Opinie o Handel Hurtowy i Detaliczny Magdalena Mazurkiewicz w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Handel Hurtowy i Detaliczny Magdalena Mazurkiewicz. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Handel Hurtowy i Detaliczny Magdalena Mazurkiewicz o rekrutacji.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Handel Hurtowy i Detaliczny Magdalena Mazurkiewicz w Szczecin

Wasza wiedza może ułatwić wybór użytkownikom! Nadal oczekujemy na aktualne informacje, ponieważ wątek o warunkach w przedsiębiorstwie Handel Hurtowy i Detaliczny Magdalena Mazurkiewicz w mieście Szczecin nie ma żadnej opinii.

Kierowca Nowy wpis

Witam ja również pracowałem w tej Firmie Chłopaki piszą prawdę tom parą czyli Panią Prezes i Panem Prezesem powinien zająć się Prokurator oraz ITD A zwłaszcza Policja za te wykorzystywanie pracowników Nie Polecam tej Firmy bo nie płacą pieniądze a wymagają od kierowców pracy po 24 godz na dobę to jest przestroga dla kierowców aby tom firme omijać z daleka Pozdrawiam wszystkich kierowców

Anna Nowy wpis

Pisał ktoś że kierowcy sami auta naprawiają a czy konieczność naprawy też zależy od kierowcy, tzn. czy firma wysyła na nie kierowcę czy to tylko dobrowolne i wedle uznania są te naprawy> Kto o tym decyduje, że trzeba auto naprawić/zrobić przegląd?

Hanna Nowy wpis

Niewiarygodne, że firma może tak traktować pracowników. Przekroczone normy czasu pracy, nadgodziny, których się nie rozlicza, zmuszanie pracowników do pokrywania kosztów winietek, bramek oraz napraw samochodu... Nie wspomnieliście, na jakie wynagrodzenie można liczyć, jest warte poświęcenia? Czy próbowaliście negocjować z właścicielami odbiór nadgodzin, skoro nie chcą za nie płacić?

BYŁY KIEROWCA Nowy wpis

TA FIRMA TO JUŻ ZNANA W SZCZECINIE ŻE (usunięte przez administratora) KIEROWCÓW, NIE ROZLICZA SIĘ ZA CIĘŻKO WYJEŻDŻONĄ PRACĘ PO GODZINACH, PRZEKROCZONE NORMY CZASU CZĘSTO PO 21 GODZ NON STOP PRACY BO TO PRZECIEŻ TYLKO ZLECENIE, WIĘC NIE DO UDOWODNIENIA WEDŁUG PANI PREZES, A I JESZCZE CIEKAWOSTKA , KIEROWCA SAM NAPRAWIA AUTO I NIE MA ZA TO ZAPŁACONE, KIEROWCA SAM PŁACI ZA WINIETY I BRAMKI - OBIECUJĄ NA POCZĄTKU ZŁOTE GÓRY A KOŃCZY SIĘ JAK ZWYKLE NIE WYPŁACENIEM PIENIĘDZY ... PRZEMYŚLCIE DWA RAZY ZANIM ZACZNIECIE U TEJ PANI PRACOWAĆ

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Handel Hurtowy i Detaliczny Magdalena Mazurkiewicz? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży z językiem czeskim
Polenergia Fotowoltaika S.A.
logo firmy Pracownik hali w markecie budowlanym Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Pomocnik lakiernika
Sońsk
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
Kierowca

Szefostwo daje umowe na zlecenie na 3 miesiace i obiecuje ze po 3 daje na stale.tak naprawde nic nie daje nie szanuja pracownikow najwazniejsza jest ich du pa. Nie polecam (usunięte przez administratora)

Aneta
@Kierowca

Ostatnia część Twojej wypowiedzi została usunięta, więc do końca nie wiem, jakie jeszcze masz zarzuty wobec pracodawcy, jakim jest ta firma. Może po kolejnych trzech miesiącach dostałbyś normalną umowę - pracodawca też musi sprawdzić, czy dana osoba się nadaje. A co z wynagrodzeniem? Było na czas?

@Aneta

Z dnia na dzień zostawiają pracownika na lodzie , co do wynagrodzenia Pani Aneto nie jest tyle ile powinno być ,skoro jest umowa między szefem A pracownikiem ,że płatne są dniówki to skoro kierowca wraca na parking z trasy o godzinie 2 w nocy to dniowa powinna być zapłacone, A nie ma , mało tego skoro pracodawca umawiać się z pracownikiem ,ze praca zaczyna się od godziny 8 do 16 jeżdżąc w Koło komina to i tak prace się kończy o 20 godz 19 godz ,a po za tym obiecują gruszki na wierzbie A tak na prawdę jest kicha i tak na koniec ,szef firmy o ile można tak nazwać tego Pana nie potrafi opanować nerwów wobec pracownika

@Aneta

A co do umowy .... gdy kończą się trzy miesiące pracy na zlecenie to Pani prezes twierdzi ,że firma za mało zarabia aby dali normalną umowe o pracę, a po tym stwierdzeniu Pan prezes zatańczą współpracę z dnia na dzień

Driver

(usunięte przez administratora)i wykorzystują kierowców !!!! Szczerze Nie Polecam tej Firmy ! To kolejny (usunięte przez administratora) niestety .Porażka !!!!

kierowca

Przestrzegam wszystkich!!! Kolejna Firma w transportowa która dorabia się kosztem Pracownika, dużo obiecują a kończy się jak zwykle.... masakra . NIE POLECAM !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Handel Hurtowy i Detaliczny Magdalena Mazurkiewicz - Szczecin

• Jak się pracuje w Handel Hurtowy i Detaliczny Magdalena Mazurkiewicz?

Zobacz opinie na temat firmy Handel Hurtowy i Detaliczny Magdalena Mazurkiewicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Handel Hurtowy i Detaliczny Magdalena Mazurkiewicz?

Handel Hurtowy i Detaliczny Magdalena Mazurkiewicz
  • Prof. Tomasza Żuka 1