ZUIFK – Dorota Wrona

4.7 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ZUIFK – Dorota Wrona

Pracodawca

 Aktualność

Pracodawca

 Pytanie

W tym miejscu opinie może napisać wyłącznie osoba, która ze mną współpracowała, w opinii takiej trzeba podać fakty a nie ogólniki. Opinia osób, z którymi nie współpracowałam jest działaniem na szkodę, osób rzetelnych, kompetentnych, terminowych i odpowiedzialnych, a poszkodowany może dochodzić swoich praw w sądzie. Opinia nie musi być pozytywna, ale musi być zgodna z prawdą. DW

adamussak Nowy wpis
Inne

Pani Dorota w oferowaną pomoc wkłada ogrom wysiłku. Naprawdę jest profesionalistką. Zna się na rzeczy. Polecam

Gosia Nowy wpis
Inne

Serdecznie polecam usługi u pani Doroty. Rzetelna poprawa pracy , szybkie terminy, Kontakt o każdej porze niemal natychmiastowy. Jeśli szukacie kogoś do pomocy w pisaniu, to u Pani Doroty będziecie w odpowiednich rękach.

Anna M. Nowy wpis
Inne

Gorąco polecam! Pani Dorota działa cuda! Moja sytuacja była bardzo trudna, a Pani Dorota pomogła mi z niej wyjść. Polecam serdecznie ! Kontakt z Panią Dorotą również rewelacyjny.

DW
Inne
 Pytanie

Do PROMUJE PLAGIATY! Firma Doroty Wrony nie korzysta z żadnych redaktorów z Facebook, Pan/Pani wypisuje rzeczy, które nie mają pokrycia w faktach, nie znam żadnej osoby z Facebook, natomiast osoba pod tytułem PROMUJE PLAGIATY została na Facebook zablokowana, bo o innych osobach pisała kłamstwa, Pan/Pani (nie raczyła się nawet przedstawić) nie jest wstanie podać konkretnie co zostało splagiatowane? jaka prace dla niej (niego) wykonywałam, jest to zemsta za zablokowanie osoby - w mojej ocenie - niezrównoważonej psychicznie - mało tego każdy kto ze mną współpracuje wie ze największym atutem jest bardzo dobry, stały kontakt ze mną. Dalej, czy ktoś kto inwestuje we własny system antyplagiatowy JSA (taki sam algorytm jak na uczelni) oddaje plagiaty?

ABC
Inne
@DW

Nie jestem tą osobą o której Pani pisze. Korzystałem z usług redaktorów, którzy na Pani forum facebookowym mają dobre opinie. Redaktorzy ci sprzedali mi plagiat. Nie ma z nimi kontaktu. Widnieją na Pani stronie facebookowej, jako osoby polecane. Mam materiały, które mi wysłali i potwierdzenie wpłat. W sądzie mogę wszystko udowodnić i wtedy na pewno nie będzie to dla Pani wygrana sprawa. Ale sprawa została zgłoszona do prokuratury w Warszawie przeciwko tym osobom. Powinna Pani weryfikować wpisy, które pojawiają się na Pani forum, ponieważ to Pani forum. Ponadto cieszę się, że zrozumiała Pani, iż opinie to broń obosieczna. Obecnie ma Pani dobre opinie w Internecie i niech takie pozostaną. Ale jeśli Pani forum będzie promować negatywne opinie na temat konkurencji, to zapewniam, że nie pozostanie to bez odpowiedzi. Wówczas setki opinii na temat Pani strony będą wystawione masowo, w jednym momencie z telefonów poza granicami kraju - Ukraina i Białoruś. Nikt ich nie namierzy i nikogo nie pociągnie Pani do odpowiedzialności. Straci Pani jedynie dobry wizerunek w sieci. Proszę więc pilnować tego wizerunku i nie wchodzić w drogę tym, którzy Pani nie wchodzą. Zalecam usunięcie forum na facebook. Jeśli nie będzie usunięte, bez problemu zostanie Pani powiązana z osobami, które są tam promowane. Większość z nich nie płaci podatków. Inne przestępstwa też się ta znajdą.

Nowy wpis

Pracodawca

@ABC

Rozumiem, ale ja nie zajmuje się weryfikacją osób, które są na Facebooku, Pana również nie weryfikuję, bo nie mam na to czasu, no takie dzisiaj Internet stwarza nam możliwości. Status prawny mojej grupy na Facebook jest taki że została ona już sprzedana i ewentualne pretensje proszę kierować do nowego administratora, ja nie mam zdrowia szarpać się z ludźmi, jeden pisze to, drugi co innego i wszyscy do mnie mają pretensję.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Aplikowałeś do firmy ZUIFK – Dorota Wrona? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?

Pracodawca

 Aktualność

Pracodawca

 Pytanie

W tym miejscu opinie może napisać wyłącznie osoba, która ze mną współpracowała, w opinii takiej trzeba podać fakty a nie ogólniki. Opinia osób, z którymi nie współpracowałam jest działaniem na szkodę, osób rzetelnych, kompetentnych, terminowych i odpowiedzialnych, a poszkodowany może dochodzić swoich praw w sądzie. Opinia nie musi być pozytywna, ale musi być zgodna z prawdą. DW

anonim
Inne

Witam, moją uwagę zwróciło zapytanie o pakiet medyczny, które pojawiło się jakoś z ponad miesiąc temu. nikt kompletnie się co do niego nie ustosunkował czy należy przez to rozumieć, że go nie ma? a czy można od tego roku podjąć się współpracy zawodowej, że ktoś o to spytał?

Magda
Inne

Bardzo jestem zadowolona ze współpracy z Panią Dorotą. Podczas naszych rozmów na temat pracy, nieocenionej pomocy w przygotowaniu jej, zaskoczyła mnie niezmiernie pozytywnie wiedza, kompetencje i pełen profesjonalizm Pani Doroty. Pomogła mi w sytuacji kiedy najbardziej tego potrzebowałam ze względu na brak czasu, nadmiar moich obowiązków. Terminowość, rzetelność, najlepsza marka - godna polecenia !

Pytanie
 Pytanie

Jak jest z pakietem medycznym w ZUIFK – Dorota Wrona? Można dołączyć rodzinę?

Tomek
Inne

Rzetelność, profesjonalizm, terminowość, bardzo dobry kontakt. Polecam

@klijent
Inne
@Tomek

Zgadzam się, mało jest firm, które tak pracują jak Pani Dorota, zawsze odbiera telefon, wyjaśnia, odpowiedzi są konkretne, merytoryczne często bardzo pomocne w wyjaśnieniu trudnych kwestii.

Oksana Kornitska
Inne

Pani Dorota bardzo mi pomogła poprawić jakość mojej pracy, zredagowała i uzupełniła brakujące elementy w zakończeniu, poprawiła błędy językowe. Bardzo polecam współpracę. Pełen profesjonalizm, odpowiada szybko, bardzo dobry kontakt. Jestem po obronie i mam 5. Skuteczność gwarantowana!!!

Beznadziejna sytuacja
Pracownik

Gorąco polecam! Pani Dorota działa cuda! Moja sytuacja była bardzo trudna a Pani Dorota stanęła na wysokości zadania z pełnym profesjonalizmem

Cezar
Inne

Ideał i raz jeszcze ideał Szczerze polecam Pełny profesjonalizm Tylko Pani Dorota

Ewelina
Inne

Pani Dorota jest fachowcem w swojej dziedzinie. Pełen profesjonalizm i świetny kontakt. Polecam serdecznie.

Pytanie
 Pytanie

Jaki jest styl zarządzania w ZUIFK – Dorota Wrona?

Gabriela Z.
Inne

Bardzo sprawny kontakt z Panią Dorotą,odpowiada natychmiast,do tego pełen profesjonalizm I rzetelność.Szczerze polecam

@Gabi
Inne

Bardzo dobry kontakt z Panią Dorotą,pełen profesjonalizm i rzetelność. Polecam

Wiktoria
Inne

Polecam w 100%! Pełen profesjonalizm, szybki kontakt, błyskawiczna fachowa pomoc.

Agnieszka
Inne

Szczerze polecam Panią Dorotę. Wspaniała osoba o ogromnej wiedzy i kulturze osobistej. Cena za wykonaną usługę jest jak najbardziej adekwatna do poziomu pracy. Bardzo dziękuję za współpracę i otrzymaną pomoc. Polecam wszystkim!

Tomluk
Inne

Pani Dorota bardzo szybko odpowiedziala na mojego maila. Zlecilam korektę krótkiego tekstu. Którą bardzo szybko wykonala. A

OSKAR
Inne

Pani Dorota jest profesjonalistką. Podeszła do korekty mojej pracy z wielkim zaangażowaniem. Polecam wszystkim! Poprawa pracy JSA 6% wykonana bardzo profesjonalnie, stały kontakt, wszystko terminowo z możliwością przypomnienia. Polecam Panią Dorotę jest cudowną osobą! Pomogła nam już drugi raz - wcześniej bratu teraz mi.

Zostaw merytoryczną opinię o ZUIFK – Dorota Wrona - Lublin

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w ZUIFK – Dorota Wrona?

    Zobacz opinie na temat firmy ZUIFK – Dorota Wrona tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w ZUIFK – Dorota Wrona?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 10 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ZUIFK – Dorota Wrona
Przejdź do nowych opinii