Wod-Bud

Kraśnik

Opinie o Wod-Bud

ert

teraz jest inna oferta na stanowisko laboranta drogowego w miejscowisci Kraśnik chodzi o pobieranie i dostarczanie próbek do laboratorium,wykonywanie badań laboratoryjnych zgodnie z obowiązującymi procedurami

nie wazne

majster zajebia przechodzi samego soebie chyba dlatego ze zona doprawia mu rogi to jest gorszy od kierownika jakby mogl to starego by podjebal zeby zajac jego miejsce chory facet niech lepiej wtaca pilnowac zony

OPPOPOPOP

brak słow

S.O.G.
@OPPOPOPOP 08.05.2014 22:22
brak słow

Opinia powinna dać pewne informację dla osób, które mają zamiar tam pracować. Pasuje napisać jakie stanowisko się zajmowało oraz wskazać plusy i minusy. Wszyscy czytający będą wdzięczni.

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Wod-Bud - Kraśnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wod-Bud