Adam Makarewicz Mój Ogród

Stargard Szczeciński

Adam Makarewicz Mój Ogród

Opinie o Adam Makarewicz Mój Ogród

anonymous

Dobry dzień, Jużod pieciu lat zauważyłem , że wszystkie kwiaty , które zakupiłem w tej firmie są sprzedawane z zainfekowane jajami gąsienić , które trawią liście i korzenie kwiatów . Powoduje to to, Ze kwiaty giną w oczach po miesiącu. Pomimo stosowania środków zalecanych przez w/w skutki są opłakane . Byłem klientem firmy od założnia działalności przez wiele lat . Dzisiaj jestem pewny , że dłużej nie będę Państwa klientem. Pieniądze wolę oddać na jakikolwiek zbożny cel. ( Doniczki kupowane nowe co roku , ziemia kupowana od Was tak samo jak ś rodki ochrony roślin. Zegnajcie

Zostaw opinię o Adam Makarewicz Mój Ogród - Stargard Szczeciński

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Adam Makarewicz Mój Ogród