ZUIFK – Dorota Wrona

Opinie o ZUIFK – Dorota Wrona

Aktualność

W tym miejscu opinie może napisać wyłącznie osoba, która ze mną współpracowała, w opinii takiej trzeba podać fakty a nie ogólniki. Opinia osób, z którymi nie współpracowałam jest działaniem na szkodę, osób rzetelnych, kompetentnych, terminowych i odpowiedzialnych, a poszkodowany może dochodzić swoich praw w sądzie. Opinia nie musi być pozytywna, ale musi być zgodna z prawdą. DW

Anna M. Nowy wpis

Gorąco polecam! Pani Dorota działa cuda! Moja sytuacja była bardzo trudna, a Pani Dorota pomogła mi z niej wyjść. Polecam serdecznie ! Kontakt z Panią Dorotą również rewelacyjny.

DW Nowy wpis

Do PROMUJE PLAGIATY! Firma Doroty Wrony nie korzysta z żadnych redaktorów z Facebook, Pan/Pani wypisuje rzeczy, które nie mają pokrycia w faktach, nie znam żadnej osoby z Facebook, natomiast osoba pod tytułem PROMUJE PLAGIATY została na Facebook zablokowana, bo o innych osobach pisała kłamstwa, Pan/Pani (nie raczyła się nawet przedstawić) nie jest wstanie podać konkretnie co zostało splagiatowane? jaka prace dla niej (niego) wykonywałam, jest to zemsta za zablokowanie osoby - w mojej ocenie - niezrównoważonej psychicznie - mało tego każdy kto ze mną współpracuje wie ze największym atutem jest bardzo dobry, stały kontakt ze mną. Dalej, czy ktoś kto inwestuje we własny system antyplagiatowy JSA (taki sam algorytm jak na uczelni) oddaje plagiaty?

ABC Nowy wpis
@DW

Nie jestem tą osobą o której Pani pisze. Korzystałem z usług redaktorów, którzy na Pani forum facebookowym mają dobre opinie. Redaktorzy ci sprzedali mi plagiat. Nie ma z nimi kontaktu. Widnieją na Pani stronie facebookowej, jako osoby polecane. Mam materiały, które mi wysłali i potwierdzenie wpłat. W sądzie mogę wszystko udowodnić i wtedy na pewno nie będzie to dla Pani wygrana sprawa. Ale sprawa została zgłoszona do prokuratury w Warszawie przeciwko tym osobom. Powinna Pani weryfikować wpisy, które pojawiają się na Pani forum, ponieważ to Pani forum. Ponadto cieszę się, że zrozumiała Pani, iż opinie to broń obosieczna. Obecnie ma Pani dobre opinie w Internecie i niech takie pozostaną. Ale jeśli Pani forum będzie promować negatywne opinie na temat konkurencji, to zapewniam, że nie pozostanie to bez odpowiedzi. Wówczas setki opinii na temat Pani strony będą wystawione masowo, w jednym momencie z telefonów poza granicami kraju - Ukraina i Białoruś. Nikt ich nie namierzy i nikogo nie pociągnie Pani do odpowiedzialności. Straci Pani jedynie dobry wizerunek w sieci. Proszę więc pilnować tego wizerunku i nie wchodzić w drogę tym, którzy Pani nie wchodzą. Zalecam usunięcie forum na facebook. Jeśli nie będzie usunięte, bez problemu zostanie Pani powiązana z osobami, które są tam promowane. Większość z nich nie płaci podatków. Inne przestępstwa też się ta znajdą.

Nowy wpis

@ABC

Rozumiem, ale ja nie zajmuje się weryfikacją osób, które są na Facebooku, Pana również nie weryfikuję, bo nie mam na to czasu, no takie dzisiaj Internet stwarza nam możliwości. Status prawny mojej grupy na Facebook jest taki że została ona już sprzedana i ewentualne pretensje proszę kierować do nowego administratora, ja nie mam zdrowia szarpać się z ludźmi, jeden pisze to, drugi co innego i wszyscy do mnie mają pretensję.

Aktualność

Witam, moją uwagę zwróciło zapytanie o pakiet medyczny, które pojawiło się jakoś z ponad miesiąc temu. nikt kompletnie się co do niego nie ustosunkował czy należy przez to rozumieć, że go nie ma? a czy można od tego roku podjąć się współpracy zawodowej, że ktoś o to spytał?

Aplikowałeś do firmy ZUIFK – Dorota Wrona? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Magda

Bardzo jestem zadowolona ze współpracy z Panią Dorotą. Podczas naszych rozmów na temat pracy, nieocenionej pomocy w przygotowaniu jej, zaskoczyła mnie niezmiernie pozytywnie wiedza, kompetencje i pełen profesjonalizm Pani Doroty. Pomogła mi w sytuacji kiedy najbardziej tego potrzebowałam ze względu na brak czasu, nadmiar moich obowiązków. Terminowość, rzetelność, najlepsza marka - godna polecenia !

Jak jest z pakietem medycznym w ZUIFK – Dorota Wrona? Można dołączyć rodzinę?

Rzetelność, profesjonalizm, terminowość, bardzo dobry kontakt. Polecam

@klijent
@Tomek

Zgadzam się, mało jest firm, które tak pracują jak Pani Dorota, zawsze odbiera telefon, wyjaśnia, odpowiedzi są konkretne, merytoryczne często bardzo pomocne w wyjaśnieniu trudnych kwestii.

Oksana Kornitska

Pani Dorota bardzo mi pomogła poprawić jakość mojej pracy, zredagowała i uzupełniła brakujące elementy w zakończeniu, poprawiła błędy językowe. Bardzo polecam współpracę. Pełen profesjonalizm, odpowiada szybko, bardzo dobry kontakt. Jestem po obronie i mam 5. Skuteczność gwarantowana!!!

Beznadziejna sytuacja

Gorąco polecam! Pani Dorota działa cuda! Moja sytuacja była bardzo trudna a Pani Dorota stanęła na wysokości zadania z pełnym profesjonalizmem

Cezar

Ideał i raz jeszcze ideał Szczerze polecam Pełny profesjonalizm Tylko Pani Dorota

Ewelina

Pani Dorota jest fachowcem w swojej dziedzinie. Pełen profesjonalizm i świetny kontakt. Polecam serdecznie.

Jaki jest styl zarządzania w ZUIFK – Dorota Wrona?

Gabriela Z.

Bardzo sprawny kontakt z Panią Dorotą,odpowiada natychmiast,do tego pełen profesjonalizm I rzetelność.Szczerze polecam

@Gabi

Bardzo dobry kontakt z Panią Dorotą,pełen profesjonalizm i rzetelność. Polecam

Wiktoria

Polecam w 100%! Pełen profesjonalizm, szybki kontakt, błyskawiczna fachowa pomoc.

Agnieszka

Szczerze polecam Panią Dorotę. Wspaniała osoba o ogromnej wiedzy i kulturze osobistej. Cena za wykonaną usługę jest jak najbardziej adekwatna do poziomu pracy. Bardzo dziękuję za współpracę i otrzymaną pomoc. Polecam wszystkim!

Tomluk

Pani Dorota bardzo szybko odpowiedziala na mojego maila. Zlecilam korektę krótkiego tekstu. Którą bardzo szybko wykonala. A

OSKAR

Pani Dorota jest profesjonalistką. Podeszła do korekty mojej pracy z wielkim zaangażowaniem. Polecam wszystkim! Poprawa pracy JSA 6% wykonana bardzo profesjonalnie, stały kontakt, wszystko terminowo z możliwością przypomnienia. Polecam Panią Dorotę jest cudowną osobą! Pomogła nam już drugi raz - wcześniej bratu teraz mi.

mg

Polecam Panią Dorotę. Pełen profesjonalizm, szybka realizacja.

Sylwia

Szczerze polecam Panią Dorotę. Pomogła mi w naprawdę trudnej sytuacji. Byłam gotowa się poddać i zrezygnować ze studiów, ale dzięki pomocy Pani Doroty udało się jakoś pokonać trudności. Kontakt z Panią Dorotą jest zawsze szybki i przyjemny. Dokładnie wszystko wyjaśnia. Pomoc jest bardzo szybka i bez zarzutu. Szczerze polecam Panią Dorotę jako osobę profesjonalną i skuteczna ale też godną zaufania!

Zostaw merytoryczną opinię o ZUIFK – Dorota Wrona - Lublin

• Jak się pracuje w ZUIFK – Dorota Wrona?

Zobacz opinie na temat firmy ZUIFK – Dorota Wrona tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZUIFK – Dorota Wrona?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 10 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ZUIFK – Dorota Wrona