Pracowałem w tej firmie w restauracji Artisan w Poznaniu w 2017r. Przestrzegam przed pracą w tej firmie. Brak szacunku dla pracownika oraz ciagłe docinki ze strony pracowników. Wynagrodzenie minimalna krajowa za pracę w centrum Poznania gdzie ruch klientów jest ogromny jest godne pożałowania. Gorąco i do tego brak brak klimatyzacji. Ogólnie praca w gastronomii do łatwych nie należy ale w zgranej i sympatycznej ekipie napewno przyjemniej by się pracowało. Przyjmowałem się do pracy z myślą o stałym zatrudnieniu co na rozmowie w sprawie pracy wielokrotnie wspominałem z racji tego że, musiałem pracować min pół roku w tej firmie bo podpisałem umowę z Urzędem Pracy w sprawie bonu na zasiedlenie na podstawie którego po przepracowaniu pół roku w miejscu odległym od zamieszkania miałem otrzymać 7 tysięcy złotych. Dostałem pracę i przepracowałem w tej firmie 3 dni i zostałem zwolniony z dnia na dzień i mało by nie brakowało a straciłbym przez tą firmę 7 tysięcy ale znalazłem stałe zatrudnienie w innej firmie. Co mnie nerwów nerwów kosztowało że zaraz stracę tyle pieniędzy to tylko ja wiem. Nie życzę nikomu takiej sytuacji Jak można tak perfidnie okłamać i nie liczyć się z innym człowiekiem ? PiP powinienen się nimi zająć.