Opinie o Renata Stypułkowska w Białystok

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Renata Stypułkowska. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Renata Stypułkowska o rekrutacji.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Renata Stypułkowska w Białystok

Uwaga, to nieuczciwą firma. Odesłałem towar w ramach reklamacji i zero odzewu. Kontakt z nimi utrudniony bo unikają przekazania choćby numeru telefonu. Jeśli ktoś taki posiada proszę o informację.

hary

załozyłem sprawe w sadzie internetowym www.sadinternetowy.pl, wygrałem, musisz przeprowadzić procedury reklamacji, odeśłac paczke listy z potwierdzeniem i meilowe upomnienia, popros allegro o pomoc w okazniu danych,

Edyta
@hary

eee jesteś pewny że to sąd? i co, odzyskałeś pieniądze finalnie, bo o tym nic nie powiedziałeś?

sceptyczny Nowy wpis
@hary

pomoc ochrony konsumentów na Allegro? -śmieszne: wpierw wymagają byś złożył zawiad na Policji, ci nie przyjmują bo są zasypani takimi i mówią że nie ich posterunek, a nawet jak chcesz w konflikcie zamieścić opinię to Allegro ją ci zablokuje po nieudanej transakcji -przefiltrowuje tylko pozytywy Nawet na Amazonie łatwiej odzyskać pieniądze

Dariusz Nowy wpis

Firma nie odsyła reklamowanych przedmiotów . Czekam od prawie trzech miesięcy na zwrot z reklamacji akumulatora do młotowiertarki. Na pytania o zwrot nie odpowiadają . Taka sytuacja to przywłaszczenie sobie czyjejś własności .

Komornik

Jak brzmi pełna nazwa firmy tej Pani

Antoni Nowy wpis
@Komornik

W necie firma figuruje pod imieniem i nazwiskiem i nie ma innej nazwy. Pewnie to jednoosobowa działalność dlatego nosi nazwe od danych właścicielki. Powiesz czemu cię to interesuje?

king Nowy wpis
@Antoni

Też to samo znalazłem

Komornik

Jak brzmi pełna nazwa firmy tej Pani

Czy po rozmowie w Renata Stypułkowska rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Pentester
COI - Centralny Ośrodek Informatyki
logo firmy Cloud Data Architect
P&P Solutions Sp. z o.o.
logo firmy Grower, Specjalista ds. uprawy roślin
Stężyca
JMP Flowers Grupa Producentów sp z o.o.
Jan Kowalski

Firma sprzedaje wadliwe technicznie produkty (prawdopodobnie zakwalifikowane jako odrzuty w toku produkcji i kontroli technicznej u producenta), bez instrukcji w języku polskim, bez dokumentu gwarancji. Brak informacji o kontakcie z firmą droga elektroniczną: mail, telefon. To sposób na zniechęcenie klientów do interwencji w sprawie jakości usług firmy. Stanowczo odradzam zakupy w tej firmie.

Halina

Właśnie wysłałam urządzenie do wymiany. Jedną część udało mi się otrzymać. Urządzenie jednak dalej nie działa. Brak instrukcji. Odnoszę wrażenie, że te urządzenia są wadliwe. Czekam na rozwój sprawy. Mam nadzieję, że będzie sprawniej niż poprzednio.

Czy nadal jest tak utrudniony kontakt z firma?

Agregat pradotworczy

Otrzymalem przesylke ale brakuje uchwytu do zamocowania kolek. Nikt nie odbiera telefonu. Nie uczciwa firma jak i wlascicielka.

Steryd

Z firmą nie ma kontaktu. Nie chcą odbierać telefonu. Wysyłają wadliwe produkty. Będą zgłoszeni.

Sylwia

Kupilam hoverboard od tej firmy. Odestalam do reklamacji gdyz przestal dzialac. Pani nie odbiera telefonu I nie mam pojecia co z moja reklamacja. Nie mam deskorolki ani nie odzyskalam pieniedzy. Nie polecam Odradzam UWAZAJCIE. Na google mozna znalezc wiecej takich opinii jak moja o tej Pani

Zostaw merytoryczną opinię o Renata Stypułkowska - Białystok

• Jak się pracuje w Renata Stypułkowska?

Zobacz opinie na temat firmy Renata Stypułkowska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Renata Stypułkowska?

Renata Stypułkowska
  • Sitarska 1 lok. 1