Energo-Spaw

Poznań

Opinie o Energo-Spaw

milonga

@ bibek - a czemu dajesz tylko miesiąc? jakie konkretnie możesz podać argumenty że nie pracuje się tam spoko? podaj argumenty czemu tak szybko odchodzą

Bibek

Dla osoby świeżo po studiach bez doświadczenia TAK, dla osoby z doświadczeniem w zawodzie automatyka, daje 1 miesiąc i sam się zwolni.

Zawilek

Jeżeli chodzi o usługi techniczne to na pewno Poznań jest jednym z większych rynków w Polsce z tego typu usługami. Zastanawiające jest to czy oni operują tylko i wyłącznie na terenie Poznania czy zlecenia i zamówienia napływają z całej Polski? Mam nadzieję mieć przyjemny kontakt z tą firmą, bo póki co wygląda to obiecująco.

adrian

Faktycznie, jakoś mało tu sensownych argumentów, może to dlatego, że ludzie boją się o swoje posady i dlatego chcą zniechęcić nowe osoby, bo traktują je jako konkurencje... Może jest tu ktoś, kto podałby jasno dlaczego warto zaaplikować do Energo-Spaw? Jak w ogóle tutaj wygląda sprawa zarobków, jest 3 z przodu?

Bolo

unikajcie tą firmę szerokim łukiem....

Alfii

Szukam wszystkich byłych i obecnych pracowników, aby zgłosić tą firmę do PIP i Sądu Pracy. ( usunięte przez administratora ) (jeśli nie odbieram proszę o SMS)

pytajacy

Mam pytanie odnośnie tej firmy jestem początkującym spawaczem chciałbym się zatrudnić w tej firmie jakie są tutaj możliwości? szanse awansu? jakie pieniądze? i czy jest możliwość angażu?

Novi

Zalecam złożenia skargi pisemnej do Państwowej Inspekcji Pracy w okręgu miejscowości jąką zamieszkujecie bo zwykłym pisaniem i narzekaniem nic się nie zdziała!! A to nic nie kosztuje jest to bardzo prosta droga a skuteczna! Poniżej link z małą poradą dla oszukanych. http://polki.pl/finanse_praca_artykul,10020628.html

uczciwy 2

[usunięte przez moderatora] ) Również nie polecam.

alex

( usunięte przez administratora ) W firmie jest się od wszystkiego co też jest rozwiązaniem odchodzącym do lamusa nawet w Polsce. Wypłata jest na czas, ale kredytu nie dostaniesz. Pozdrawiam

onn55

spore mozliwości rozwoju szczegolnie w dziale automatyki przemysłowej, troche nerwowy kierownik tego działu ale właściciel firmy sprawiedliwy. praca nie dla leserów. docenia sie chęć rozwoju i własną inicjatywę. pieniądze adekwatne do wiedzy i zawsze na czas

Zostaw opinię o Energo-Spaw - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Energo-Spaw