzo
@Rozgoryczona

Co jaki czas w Akpol Adam Kuś można ubiegać się o podwyżkę?

O co chodzi z ta cala sprzedażą o której pisano z pól roku temu? nikt już się nie odniósł i teraz już nie wiem jak się co do tego ustosunkować, zwłaszcza ze wystawiona jest przecież oferta dla specjalisty ds. sprzedaży. interesuje mnie wstępnie zatrudnienie, czy był może ktoś teraz ostatnio na rozmowie? w jakiej atmosferze jest prowadzona? są jakieś zadania lub scenki?

@pracodawca

Czy to prawda że firma zmieniła właściciela, sprzedała się jakiemuś molochowi ? Może będą lepsze warunki dla pracowników

W Akpol Adam Kuś trwa proces rekrutacji na stanowisko Specjalista Ds. Zakupów. Brałeś w nim udział i zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Podziel się swoimi odczuciami związanymi ze spotkaniem z przedstawicielami firmy.

Sylka.

Pracując tam miałam chyba 5 zleceniowek. Zaszłam w ciążę umowa nie została przedłużona mimo to że Pani z rekrutacji zapewniała ze umowa zostanie przedłużona mówią co innego robią co innego.Stwierdzono że nie będą mieli ze mnie korzyści. Korzyść z kobiety w ciąży tylko pogratulować.. .

Adrian1357

Nie polecam, pracowałem jako operator linii granulacji, nie dość że latasz jak głupi przez 8 godzin nie mając przerwy normalnej żeby siąść i zjeść tylko jedzenie przy maszynach to jeszcze słabo płacą, dają zleceniowke to nawet najniższej krajowej nie zarobiłem, poza tym ubrania śmierdzą tymi zlepami, ręce nawet samochód musiałem wietrzyć kilka dni. Zwolniłem się po trzech tygodniach i zacząłem pracować normalnie jak człowiek. W akpol zakład nr.2 w biurze pracuje bardzo nieprzyjemna osoba pani Lewandowska która robiła łaskę że zerwałem umowę. Także odradzam tam pracować, pozdrawiam

Anonimka12

Witam. Czy obecnie są przyjęcia na sortownie ? Interesuje mnie na czym to sortowanie polega. Czy się stoi i sortuje np same plastiki butelki czy inne ? Niestety nie mam żadnego doświadczenia. Jakie obowiązki ma osoba na sortowni na tasmie?

@Anonimka12

Tez poszłam tam bez doświadczenia. Segreguje się na frakcje, stoi się przy taśmie i na dane frakcje się segreguje. Ale oprócz tego robisz wszystko. To ze jesteś przyjęta na dane stanowisko nie znaczy ze robisz tylko to :)

Agata

Wszystko? To znaczy, co innego jeszcze się robi oprócz tej segregacji? :) Fajnie byłoby jakbyś opisała, bo mam zamiar składać tam CV i przynajmniej bym wiedziała co mnie czeka, i czy będę się do tego nadawać. I tak w ogóle, to jest to praca zmianowa?

P
@Agata

Sprzątanie, zamiatanie, zbieranie błota łopatami, wybieranie ręczne (w rękawicach gumowych) kanałów z błotem i resztkami plastiku, folii, łopatowanie płatka… i wiele innych.

Irena

Byłaby możliwość poznać tutaj widełki zarobkowe dla Specjalisty ds. sprzedaży? Chciałabym porównać opcję na Mazowieckie i na Lubelskie. Różnią się te pensje jakoś?

Kobieta

Czy aktualnie są przyjęcia na sortownie ?

Witam nie polecam,pani umawia ludzi na rozmowę o pracę .Jesteś na miejscu i zostajesz odesłany bo nie ma kto cie przyjąć bo na zwolnieniach i 50 km przejechane na darmo.

Sławomir

Jak to? Umówili się na rozmowę i nikt jej wcześniej nie odwołał tylko czekali aż poświęcisz czas i przyjedziesz z daleka? Ustalili drugi termin i byłeś na rekrutacji czy sobie już darowałeś?

Nie widzę w wątku szczegółów, które mnie interesują. Orientujecie jak ma się wynagrodzenie na produkcji? Będzie ze 3500 zł netto? Pracownicy nagradzani są jakimiś premiami za dobrze wykonaną robotę?

Anonimmmka

Witam. Czy są aktualnie przyjęcia?

Dział Rekrutacji
@Anonimmmka

Dzień dobry, tak, mamy przyjęcia. Obecnie poszukujemy pracy na stanowiska: pracownik produkcji, operator wózka widłowego, laborant- kontrola jakości. Zapraszam do kontaktu pod numer telefonu 690 090 216

Krzysztof
@Dział Rekrutacji

a czy z orzeczeniem potrzebujecie

Agnieszka
@Krzysztof

Dobre pytanie, a ty o jakąś konkretną grupę pytasz? Ja jestem ciekawa, czy z lekkim jest jakakolwiek szansa na pracę. Bo czasem jak szukam, to chcą poważniejsze grupy.

Aleksandra

Pytał ktoś niżej o przyjęcia, a ja zapytam o konkretną posadę. Widziałam dawne ogłoszenie na Asystentkę dyrektora. Wiecie jak wygląda rekrutacja na to stanowisko? Wymagają angielskiego b1, czy oni to jakoś weryfikują podczas rekrutowania?

Młody

Dlaczego ludzie się zwalniają z akpolu ? Zarobki im nie pasują, kierownictwo źle traktuję ludzi czy poprostu to że praca przy odpadach

Pogonna-89
@Młody

Do pracy w Akpolu trzeba się przyzwyczaić, wiele osób chce wszystkiego od razu, tak się nie dzieje.

Młody
@Pogonna-89

Czyli robota jest Ok i kierownictwo tylko trzeba czasu żeby się przyzwyczaić i ogarnąć na czym robota polega

Robotnik883
@Młody

tak. jak się przyzwyczaisz to będziesz pracować. ludzie narzekają jak to w każdej firmie

Mati

Ja Pracowałem w AKPOLU prawie półtora roku i niestety zachorowałem bo są przeciągi i wózki nie oszklone, same ramy i oczywiście zarabiałem prawie 4 koła na sortowni. Praca w Niedziele za takie same stawki i bez dnia wolnego za prace w Niedzielę czy Boże Narodzenie. Jak byłem chory na grype, to przez 10 dni nie było mnie w Pracy i zaraz po powrocie zostałem zwolniony za to ze chorowałem i w życiu prywatnym Piłem Piwo pod Sklepem I jedna Pani dostarczyła zdjęcie do Pana kierownika i na tej podstawie mnie zwolnili,ze piłem piwo pod sklepem, a mnie nie było w Pracy i jak powiedział dyrektor że pijaków nie potrzebuje.A Alkoholu nigdy nie spożywałem na zakładzie tak jak inni spożywają na pierwszej czy drugiej zmianie na legalu i jest spoko, i tego nie widzą a prywatnie napić jednego piwa nie wolno. Chory ten zakład. Nie Polecam

adam
@Mati

Nie polecam, niech Sobie jeden i drugi kierownik za taka małą kase pracuje. To byśmy zobaczyli ile by pracowali. To jak jest tak dobrze to ludzi by im nie brakowało

Gośka
@Mati

ja pracuję od dwóch lat. zarobki są takie jak piszesz i nie narzekam. w Boże Narodzenie zawsze mielismy wolne!! a za pracujacy weekend mamy 2 dni wolne na tygodniu.

Wiktoria
@Gośka

No ale Boże Narodzenie to chyba ustawowo wolny dzień? Więc nie rozumiem dlaczego mielibyście pracować.

Zostaw merytoryczną opinię o Akpol Adam Kuś - Trzydnik Duży

• Jak się pracuje w Akpol Adam Kuś?

Zobacz opinie na temat firmy Akpol Adam Kuś tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

Akpol Adam Kuś