Opinie o Kancelaria Adwokacka Adwokat Agata Koschel-Sturzbecher w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Kancelaria Adwokacka Adwokat Agata Koschel-Sturzbecher. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kancelaria Adwokacka Adwokat Agata Koschel-Sturzbecher na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Adwokacka Adwokat Agata Koschel-Sturzbecher w Poznań

J.B

Cieszę się, że to ja wybrałem Panią Mecenas, a nie druga strona.. Można jej zaufać, bo wie co robi na sali sądowej. Widziałem również, że sędziowie dażą ją szacunkiem. Dziekuje za pomoc w mojej sprawie. J.b.

Zniesmaczona
@Dominika

Ocenia kancelarię bardzo źle. Niekompetentna i droga. Kiedy pali się i trzeba działać to nawet telefonów nie odbierają unikając kontakt.

Magdalena Nowy wpis

Naprawdę dobra obsługa. Jeśli kiedykolwiek będę potrzebować obsługi adwokackiej to na pewno ponownie nawiążę współpracę z tą kancelarią.

Dorian Nowy wpis

Serdecznie polecam :) Cała współpraca odbyła się bez żadnych problemów. Pani Agata ma naprawdę profesjonalne podejście do każdej sprawy!

Karolina Nowy wpis

Jak dla mnie jest to naprawdę rzetelna kancelaria. Widać, że obsługa posiada duże doświadczenie. Moja już druga sprawa przebiegła bez zastrzeżeń. Bardzo jestem zadowolona

Damian Nowy wpis

Polecam. Moja sprawa rozwodowa przebiegła rzeczywiście bardzo dobrze. Bardzo profesjonalna obsługa, wszystko też miałem zawsze tłumaczone także wiedziałem na czym stoję.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Kancelaria Adwokacka Adwokat Agata Koschel-Sturzbecher odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Anastazja

Pani Agata pomogła mi w trudnej i dosyć skomplikowanej sprawie. Oczywiście otrzymałam od niej wielkie wsparcie za co bardzo jestem jej wdzięczna :)

Marcelina

Mogę śmiało powiedzieć, że jest to bardzo profesjonalna kancelaria. Zawsze wszystko jest dokładnie tłumaczone, ogólnie kontakt jest na plus :)

Dagmara

W ogóle nie żałuję współpracy z tą kancelarią. Pani Agata jest niezwykle sympatyczną osobą, ma bardzo dobre podejście do swoich klientów. Zawsze można liczyć na wielką pomoc!

Kaja

Czy ta kancelaria to dobre miejsce na odbycie praktyk studenckich? Zależy mi żeby nauczyć się jak najwięcej, być obecnym przy jak największej ilości spraw. Czy studenci tutaj mają swoich mentorów? No i dajcie znać, tak na późniejszy czas, jak to wygląda potem z zatrudnieniem.

Mariola

Jestem bardzo mile zaskoczona podejściem do mojej sprawy. Nie dość, że otrzymałam wielką pomoc to dodatkowo też kontakt z Panią Agatą okazał się dobry, wszystko miałam dokładnie wyjaśniane

Dorota M

Polecam. Ogólnie kontakt z obsługą jest jak najbardziej na plus, wszystko miałam na spokojnie wyjaśniane, współpraca była bez żadnych zastrzeżeń

Julia

Polecam! Bardzo dobra kancelaria, ogólnie podejście do klientów jest profesjonalne. Otrzymałam tutaj wielką pomoc mimo, że moja sytuacja była bardzo skomplikowana. Jestem zadowolona z wyboru tej kancelarii

Agnieszka

Serdecznie polecam wszystkim tę kancelarię. Jak najbardziej można skorzystać z ich pomocy i szybko przejść przez sprawę.

Hanna

Bardzo polecam panią adwokat i kancelarię. Szybko udało mi się przejść przez sprawę dzięki pani Agacie.

Anna M

Profesjonalne podejście do sprawy. Otrzymałam kompleksową pomoc w zakresie prawa pracy. Przez cały czas świetny kontakt . Co najważniejsze, sprawa zakończyła się dla mnie pomyślnie. Gorąco polecam!

Super słowa tutaj czytam. Fajnie, że padają polecenia od klientów. A tak zachęcona tymi opiniami zaczęła szukać pracy w tej firmie, ale nie trafiłam na ogłoszenia o pracę. Pracowałam już jako młodszy prawnik do spraw finansowych, jest opcja na dostanie tu podobnej pracy? Fajnie, jak odpisze jakiś obecny lub były pracownik.

Julia

Polecam serdecznie współpracę z panią adwokat. Solidne załatwienie sprawy, profesjonalizm na każdym etapie.

Chciałam zapytać o pracę dla sekretarki lub pomocy biurowej. Pracowałam kiedyś w kancelarii na podobnym stanowisku, ale nie mam wykształcenia prawniczego. Czy w skład obowiązków pomocy biurowej należy również prowadzenie dokumentacji? Czy taka osoba może liczyć na więcej niż minimalną płacę?

Beata

Bardzo duże zaangażowanie w sprawę ,bardzo duże wsparcie,doradztwo i pomoc .Polecam serdecznie

Trochę wody w rzece upłynęło od kiedy pisał ktoś na tematy zawodowe. A było trochę o praktykach na przełomie 2019/2020 r. Zwłaszcza odnośnie tego, że w Kancelarii panowała życzliwa, spokojna atmosfera. Pani Mecenas miała ponoć być uprzejmą, wyrozumiałą osobą, od której można się wiele nauczyć. A inny piszący dopisał, że był na stażu studenckim przez 2 miesiące i choć on był akurat na bezpłatnym to słyszał również, że była opcja płatna. Wiecie więc od czego to zależy i w jaki sposób sprawdzą się wiedzę w trakcie samej rekrutacji? Jaka może być forma takich praktyk oraz z jaką stawkę należy brać pod uwagę?

Klaudia

Jak najbardziej warto skorzystać z pomocy tej firmy. Szybko udzielają gotówki. Dzięki nim mogę inwestować w biznes.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Adwokacka Adwokat Agata Koschel-Sturzbecher - Poznań

• Jak się pracuje w Kancelaria Adwokacka Adwokat Agata Koschel-Sturzbecher?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Adwokacka Adwokat Agata Koschel-Sturzbecher tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Adwokacka Adwokat Agata Koschel-Sturzbecher?

Kancelaria Adwokacka Adwokat Agata Koschel-Sturzbecher
4.1/5 Na podstawie 39 ocen.
  • Solna 9 lok. 4
    61-736 Poznań