Opinie o Kancelaria Adwokacka Adwokat Agata Koschel-Sturzbecher w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Kancelaria Adwokacka Adwokat Agata Koschel-Sturzbecher. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kancelaria Adwokacka Adwokat Agata Koschel-Sturzbecher na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Adwokacka Adwokat Agata Koschel-Sturzbecher w Poznań

Marta G

Z panią Agatą współpracuje się świetnie. Zaangażowanie w sprawę i chęć pomocy już od samego początku. Oczywiście polecam :)

Małgorzata L.

Szybkość w działaniu, rzetelność, pełen profesjonalizm i na dopełnienie bardzo sympatyczna obsluga :) Polecam!

Dominika Sadowska

Moje doświadczenie z Kancelarią mecenas Agaty Sturzbecher było jak najlepsze. Była bardzo responsywna, profesjonalna i odpowiadała na wszelkie pytania, które miałam. Na spotkaniach upewniała się, że rozumiem wszystko i czy wiem co powiedzieć na rozprawie. Na pewno polecę tą Kancelarie mojej rodzinie i przyjaciołom. Dziękuję za wsparcie i pomoc.

Olaf Obok

Jeżeli istnieje piekło, to specjalne piekło jest dla prawników. Młoda sympatyczna pani adwokat wypytała mnie o wszystko dla strony przeciwnej, po czym stwierdziła, że nie zajmie się moją sprawą. Ludzie omijajcie to miejsce z daleka.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Kancelaria Adwokacka Adwokat Agata Koschel-Sturzbecher odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Student

Czy Kancelaria potrzebuje aktualnie aplikantów ? (od marca ?)

Anon
@Student

Teraz przez tą pandemię, to chyba wszystkie Kancelarie zawiesiły rekrutacje i nabory. Z tego co się orientowałem w tej też

Złoty koks
@Anon

A ta kancelaria jeszcze istnieje? Przed pandemią już cienko robiła, a teraz to już sobie nie wyobrażam. Przynajmniej rynek teraz zweryfikuje - kto dobrze pracuje przetrwa, a małe i kiepskie firmy poupadają.

S.K.

Byłem na stażu studenckim przez 2 miesiące. Zakres obowiązków typowy dla stanowiska. Ogólnie pozytywnie.

Renata
@S.K.

To świetnie, nie trzeba mieć ukończonej aplikacji, aby się dostać? Jestem ciekawa Twojego stażowego, ile wynosiło.

S.K.
@Renata

Ja byłem akurat na bezpłatnym, ale słyszałem, że jest też opcja płatna. Ile za godzinę to pewnie zależy od umiejętności

Bożena M.

Najlepszy adwokat z jakim kiedykolwiek się spotkałam. Nigdy się nie poddała i dokładała wszelkich starań, aby uzyskać wynik w mojej sprawie. Bardzo jej za to dziękuję.

Wiecie czy w Kancelaria Adwokacka Adwokat Agata Koschel-Sturzbecher szukają chętnych na staż?

Odradzam

Człowieku nigdy nie decyduj się tam odbywać stażu. Szkoda Twojego czasu. To jedna z gorszych kancelarii w Poznaniu !

Patrycja
@Odradzam

Słyszałam, że kancelaria miała nawet jakieś problemy dyscyplinarne w Izbie Adwokackiej. To chyba niezbyt dobrze wróży jeśli chodzi o współpracę z nimi. Aż dziwię się że ktoś tam pracuje i aplikuje do pracy/praktyk.

adw. Agata Koschel-Sturzbeche

Szanowni Państwo, Tak nasza kancelaria poszukuje studentów III roku na staż. Zasłyszane i nieweryfikowalne pogłoski na nasz temat pozostawiamy bez komentarza, bo nie mają nic wspólnego z prawdą. Sugerujemy samodzielne zweryfikowanie oferowanych przez nas warunków podczas rozmowy rekrutacyjnej. Z drugiej strony opinie klientów dowodzą naszej skuteczności, która wynika m.in. z dobrej kondycji naszego zespołu. Postanowiliśmy natomiast odnieść się do informacji nt. rzekomych problemów dyscyplinarnych. Każda kancelaria adwokacka podlega kontroli Okręgowej Rady Adwokackiej. Ma to oczywiście zastosowanie także w przypadku naszej Kancelarii, w której rutynowa wizytacja odbyła się w minionym miesiącu, tj. w październiku br. Poza funkcją kontrolną wizytacja ma za zadanie instruować podmioty w zakresie sposobów podnoszenia poziomu pracy zawodowej (lub podnoszenia jakości świadczonych usług lub wyrównywania warunków pracy w poszczególnych kancelariach). Wizytacja stanowi też okazję do wymiany doświadczeń zawodowych. Każda wizytacja przeprowadzona dotąd w naszej Kancelarii zakończyła się pozytywnym wynikiem. Kancelaria Adwokacka Adwokat Agata Koshel-Sturzbecher nie była też nigdy podmiotem postępowania dyscyplinarnego. Osoby chętne do aplikowania na staż zapraszamy do kontaktu osobistego :-) Zespół Kancelarii Adwokackiej Adwokat Agata Koshel-Sturzbecher

Koshel = Koschel ??
@adw. Agata Koschel-Sturzbeche

Jeśli przedmówca rzekomo reprezentujący Kancelarie nie wie jak prawidłowo napisać nazwisko właściciela KOSHEL zamiast KOSCHEL to tylko sam wystawia odpowiednią opinie reprezentowanej instytucji ....

adw. Agata Koschel-Sturzbecher
@Koshel = Koschel ??

Bardzo dziękuję za wskazanie literówki, zgłosiliśmy do administracji gowork.pl, aby zostało poprawione. Czy jeszcze możemy w czymś pomóc? Jak rozumiem, jest Pan/Pani studentem Prawa, który szuka miejsca na praktyki? Bardzo prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres: biuro@adwokaci-ks.pl Jeśli są jakieś pytania dotyczące przebiegu rekrutacji albo jak wygląda staż prosimy o bezpośredni kontakt z nami. Zespół Kancelarii Adwokackiej Agata Koschel-Sturzbecher

A

Polecam Kancelarię jako miejsce pracy lub odbywania praktyk. W Kancelarii panuje życzliwa, spokojna atmosfera. Pani Mecenas jest uprzejmą, wyrozumiałą osobą, od której można się wiele nauczyć.

Maria

Przede wszystkim można się dużo nauczyć, w przeciwieństwie do innych nie ślęczy się nad kserem oraz nie wykonuje jakiś durnych zadań. Jest miła i serdeczna atmosfera. Pani mecenas ma w sobie dużo cierpliwości i ma bardzo dużą kulturę osobistą. Teraz pracują gdzieś indziej i mam porównanie. Co do innych negatywnych opinii, to moim zdaniem wypisują to pokonani przeciwnicy procesowi albo konkurencja. Naprawdę wszystko jest w porządku. Jeśli chcesz wiedzieć więcej możesz do mnie napisać mmaria19-94@wp.pl.

Patrycja
@Maria

Skoro tak ci tam było dobrze to sobie wróć do pani Koschel. Ja uważam, że to nie jest dobra kancelaria, a też mam porównanie z innymi. Na szczęście jest na rynku wolny wybór, ale zanim się podejmie decyzję warto poznać zdanie innym, a moje jest negatywne w temacie tej konkretnej kancelarii.

Wojciech
@Maria

Interesuje mnie, czy kancelaria przyjmuje aplikantów na płatny staż i można później liczyć na trwałą współpracę z kancelarią?

A.
@Wojciech

Z tego co wiem jest później płatny staż.

To nie jest forum dla klientów kancelarii lecz dla pracowników!!

Krzysztof Kaleta

Pani Mecenas była moim adwokatem i wykonała niesamowitą robotę, do tego zawsze była dostępna, gdy miałem pytania. Jest dobra merytorycznie i zna się na tym co robi, a jeśli kiedykolwiek będę potrzebował prawnika to napewno do niej wrócę.

Brrrrr

Jedna z gorszych kancelarii w Poznaniu. Bardzo niemiła i nieuprzejma adwokat-właściciel p. Agata . Nie polecam współpracy, omijajcie z daleka tą firmę!

N

Bardzo dobra Pani Adwokat! Niezwykle pomocna i profesjonalna.

R.K.

Polecam

Jak wygląda oferta u nich w firmie Kancelaria Adwokacka Agata Koschel w mieście Poznań? Są jakieś nowe miejsca? Czekamy na aktualne komentarze. Może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Co jakiś czas jest rekrutacja. Wiem, że trudno się dostać, ale warto.

K.S.

Polecam. Warto tutaj odbyć praktyki/staż, gdzie adwokat posiada ogromną wiedzę i pojęcie jak zarządzać kancelarią. Moje sugestie dla Kancelaria Adwokacka Agata Koschel: Polecam Lubię atmosferę w Kancelaria Adwokacka Agata Koschel za: Życzliwość, kompetencje adwokat

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Adwokacka Adwokat Agata Koschel-Sturzbecher - Poznań

• Jak się pracuje w Kancelaria Adwokacka Adwokat Agata Koschel-Sturzbecher?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Adwokacka Adwokat Agata Koschel-Sturzbecher tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Adwokacka Adwokat Agata Koschel-Sturzbecher?

Kancelaria Adwokacka Adwokat Agata Koschel-Sturzbecher
4.2/5 Na podstawie 43 ocen.
  • Solna 9 lok. 4
    61-736 Poznań