Opinie o Firma Wykończeniowo Remontowa Wojciech Podlewski w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Firma Wykończeniowo Remontowa Wojciech Podlewski. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Firma Wykończeniowo Remontowa Wojciech Podlewski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Wykończeniowo Remontowa Wojciech Podlewski w Poznań

Roman Nowak Nowy wpis

Witam wszystkich zebranych tu Niby poszkodowanych. Wszyscy narzekacie na Pana Wojtka że jest taki siaki i owaki!!!! Dla mnie mega fachowiec w swojej dziedzinie w której pracuje. Do brzegu, zleciłem wykonanie remontu 2 mieszkań w starej kamienicy gdzie jestem obecnym właścicielem. Remont wykonany od A do Z bez żadnych problemów. Spisana wcześniej umowa która została wykonana w 110% gdyż pan Wojciech zrobił więcej niż było na umowie i za dodatki małe bo małe nie pobrał nawet złotówki więcej do umownej kwoty. Proszę się naprawdę zastanowić co za głupoty tu wypisujcie.

Czy poziom wynagrodzeń w Firma Wykończeniowo Remontowa Wojciech Podlewski uległ zmianie od czasu dodania ostatnich opinii? Pojawiły się nowe ogłoszenia na Lento.pl 30 września.

klient Nowy wpis

podlewski to idiota jakich mało. Zwykły złodziej i zachowuje się przy tym jakby brał narkotyki. Odradzam jakichkolwiek kontaktów!

Jolanta

Z tych opinii klientów to ja bym zaryzykowała stwierdzenie, że pan Wojciech sam pracuje i nikogo nie zatrudnia. To prawda? To jest jednoosobowa działalność? Interesuję się głównie dlatego, że mój ślubny szuka pracy na wykończeniówce. Jak ktoś potwierdzi, to będzie wiadomo, że tu nie ma co dzwonić, pytać.

Klient Nowy wpis
@Jolanta

Działalności tu raczej nie ma. Nic nieudokumentowane. Ślubny niech nawet nie próbuję bo nawet kumplom nie płaci.

Firma Firma Wykończeniowo Remontowa Wojciech Podlewski w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Zatrudnię kafelkarzy. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Poznań
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Klient

Jedna wielka pomyłka. Wulgarny i głośny. Wstyd kogoś do domu zaprosić w trakcie jego pracy.Ceny wygórowane a praca nierzetelna. Brzydko i nie trzyma się terminów. Sprawela zapewne skonczy się w sądzie na szczęście mam wiedzę od bliskich znajomych na temat tego jak ja wygrać. Nie polecam!

Mariusz Mizera

Sprawą niedotrzymania terminu i braku zwrotu zadatku zajmuje się obecnie renomowana kancelaria prawna i prędzej, czy później, odzyskam swoje pieniądze. Obsuwa to nie były, jak sugerował jakiś Jego kolega, dwa tygodnie, ponadto wirtuoz sztuki budowlanej znał moją sytuację mieszkaniową w momencie rezerwacji terminu. Osoby, które mają wątpliwości co do rzetelności Pana Wojciecha Podlewskiego, mogą pisać do mnie pod adres rmr13@interia.pl. Obiecuję swoje wsparcie pozostałym klientom tego Pana. Zapraszam wszystkich uczciwych.

Roman
@Mariusz Mizera

Nie odzyskacie żadnych pieniędzy, mieliśmy wyrok sadu, zapłaciliśmy za komornika, Podlewski nie ma żadnego majątku!

Mariusz Mizera

Katasttofa! Nie zmieścił się w zarezerwowanym terminie i nie poczuwa się do zwrotu zadatku. ODRADZAM!!!!!!!!

@Mariusz Mizera

Panie Mariuszu. Z tego co się orientuję to Pan zrezygnował z usług Pana Wojtka w momencie informacji o przełożeniu terminu o niecałe 2 tyg. Pan Wojtek nie zrezygnował z wykonania usługi u Pana tylko Pan kategorycznie odmówił następnego terminu. Proszę się zastanowić nad swoimi wpisami na tej stronie bo wychodzi Pan na totalnego Idiote.

Zadowolony klient
@Mariusz Mizera

Został pan poinformowany o wszystkim o pozniejszym terminie rozpoczecia prac u Pana panie MIZERA. TO PAN ZREZYGNOWAŁ Z USLUGI A NIE PAN WOJCIECH . OPISYJE PAN TO TAK ŁADNIE ŻE CHTBA NIKT PANU NIE UWIERZY .....

Roman
@Mariusz Mizera

Jakiś czas temu zleciliśmy mu remont, pobrał zadatki i nigdy go nie dokończył, po prostu ukradł 3 tys złotych. Wygraliśmy sprawę w sądzie nasze pieniądze + odsetki, zapłaciliśmy za komornika, finał jest taki, że nie nie ma żadnego majątku, nie odzyskaliśmy nawet jednej złotówki.

Sławek

Nie polecam nikomu. Prace na bardzo niskim poziomie za dość wygórowaną cenę. Błędy przy przy pomiarach zapotrzebowania na materiał - za materiał i tak płaci inwestor... Brak reakcji na wezwanie do usunięcia usterek. Kabina zamontowana krzywo, przeciek z każdej możliwej dziury, deszczownia 10 cm nad głową, listwy przypodłogowe niedbale zamontowane, pękające regipsy, głuche płytki, brak protokołu odbioru. Można by tak wymieniać i wymieniać... Po robocie nie odbiera telefonu, a w SMS bardzo wulgarny. Panie Wojtku tak się nie traktuje swoich klientów...

@Sławek

Jak ma dać protokół odbioru skoro w tym momencie musi dać jakąś gwarancję a nie da jej bo wie że jest zrobione jak jest

Nieznajomy

Czytam te wszystkie wpisy Niby osób poszkodowanych I się zastanawiam.......jak to skomentować.!!!!! Osoby niby poszkodowane nie pomyślały gdzie leży wina....po czyjej stronie.. Ale widzę że najlepszym rozwiązaniem jest oczernić Pana Wojtak A co A jak. Z tego co się orientuję Pan Wojtek jest osoba bardzo mocno wykształconą w dziedzinie w której pracuje i szkalowanie jego Osby nie jest na miejscu gdyż idzie każdemu na rękę.....A nie musi taka jest prawda. Wiadomo że nie każdego stać na materiały jakimi pracuje Pan Wojtek Ale nie zapomnijmy że Rabaty w hurtowniach są Wykonawcy A nie Zleceniodawcy..... którymi nie ma obowiązku się dzielić z inwestorem A wiem że wiem że Wykonawca W.P oddaje całość inwestorowi A to po to żeby inwestor był zadowolony. Więc zastanówcie się zanim dokonacie następnego NEGATYWNEGO WPISU.

@Nieznajomy

Odpowiedz Wojtka a nie nieznajomego. Zawsze (usunięte przez administratora) jakich on to zniżek nie ma. JEGO SLOWA. SAM SIE CHCE CZYSCIC NA FORUM. A TYMI JEGO NIBY ZNIZKAMI (usunięte przez administratora)WSZYSTKICH INWESTORÓW. CO ZA PROBLEM POWIEDZIEC INWESTOROWI- MAM ZNIZKI TYLE I TYLE JAK SIE DZIELIMY. NAJWIEKSZY PROBLEM TO,TO ZE WSZYSTKICH (usunięte przez administratora) I MA (usunięte przez administratora) A JAK NIE MA OBOWIAZKU DZIELENIA SIE Z INWESTOREM CZYLI OD RAZU ZAMIAST GRAC W OTWARTE KARTY NA DZIEN DOBRY (usunięte przez administratora)NA HAJS

Irena

Czy pan Wojciech nie szuka może kogoś do zespołu? jeśli tak , to na jakim stanowisku? Nie udało mi się znaleźć żadnych informacji w Internecie, liczę na Waszą pomoc!

@Irena

Tak ziomali bez doświadczenia i I tak ich (usunięte przez administratora)nawet na te śrubki co zarabiają

studenciak

A studentów biorą tu ?

Rafał

Czy osoba bez doświadczenia ma szansę się dostać do wykończeniówki?

Bolo

@Mariusz Mizera Klienci swoje uwagi powinni kierować do firmy a nie na forum pracownicze, chyba, że to konkurencja?

Mariusz

Nie dotrzymuje terminów, nie zwraca zadatku, urywa kontakt przy pierwszym poślizgu. Przejechałem się na tym "fachowcu" - Więcej napiszę po wyroku Sądu. Czytajcie komentarze, a nie wdepniecie w g.. .

@Mariusz

Jestem koleżanka Pana Wojciecha od dzieciństwa i potrafił mnie oszukać w remoncie a nawet na pieniądze . Panie Mariuszu proszę o kontakt trzeba z takimi ludźmi robić porządek . Mój e-mail karskarupska@hotmail.com

@Mariusz

Dzień dobry. Nie dotrzymuje terminów???? O jakich terminach mowa???? Sporządzono umowę????? Pobiera zadatek i nie zwraca " zadatek czy zaliczkę " proszę o określenie swojego wpisu bo jak narazie oczerniac osoba każdy tu może.... A może Administrator będzie weryfikować każdy wpis przed Dodaniem...

@Karolina

Pani Karolino jest Pani niby koleżanka A takie wpisy Pani dodaje na takiej stronie!!!!!! A może Pani się zastanowi po czyjej stronie leży wina?????? Negatywny wpis może każdy dodać. Proszę się zastanowić nad sobą.

@Karolina

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Wykończeniowo Remontowa Wojciech Podlewski - Poznań

Firma Wykończeniowo Remontowa Wojciech Podlewski
  • Andrzeja Łaskarza 6 lok. 42
    61-114 Poznań
  • NIP: 7792087114 REGON: 301032317

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042